Czech Titans NightCup #1

Czech Titans NightCup #1

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráčiSkupinyPlayoffVšechny zápasy

Czech Titans NightCup #1

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
68/
48
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje

Finální pořadí

Nejlepší Český klan Czech Titans pořádá ve spolupráci s herním studiem Geewa a PLAYzone.cz ONLINE TURNAJE v mobilní hře Smashing Four. Připravte se na pravidelné turnaje o věcné ceny a gemy.

Abychom zlepšili váš zážitek z turnaje a zajistili co nejvíce plynulý průběh, zavádíme povinnost hráčů potvrdit svou účast před začátkem turnaje. Díky tomu budou do skupin nalosování pouze hráči, kteří se opravdu na turnaj dostavili. Svou účast musí hráči potvrdit v daném čase (14:30 - 15:00 v den turnaje) kliknutím na nápis "Moje registrace", který najdou na stejném místě kde se přihlásili do turnaje (v pravé horní části stránky turnaje) a následně kliknutím na tlačítko Potvrdit účast.
 

Vzhledem k systému turnaje a rozlosování skupin není možnost jakéhokoli hráče do turnaje zapsat po ukončení registrací a potvrzování účasti.

Ti, na které nevyšlo místo a nebo si prostě chtějí zahrát znovu máme dobrou zprávu, jedním turnajem nekončíme! Po odehrání turnaje se otevře registrace do dalšího souboje, který se bude hrát následující týden. Přijďte si užít zábavné turnaje po další dva týdny!

Online Turnaje v Mobilní hře Smashing Four od 14.10.2018

Rozpis Turnajů:

Neděle 14. 10. 2018 Czech Titans NightCup #1
Neděle 21. 10. 2018 Czech Titans NightCup #2

Věcné odměny za Smashing Four NightCup #1:

1. místo - Hra na PS4, Tričko Far Cry 5, Steelbook + 2000 gemů
2. místo - Komiks, figurka Deadpool, náramek,+ 1000 gemů
3. místo - Otvírák Far Cry 5,podtácky Far Cry 5, voňavka Far Cry 5 + 500 gemů

Smashing Four je online, sběratelská, akční PvP strategie, v níž si budujete družinu čtyř hrdinů a bojujete proti jiným hráčům v prostředí jedinečných arén. Každý hrdina je obdařen speciální schopností, kterou je potřeba odemknout, abyste naplno využili jeho potenciál v soubojích, a zdárně tak postupovali jednotlivými arénami až na samotný vrchol. Každá aréna je jedinečná a určitým způsobem ovlivňuje průběh zápasu a vy tak musíte přizpůsobovat svoji strategii měnícímu se prostředí. Hra je dostupná zdarma pro mobilní zařízení se systémy Android a iOS.

Registrace do turnaje:

Hráč musí být registrovaný na portálu PLAYzone.cz a v profilu mít vyplněné Smashing Four GAME ID (nick, ne unikátní kód). Aby se mohl zúčastnit, musí mít ve hře alespoň level (dosaženou arenu) 3. Registrace končí jednu hodinu před začátkem turnaje, během této hodiny mají hráči povinnost se dostavit do turnajového klanu, jehož název jim bude oznámen skrze soukromou zprávu zde na webu (soukromé zprávy najdete nahoře na stránce vedle vaší přezdívky).

Průběh turnaje:

Po uzavření registrací budou hráči náhodně rozděleni do šestnácit skupin po šesti, v případě menšího počtu hráčů budou rozděleni tak, aby v každé skupině byl stejný počet hráčů. Každá skupina dostane do zprávy název klanu, do kterého se budou hlásit. Systémem každý s každým postupně odehrají všechny své zápasy, které mohou najít v záložce "Rozpis základních skupin". Všechny zápasy ve skupině se hrají formátem BO3, tedy na dva vítěžné zápasy. Všechny tyto souboje se odehrají podle seznamu arén níže.

Po odehrání všech zápasů, se určí postupující hráč nebo hráči z každé skupiny. Počet postupujících hráčů je odvozen od počtu hráčů v turnaji a posouzení adminů turnaje. Pokud se turnaje hraje ve dvou klanech, přesunou se před playoff všichni hráči do jednoho, předem určeného klanu. Tito hráči budou nasazeni do playoff (první ze skupiny A proti prvnímu ze skupiny H, první ze skupiny B proti prvnímu ze skupiny G, atd.), kde odehrají svoje zápasy systémem BO3, tedy na dva vítězné zápasy. I v těchto soubojích je pevně určeno pořadí arén, ve kterých se hraje:

Pořadí arén:

1.souboj - arena 3 (Orčí tábor)
2.souboj - arena 2 (Čarovný les)
3.souboj - arena 1 (Farma)

Komunikace s adminem turnaje:
Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje. Po dohrání zápasu má každý hráč 10 minut na případné protesty. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).

Před samotným turnajem všem doporučujeme podrobně nastudovat Turnajová pravidla Smashing Four. Neznalost pravidiel neomlouvá!

Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

1) Registrace
Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID - vaše herní přezdívka (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.


2) Příprava na turnaj
15min. před turnajem je potřeba přijít do turnajového klanu a dbát pokynů administrátorů.

Děkujeme sponzorům za věnování věcných cen do turnaje :

Hlavní sponzor: DeathDealerCZ, CzechGamer a Geewa

Mediální patrner akce: www.czechgamer.com

Czechgamer:

www.czechgamer.com/
www.facebook.com/CzechGamer/
www.instagram.com/czechgamercom/

DeathDealerCZ:

www.facebook.com/groups/DeathDealerCZ/
www.facebook.com/deathdealercz/
www.instagram.com/deathdealercz/
https://www.youtube.com/channel/UCSNBkQo8ocVy_9b04aQU2uA…

 

Ahoj, zatím spouštíme dva testovací turnaje. Poku bude zájem, uděláme další turnaje a dokonce při velkém zájmu i ligu.

Do nedele by se to mohlo naplnit, rozsirte turnaj po svych znamych v clanech a vezmete s sebou vsechny kdo maji zajem. At si zahrajem >]

Ahoj, založil jsem pro tu příležitost FB stránku a skupinu, instagram, napsal jsem článek na czechgamer.com, dal to vsude na svoje skupiny a svuj instagram. Napsal jsem i Jakubovi Destrovi( nemel snahu ani zpravu otevrit) takze ted jen cekam ze se to dostane mezi co nejvic lidi. Psalo se i Geewe at to da primo jako zpravu ve hre pro vsechny, tak uvidime. Na vsechny se v neděli tešíme a doufám že se nám povede udělat ta liga

Dobrý den, jenom Vám chci oznámit, že se pořád můžete registrovat do turnaje, protože je velká šance si ještě zahrát! 

Je možnost, že někdo nedorazí a vy budete tedy náhradník.