Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Neverhunt 9 3 / 0 / 0 6 : 0
#2 Stříbrní sršni 6 2 / 1 / 0 4 : 2
#4 ODZADU 3 1 / 2 / 0 1 : 4
#3 Immortal Legion 0 0 / 2 / 0 0 : 4
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 AfterAffect 9 3 / 0 / 0 6 : 0
#4 Polskie Dziewczyny 6 2 / 1 / 0 4 : 3
#2 Chleba s máslem 3 1 / 2 / 0 3 : 4
#1 WeLiveForFeed WLFF 0 0 / 3 / 0 0 : 6
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Vajíčqa na líčqa 9 3 / 0 / 0 6 : 0
#2 Tvoje máma 6 2 / 1 / 0 4 : 2
#1 WTPRC 3 1 / 2 / 0 2 : 4
#3 Bad Guys 0 0 / 3 / 0 0 : 6
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Svět Neúspěšných 6 2 / 0 / 0 4 : 0
#1 4 man and an asian 3 1 / 1 / 0 2 : 3
#2 VSBrazzers 0 0 / 2 / 0 1 : 4
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
19.10. 2017 18:00
Stříbrní sršni Stříbrní sršni
[2:0]
Immortal Legion Immortal Legion
19.10. 2017 18:00
Neverhunt Neverhunt
[2:0]
ODZADU ODZADU
Kolo 2
19.10. 2017 18:00
Neverhunt Neverhunt
[2:0]
Stříbrní sršni Stříbrní sršni
19.10. 2017 18:00
ODZADU ODZADU
[1:0]
Freewin Immortal Legion
Kolo 3
19.10. 2017 18:00
Immortal Legion Immortal Legion
[0:2]
Neverhunt Neverhunt
19.10. 2017 18:00
Stříbrní sršni Stříbrní sršni
[2:0]
ODZADU ODZADU
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
19.10. 2017 18:00
Chleba s máslem Chleba s máslem
[0:2]
AfterAffect AfterAffect
19.10. 2017 18:00
WeLiveForFeed   WLFF WeLiveForFeed WLFF
[0:2]
Polskie Dziewczyny Polskie Dziewczyny
Kolo 2
19.10. 2017 18:00
WeLiveForFeed   WLFF WeLiveForFeed WLFF
[0:2]
Chleba s máslem Chleba s máslem
19.10. 2017 18:00
Polskie Dziewczyny Polskie Dziewczyny
[0:2]
AfterAffect AfterAffect
Kolo 3
19.10. 2017 18:00
AfterAffect AfterAffect
[2:0]
WeLiveForFeed WLFF WeLiveForFeed   WLFF
19.10. 2017 18:00
Chleba s máslem Chleba s máslem
[1:2]
Polskie Dziewczyny Polskie Dziewczyny
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
19.10. 2017 18:00
Tvoje máma Tvoje máma
[2:0]
Bad Guys Bad Guys
19.10. 2017 18:00
WTPRC WTPRC
[0:2]
Vajíčqa na líčqa Vajíčqa na líčqa
Kolo 2
19.10. 2017 18:00
WTPRC WTPRC
[0:2]
Tvoje máma Tvoje máma
19.10. 2017 18:00
Vajíčqa na líčqa Vajíčqa na líčqa
[2:0]
Bad Guys Bad Guys
Kolo 3
19.10. 2017 18:00
Bad Guys Bad Guys
[0:2]
WTPRC WTPRC
19.10. 2017 18:00
Tvoje máma Tvoje máma
[0:2]
Vajíčqa na líčqa Vajíčqa na líčqa
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
19.10. 2017 18:00
VSBrazzers VSBrazzers
[0:2]
Svět Neúspěšných Svět Neúspěšných
Kolo 2
19.10. 2017 18:00
4 man and an asian 4 man and an asian
[2:1]
VSBrazzers VSBrazzers
Kolo 3
19.10. 2017 18:00
Svět Neúspěšných Svět Neúspěšných
[2:0]
4 man and an asian 4 man and an asian