Logitech Straight Outta Quarantine #3

Logitech

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráčiSkupiny

Logitech Straight Outta Quarantine #3

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
77/
100
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje

Finální pořadí

My se z koronaviru nezblázníme, hrajeme dál!

Harmonogram Straight Outta Quarantine

Skupina A - Sanhok, Miramar, Erangel, Erangel
Kompletní nastavení her naleznete ZDE.

Pro účast v turnaji je potřeba kromě registrace také potvrdit svou účast v turnaji na stránce turnaje v ovládacím panelu kliknutím na POTVRDIT REGISTRACI a to v den konání turnaje od 08:00 do 18:45.

Výhra v turnaji

1. místo - herní myš Logitech G604
 

Bodování, tabulka a pravidla turnaje

Za každý kill obdrží hráč 1 bod. Umístění je hodnoceno dle klasického bodovacího systému pro sólo. Všechny killy a umístění zaznamenává admin tým v CGS, odkaz ZDE. V případě bodové shody se rozhoduje dle těchto faktorů v tomto pořadí: body za killy ze všech her, nejlepší zápas dle celkového počtu bodů, nejlepší zápas podle bodů za killy, počet bodů za killy v posledním zápase, počet bodů za umístění v posledním zápase. 

V turnaji se hraje 1x Sanhok, 1x Miramar a 2x Erangel. Kompletní nastavení her nenajdete. Zástupce každého týmu je povinný být přítomen na oficiálním Discord serveru, v případě jakýchkoliv potíží (restart hry apod.) se veškeré informace budou udělovat pouze tady!

Jak hrát tento turnaj

Registrace

  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné vaše Game ID, tzn. vaše přezdívka ve hře.
  • Game ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
  • Následně v Ovládacím panelu turnaje kliknete na [ZAREGISTROVAT TÝM], kde vyberete typ týmu a následně vyplníte jméno vašeho týmu a PLAYzone přezdívky vašich spoluhráčů. POZOR: pro účast v turnaji je třeba, aby svou účast potvrdili všichni členové týmu a to kliknutím na potvrzovací odkaz v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Příprava na turnaj

  • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji ovládacím panelu turnaje. Potvrzení účasti je možné 15.3. od 08:00 do 18:45.
  • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) klikněte na tlačítko "POTVRDIT REGISTRACI". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.

Nalezení soupeře

  • Klikněte v pravém sloupci na "Skupiny", v něm najděte název svého týmu a příslušnou skupinu. Startovací čas vaší skupiny naleznete v harmonogramu výše. Hesla pro hry naleznete v Moje zprávy zde na PLAYzone.