DELL Gaming MČR Squad Series #20

dellbanner

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupiny

DELL Gaming MČR Squad Series #20

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
71/
64
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
5
Admini turnaje

I v březnu vám přinášíme PUBG sérii o super ceny a nově i o porci bodů do MČR kvalifikace, tentokrát ve spolupráci se společností DELL! Přijď si zahrát s kamarády druhou kvalifikaci už ve čtvrtek 14. března od 18:00 a porovnej své síly s dalšími týmy na česko-slovenské scéně.

Měsíční série DELL Gaming Squad Series se skládá ze 3 kvalifikací a 1 finále. V každé kvalifikaci se utká na 4 mapách celkem 64 týmů rozdělených do 4 skupin o zisk co nejvíce bodů do celkové tabulky. Následně z celkové tabulky postoupí 16 nejlepších týmů do finále.

Celá březnová série je již zařazena do MČR kvalifikace a týmy tak kromě šance vyhrát ceny budou získávat body do celoroční kvalifikace a to jak ve všech 3 otevřených kvalifikacích, tak i ve finálovém turnaji.

Všechny turnaje budou jako již tradičně streamované na našem Twitch kanále PLAYZONECZ.

Harmonogram DELL Gaming Squad Series

Čtvrtek 7. března 18:00 DELL Gaming MČR Squad Series #19
Čtvrtek 14. března 18:00 DELL Gaming MČR Squad Series #20
Čtvrtek 21. března 18:00 DELL Gaming MČR Squad Series #21
Čtvrtek 28. března 18:00 DELL Gaming Squad Series – finále

Harmonogram kvalifikace

1. skupina A od 18:00 – Erangel, Erangel, Erangel, Miramar
2. skupina B od 18:00 – Erangel, Erangel, Erangel, Miramar
3. skupina C od 18:00 – Erangel, Erangel, Erangel, Miramar
4. skupina D od 18:00 – Erangel, Erangel, Erangel, Miramar

Pro účast v turnaji je potřeba kromě registrace také potvrdit svou účast v turnaji na stránce turnaje v ovládacím panelu kliknutím na POTVRDIT REGISTRACI a to dne 14.3. od 12:00 do 17:30.

Ceny pro nejlepší týmy DELL Gaming Squad Series

1. místo - 4x Dell Alienware Advanced Gaming Keyboard - AW568

Dell Alienware Advanced Gaming Keyboard - AW568

2. místo - 4x Dell Alienware Advanced Gaming Mouse - AW558

Dell Alienware Advanced Gaming Mouse - AW558

Bodování, tabulka a pravidla turnaje

Za každý kill obdrží hráč a jeho tým 1 bod. Umístění je hodnoceno dle tabulky níže. Všechny killy a umístění zaznamenává admin tým v Google Sheetu, odkaz ZDE. V případě bodové shody se rozhoduje dle těchto faktorů v tomto pořadí: body za killy ze všech her, nejlepší zápas dle celkového počtu bodů, nejlepší zápas podle bodů za killy, počet bodů za killy v posledním zápase, počet bodů za umístění v posledním zápase. 

#1: 10b #5: 3b #9: 0b #13: 0b
#2: 6b #6: 2b #10: 0b #14: 0b
#3: 5b #7: 1b #11: 0b #15: 0b
#4: 4b #8: 1b #12: 0b #16: 0b

V kvalifikacích se hraje 3x mapa Erangel a 1x Miramar. Kompletní nastavení her naleznete ZDE. Turnaj se řídí pravidly DELL Gaming Squad Series. Zástupce každého týmu je povinný být přítomen na oficiálním Discord serveru, v případě jakýchkoliv potíží (restart hry apod.) se veškeré informace budou udělovat pouze tady! 

Celkovou tabulku DELL Gaming Squad Series nalezneš na tomto odkazu.
Celkovou MČR tabulku nalezneš na tomto odkazu.

Celý turnaj bude doprovázen živým komentářem zkušeného komentátorského dua Přemka "huhy" Maliny a Miloslava "P1xel" Feika na Twitch kanále PLAYZONECZ.

Jak hrát tento turnaj

Registrace

  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné vaše Game ID, tzn. vaše přezdívka ve hře.
  • Game ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
  • Následně v Ovládacím panelu turnaje kliknete na [ZAREGISTROVAT TÝM], kde vyberete typ týmu a následně vyplníte jméno vašeho týmu a PLAYzone přezdívky vašich spoluhráčů. POZOR: pro účast v turnaji je třeba, aby svou účast potvrdili všichni členové týmu a to kliknutím na potvrzovací odkaz v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Příprava na turnaj

  • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji ovládacím panelu turnaje. Potvrzení účasti je možné 14.3. od 12:00 do 17:30.
  • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) klikněte na tlačítko "POTVRDIT REGISTRACI". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.

Nalezení soupeře

  • Klikněte v pravém sloupci na "Skupiny", v něm najděte název svého týmu a příslušnou skupinu. Startovací čas vaší skupiny naleznete v harmonogramu výše. Hesla pro hry naleznete v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Nemáte nikoho, s kým by jste si mohli společně zahrát náš turnaj a nebo si jen chcete přečíst novinky ze světa PUBG? Toto a mnohem více naleznete na komunitní facebookové stránce Playerunknown's Battlegrounds CZ/SK