COOL Týmová liga - 3. kvalifikace

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

COOL Týmová liga - 3. kvalifikace

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
55/
64
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
4
Admini turnaje

Finální pořadí

Soutěž dlouho očekáváná celou komunitou je tady! Po úspěchu české reprezentace na Hearthstone Global Games přichází, díky podpoře Primy COOL, týmová liga i na domácí scénu. Zabojujte v kvalifikačních turnajích o možnost utkat se se špičkovými domácími týmy!

Soutěž dlouho očekáváná celou komunitou je tady! Po úspěchu české reprezentace na Hearthstone Global Games přichází, díky podpoře Primy COOL, týmová liga i na domácí scénu. Zabojujte v kvalifikačních turnajích o možnost utkat se se špičkovými domácími týmy!

COOL kvalifikace se skládá z těchto turnajů

Sobota 24. 02. 2018 14:001. kvalifikační turnaj
Sobota 03. 03. 2018 11:002. kvalifikační turnaj
Sobota 10. 03. 2018 11:003. kvalifikační turnaj


Registrace do turnaje:

Do turnaje registruje tým jeho kapitán, který po kliknutí na nápis Přihlásit se do turnaje vyplní jméno týmu a seznam svých tří spoluhráčů. Spoluhráčům bude automaticky rozeslána žádost o potvrzení účasti v týmu, kde je nutno účast potvrdit. Registrace budou uzavřeny v 10:45, pavouk pro kvalifikaci bude rozlosován v 11:00.

Ceny v turnaji

1. místo - 3500 Kč a postup do hlavní části COOL ligy

2. místo - 1500 Kč a postup do hlavní části COOL ligy

Průběh turnaje:

Všechny zápasy budou hrané Single Elimination, HGG systémem. Každý hráč si na stránce zápasu najde svého protivníka, který bude vždy na stejném místě v soupisce týmu (tedy první hráč týmu A proti prvnímu hráči týmu B, druhý proti druhému atd.) a tyto dvojice postupně odehrají své BO1 duely. V rámci každého duelu si soupeři navzájem oznámí dvě classy, které mají připravené a následně jednu z nich vyberou pro hru v daném duelu.

Pokud po čtyřech duelech nastane stav 2-2 každý tým zvolí jednoho hráče do tzv.  Ace matche. Zde vybraný hráč může využít buď classu, kterou nevyužil ve svém předchozím duelu nebo poslední classu, kterou do té doby tým nevyužil. Příklad picků class zde. Své zápasy každý tým najde v ovládacím panelu turnaje, v rozpisu play-off. Tým, který jako první vyhraje tři duely vyhrává daný zápas a postupuju do dalšího kola.

Výsledek zadává vítězný tým tak, že k danému zápasu nahraje screenshoty tří vyhraných zápasů a zapíše konečné skóre. Poražený tým nemusí nahrávat screenshoty svých výher, má ovšem povinnost potvrdit zadaný výsledek. Po celou dobu turnaje budou k dispozici admini dohlížející na správný průběh turnaje. Jakýkoli pokus o podvod se trestá diskvalifikací celého týmu z turnaje.

Do skupinové fáze postupují oba finalisté.

Pravidla turnaje:

 • Hráči nesmí odejít během zápasu z challenge.
 • Při remíze v zápasu následuje rematch se stejným Deckem i Hrdinou.
 • Pokud se jeden z hráčů během hry odpojí, má 1 minutu na připojení zpět do hry, pokud tak neučiní nebo to nestihne, prohrává daný zápas.
 • Vítězný tým má povinnost při zadání výsledku nahrát screenshot s oznámením výhry z tří zápasů.
 • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na Battle netu (nebo IRC), napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
 • Hráči jsou povinni být k dispozici do 00:00, poté je možné zbývající zápasy odložit, ale pouze po domluvě s adminem. Pokud hráč odejde před 00:00 a nebude nijak kontaktovat hráče či admina, může dostat diskvalifikaci z turnaje.
 • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci hráče z turnaje.
 • V případě, že se hráč účastní i jiného turnaje a potřebuje během turnaje na PLAYzone použít jiný účet, musí o tom spravit adminy i soupeře.

Komunikace s adminem

 • Pokud tým potřebuje komunikovat s adminy, musí tak učinit přes IRC channel nebo oficiální protest. Právo komunikovat s adminy má, kromě výjimečných situací, jen kapitán týmu. Hráči mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).
 • Komunikace s adminem: IRC channel - playzone.hs - skeri93, jerabina


Jak hrát turnaj na PLAYzone:

 • Registrace
  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (herní účet) ve tvaru Nick#číslo (např. Capsior#2486). Oba údaje najdete po přihlášení na Battle Net.
  • Game ID zadáte na PZ webu ve svém profilu.
 • Příprava na turnaj
  • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji (krom kapitána týmu, ten je potvrzen automaticky).
 • Nalezení soupeře
  • 1. možnost - V položce "Můj účet" máte rozpis svých plánovaných zápasů.
  • 2. možnost - Klikněte v pravém sloupci na "Rozpis play-off", v něm najděte svůj nick a nick svého soupeře.
  • Seznamu hráčů (v pravém sloupci) najdete GAME ID svého soupeře.
  • Vysvětlivky 
   • TBA - váš soupeře bude teprve určen
   • freewin - nemáte soupeře, automaticky postupujete do dalšího kola
  • V detailu vašeho zápasu vidíte Game ID vašeho soupeře. Pomocí něho si přidejte soupeře do přátel na Battle netu a pošlete mu výzvu ke hře.
 • Zadávání výsledků
  • Vítězové - Po kliknutí na váš zápas (přes "Můj účet", nebo přes výpis zápasů v play-off) klikněte na Zadat výsledek. V následném kroku přiložíte soubor (screenshot s vaší výhrou) a zadáte výsledek (3-0, 3-1, 3-2). Výsledek zadává vždy kapitán týmu.
  • Poražení - Po kliknutí na váš zápas klikněte na "Potvrdit výsledek" (je potřeba, aby vítěz nejprve výsledek zadal). V následujícím kroku výsledek potvrdíte.
Dobrý den, je možné použít pouze dva účty ? Ve třech budeme pohromadě a chtěli bychom hrát z jednoho účtu (s tím že na vyžádání poskytneme důkaz, že tomu tak je) a čtvrtý hráč bohužel nemůže být s námi, jelikož bydlí na druhém konci republiky a ten by hrál ze svého účtu. S tím, že bychom s ním komunikovali přes discord. Děkuji za odpověď.
Mohu se zeptat format turnaje je Wild nebo Standart? Potreboval bych to vedek kvuli tvoreni decku. Dekuji za odpoved.
Ano, toto řešení možné je, nebudete první kdo by to řešil podobně. Je samozřejmě potřeba se připravit na případné námitky soupeřů ovšem v principu to není problém. EDIT: samozřejmě soupeř má právo odmítnout vaší žádost na hraní z jednoho účtu, v takovém případě je musíte mezi hrami přepínat. Většina týmů ovšem z hraním z jednoho účtu nemá problém.
Čaute, hľadám team na turnaj. Ak by mal niekto voľé jedno alebo 2 miesta, tak by som sa rád pridal :) Ďakujem
@skeri93 Cau, hele jak mam zmenit poradi hracu na soupisce? Jde mi o to, ze jsem sice kapitan, tim padem me to hodilo na prvni pozici, ale prvni hrat nechci skrz line up a nedostatek vsech karet na vsech uctech.....dik
Zdar lidi.Potřeboval bych tým pro sebe a nejspíš i pro kámoše,za sebe mužů nabídnout kompletního cubelocka a za kámoše murloc aggro paladina plus tempo mage.Hrál jsem už i tu druhou kvalifikaci,kdy jsem se s kámoši dostal až do čtvrtfinále,kde jsme prohráli proti esubákům,kteří nakonec skončili druzí.Jinak jsem byl už 3x v legendě,takže o skill se bát fakt nemusíte.Kdyby se našel někdo,kdo má v týmu místo,tak mi prosím napište,děkuji.