DEV1S 5v5 Nightcup #441

DEV1S

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

DEV1S 5v5 Nightcup #441

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
21/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
5
Admini turnaje
 • Ve vybraný den se v týdenním intervalu uskutečňují DEV1S LoL turnaje o  body, které získáte za určité umístění. Pro více info sledujte podstránku všech turnajů.
   
 • Tyto turnaje budou v intervalu po 3 turnajích spadat do tzv. měsíčních sérií, které vyvrcholí následným finále v jiný hrací den, kde se utká 8 nejlepších týmů dle nasbíraných bodů z těchto 3 turnajů.
 • V případě bodové shody rozhoduje nejlepší umístění v jednom z turnajů. V případě kompletní shody rozhoduje dřívější nejlepší umístění v sérii. (Příklad: 8. a 9. tým mají stejně bodů, 8. vyhrál první turnaj, 9. vyhrál druhý turnaj, postupuje 8. tým)

Odměny v turnaji:

 • 1. místo: 100 bodů
 • 2. místo: 60 bodů
 • 3. místo: 45 bodů
 • 4. místo: 35 bodů
 • 5. - 8. místo: 20 bodů

Body se přidělují pouze týmům, kteří nastoupí do všech zápasů minimálně se 4 hráči ze své sestavy.

Celkový počet bodů a umístění týmů naleznete v tabulce ZDE.

DEV1S NightCup turnajová série:

Sobota 25. Ledna DEV1S 5v5 Nightcup #439 - 1. kvalifikace
Sobota 01. Února DEV1S 5v5 Nightcup #440 - 2. kvalifikace
Sobota 08. Února DEV1S 5v5 Nightcup #441 - 3. kvalifikace
Sobota 15. Února DEV1S 5v5 Nightcup #442 - Finále

 

Ceny ve finálovém turnaji:

1. místo

Mouse Bungee a herní podložka Ultra S

JAK HRÁT TURNAJ NA PLAYZONE:

Registrace:

 • Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své GAME ID pro hru League of Legends.
 • GAME ID zadáte na PZ webu ve svém profilu.

Pravidla turnaje:

 • Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru League of Legends.
 • Vítězný tým má povinnost při výhře nahrát screenshot s oznámením výhry.
 • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na LoLku, napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
 • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci týmu z turnaje.

Nalezení soupeře:

 • 1. možnost - V položce "Můj účet" máte rozpis svých plánovaných zápasů.
 • 2. možnost - Klikněte v pravém sloupci na "Rozpis play-off", v něm najděte svůj nick a nick svého soupeře.
 • Seznamu týmů (v pravém sloupci) najdete  GAME ID svého soupeře.

Vysvětlivky:

 • TBA - váš soupeře bude teprve určen
 • Freewin - nemáte soupeře, automaticky postupujete do dalšího kola
 • V detailu vašeho zápasu vidíte Game ID vašeho soupeře. Pomocí něho si přidejte soupeře do přátel na LoLku a pošlete mu výzvu ke hře.

Zadávání výsledků:

 • Vítězové - Po kliknutí na váš zápas (přes "Moje turnaje", nebo přes výpis zápasů v play-off) klikněte na Zadat výsledek. V následném kroku přiložíte soubor (screenshot s vaší výhrou) a zadáte výsledek (1-0, 0-1).
 • Poražení - Po kliknutí na váš zápas klikněte na "Potvrdit výsledek" (je potřeba, aby vítěz nejprve výsledek zadal). V následujícím kroku výsledek potvrdíte.

Je povinností všech kapitánů, aby před startem zápasů zkontrolovali soupisku svého týmu a soupeře, zda-li vše souhlasí.  Je možné povolit jednoho hosta (4 + 1), kterého je potřeba nahlásit před zápasem. Kapitán má povinnost zkontrolovat správnost soupisky, na pozdější protesty nebude brán zřetel.

Komunikace s adminem:

 • Pokud tým potřebuje komunikovat s adminem, musí tak učinit přes PLAYzone discord. Týmy mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).

Značku DEV1S založil uznávaný člen Síně slávy česko-slovenského esportu, Ivan "Dev1" Lazarov, jehož hlavním cílem je podpora a pomoc hráčům všech herních žánrů, od volnočasových až po ty úplně nejlepší. Mise DEV1S začíná výběrem kvalitních technických řešení a končí vyhraným zápasem, odevzdanou prací. Za každým výrobkem se ukrývá více než jen technické řešení. DEV1S posouvá vaše schopnosti o pomyslný stupínek výše díky neustálému zdokonalování produktů v dnešním rychle se měnícím světě, plném nových technologií. Dev1 nejprve po několika prototypech vyvinul vlastní herní brýle, dnes již má ve svém repertoáru značky DEV1S také několik modelů podložek a nejnověji i herní židle.

Hledám dia+ tým na dlouhodobou spolupráci

in game: SPDR Hellboy

support main - currently D3

Ahoj, hledám hráče do týmu na dlouhodobou spolupráci, kteří nejsou toxic a mají čas na zlepšování, turnaje atd.Rank mě tolik nezajímá, protože vím jaké to je v solo/duo rankedech, když dostanete opice do svého týmu.Spíše mě zajímá jak hrajete a komunikace při hře než rank.Pokud by jste někdo měl zájem se připojit do týmu nebo se na něco zeptat, tak mi napište zde na Playzonu a můžeme se lépe domluvit.

Nazdar

Mám zájem přidat se do týmu jako jungler nebo mid. Hraju zejména Ekka a Kayna, v některých případech hraju Elise, Lee sina, Kha'Zixe a momentálně se učím Rek'Sai. Na Midu Ekko, Zoe, Zeda, Akali, Syndru a občas i Ryzeho nebo Azira

Když hraju for fun tak si dělám co chci, ovšem v každým Rankedu nebo Turnaji udělám co je v mých silách včetně komunikace. S JG jsem začal sice nedávno, ale už potřebuju doladit jen pár chyb, což je určitě něco na co se zaměřím.

Kromě pondělka mám vždy volno od 16 a o víkendech furt.

Ahoj

Jak vidím tak hraješ JG a MID.

Nejspíš bys mohl hrát mid, ale je možnost že se najde i místo v JG.

Pokud jsem to pochopil dobře, tak se ti nedá moc dobře komunikovat při hře.Je to celkem důležité, ale až budeme kompletní, tak můžeme hrát pár her,turnajů, kde se to naučíme lépe a hlavně sehrajeme se všemi spoluhráči.Pokud se tedy chceš připojit do týmu, tak si mě stačí přidat na League of legends nick:HAJZLIK PJOTR

Na voicu se můžeme lépe domluvit a nejspíš bych ti tedy řekl, pokud bys mohl hrát JG nebo MID zatím to ještě nevím, kde bys mohl hrát.

 

 

Ahoj,rád bych se k tobě přidal, jelikož hodně rád sleduji Esport a hraji amatérské turnaje. Hraju ze svejma kámošema většinou proti platinám a dia... a já vždycky jsem jedinej kdo dokáže držet s nepřítelem krok... snad je to tím že sleduji Esport..Vždycky du do zápasu s tím, že prrohraju, ale nevadí mi to jde mi o to se zlepšovat a zažít si atmosféru kompetetivního hraní. 

P:S toxicita není můj problém

Čau, zaujala mě tvoje zkušenost s Esportem a celkově kompetetivními zápasy, tak bych měl určitě zájem aby ses k nám přidal do týmu.Přidej si mě, když tak na lolku se jmenuji:HAJZLIK PJOTR tam to můžeme když tak dořešit.

Ahoj, pokud chcete hrát s bronz teamem, tak se připojte k Wertykovi, ale pokud chcete full Dia spoluhráče, tak se přidejte k nám. Hledám posledního hráče (junglera) na dlouhodobou spolupráci.

Společně s vedením týmu Drosen eSports hrajeme jak amatérské, tak i poloprofesionální turnaje, máme coache, pravidelné tréninky apod... Pokud budete mít zájem, tak mi napište do zpráv.

Zdravím, je tu někdo s kým by jsem dnes mohl vyhrát playzone? Hraji top a případně i jg, elo high plat, ale na topu vyhrávám i proti diamondům. Kdyby někdo měl místo, rád si zahraju, hledám tým plat nebo dia 

Super hodil by se mi nějaký admin protože mi to píše že naše soupiska není uplná nechápu proč je nás v týmu 5 a nejde mi to regnout prej tam ty hráči nejsou přitom přijali pozvánku