CZ/SK PUBG Training #3

CZ/SK PUBG Training #3

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupiny

CZ/SK PUBG Training #3

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
16/
16
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
5
Admini turnaje

Připravili jsme si pro vás nepravidelné solo, duo či squad training turnaje, ve kterých se utkají nejlepší týmy CZ/SK scény. Případně malého počtu budou doplněny týmy, které chtějí hrát, ale neměli možnost se do turnaje registrovat a ukázat co v nich je, aby i oni se případně mohli zařadit mezi týmy s možností registrace.

Upozorňujeme, že všechny training série se hrají s oficiálním nastavením PUBG Official Esport Ruleset 2019. Kompletní nastavení her podle toho nastavení naleznete níže v sekci Bodování, tabulka a pravidla turnaje.

Informace o turnaji

Start v 18:00 – Erangel, Erangel, Erangel, Miramar

Týmy si z turnaje neodnáší žádné MČR body ani hodnotné ceny. Jedná se pouze o poskytnutí tréninkového prostoru. Tato série slouží především pro týmy, které dostaly pozvánku na kompetitivní discord, což je místo, kde mezi sebou komunikují nejlepší CZ/SK týmy. 

Při malém množství přihlášených týmu, se v 17:00 otevřou registrace a následně z registrovaných týmu se vyberou týmy, které budou mít možnost si zahrát. Otevření registrací se bude oznamovat na oficiálním Discord serveru.

Bodování, tabulka a pravidla turnaje

Za každý kill obdrží hráč a jeho tým 1 bod. Umístění je hodnoceno dle tabulky níže. Všechny killy a umístění zaznamenává admin tým v Google Sheetu, odkaz ZDE. V případě bodové shody se rozhoduje dle těchto faktorů v tomto pořadí: body za killy ze všech her, nejlepší zápas dle celkového počtu bodů, nejlepší zápas podle bodů za killy, počet bodů za killy v posledním zápase, počet bodů za umístění v posledním zápase. 

#1: 10b #5: 3b #9: 0b #13: 0b
#2: 6b #6: 2b #10: 0b #14: 0b
#3: 5b #7: 1b #11: 0b #15: 0b
#4: 4b #8: 1b #12: 0b #16: 0b

V turnajích se hraje 3x mapa Erangel a 1x Miramar. Kompletní nastavení her naleznete ZDE. Turnaj se řídí pravidly DELL Gaming Squad Series

Nalezení soupeře

  • Klikněte v pravém sloupci na "Skupiny", v něm najděte název svého týmu a příslušnou skupinu. Startovací čas vaší skupiny naleznete v informacích výše. Hesla pro hry naleznete v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Nemáte nikoho, s kým by jste si mohli společně zahrát náš turnaj a nebo si jen chcete přečíst novinky ze světa PUBG? Toto a mnohem více naleznete na komunitní facebookové stránce Playerunknown's Battlegrounds CZ/SK