FORTUNA COOL Týmová Liga

hearthstone

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupinyPlayoffVšechny zápasy

FORTUNA COOL Týmová Liga

Začátek turnaje
Registrace
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
8/
8
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
4
Admini turnaje

Je to tak, po roce se opět plní sny domácí komunity a ve spolupráci se sázkovou kanceláří Fortuna a Komerční Bankou vám přinášíme další ročník COOL týmové ligy! Osm týmů se utká v novém formátu, ale pouze jeden může dosáhnout na titul šampiona. Kdo se s nástrahami ligy popere nejlíp a urve postup na finálový event?


Týmy ve FORTUNA COOL Lize

 


Ceny v turnaji

1. místo - 25 000 Kč (pro celý tým)

2. místo - 15 000 Kč (pro celý tým)

3. a 4. místo - 5 000 Kč (pro celý tým)

Průběh turnaje:

Do ligy byly nasazeny nejlepší dva týmy z loňského ročníku a šest týmů z kvalifikací. Všechny týmy budou nasazeny do jedné skupiny, kde odehrají zápasy každý s každým. Po odehrání všech kol postoupí čtyři nejlepší týmy na offline finále. 

Všechny zápasy budou hrané , HGG systémem. Každý tým si připraví balíčky pro všech devět class, a následně v pořadí ban, pick, pick, ban, ban, pick, pick, ban, pick vybírají (resp. banují svému soupeři) classy, které v zápase použijí. Pořadí banu není důležité, pořadí picku určuje, kolikátý v pořadí bude daný hráč tento deck hrát. Výsledkem této fáze je pořadí pěti decků, které bude tým v zápase používat. Tým, který jako první zvítězí se třemi hrdiny vyhrává daný zápas. Balíčky pro každé kolo budou veřejně k dispozici hráčům i divákům. 

Stream vybraných zápasů doprovodí komentářem Petr "Czechcloud" Žalud a Oldřich "Faeli" Mahdal. 

Pravidla turnaje:

  • Hráči nesmí odejít během zápasu z challenge.
  • Při remíze v zápasu následuje rematch se stejným Deckem i Hrdinou.
  • Pokud se jeden z hráčů během hry odpojí, má 2 minuty na připojení zpět do hry, pokud tak neučiní nebo to nestihne, prohrává daný zápas.
  • Vítězný tým má povinnost při zadání výsledku nahrát screenshot s oznámením výhry z tří zápasů (pouze u nestreamovaných zápasů).
  • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na Battle netu (nebo IRC), napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
  • Hráči jsou povinni být k dispozici do 00:00, poté je možné zbývající zápasy odložit, ale pouze po domluvě s adminem. Pokud hráč odejde před 00:00 a nebude nijak kontaktovat hráče či admina, může dostat diskvalifikaci z turnaje.
  • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci hráče z turnaje.
  • V případě, že se hráč účastní i jiného turnaje a potřebuje během turnaje na PLAYzone použít jiný účet, musí o tom spravit adminy i soupeře.

Komunikace s adminem

  • Pokud tým potřebuje komunikovat s adminy, musí tak učinit přes Discord channel nebo oficiální protest. Právo komunikovat s adminy má, kromě výjimečných situací, jen kapitán týmu. Hráči mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).
  • Komunikace s adminem: Discord - https://discord.gg/YRjB5Ep - skeri93, channel hs-cool-liga