Straight Outta Quarantine #2

Straight_Outta_Quarantine

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupiny

Straight Outta Quarantine #2

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
37/
50
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
2
/
3
Admini turnaje

Minimální počet registrovaných týmů pro spuštění turnaje je 25.​

My se z koronaviru nezblázníme, hrajeme dál!

Harmonogram Straight Outta Quarantine

Skupina A
1. hra Sanhok 
2. hra Miramar 
3. hra Erangel 
4. hra Erangel 
Nastavení her záleží na tom, jak se admin vyspí - informuje vás do zpráv před turnajem, případně na discordu.

Pro účast v turnaji je potřeba kromě registrace také potvrdit svou účast v turnaji na stránce turnaje v ovládacím panelu kliknutím na POTVRDIT REGISTRACI a to v den konání turnaje od 08:00 do 18:45.

Výhra v turnaji

1. místo - 2x náhodný steam klíč na hru v hodnotě 20€+
2. místo - 2x náhodný steam klíč na hru v hodnotě 15€+
3. místo - 2x náhorný steam klíč na hru v hodnotě 10€+

Bodování, tabulka a pravidla turnaje

Za každý kill obdrží hráč a jeho tým 1 bod. Umístění je hodnoceno dle klasického bodovacího systému pro duo. Všechny killy a umístění zaznamenává admin tým v CGS, odkaz ZDE. V případě bodové shody se rozhoduje dle těchto faktorů v tomto pořadí: body za killy ze všech her, nejlepší zápas dle celkového počtu bodů, nejlepší zápas podle bodů za killy, počet bodů za killy v posledním zápase, počet bodů za umístění v posledním zápase. 

V turnaji se hraje 1x Sanhok, 1x Miramar a 2x Erangel. Kompletní nastavení her nenajdete. Zástupce každého týmu je povinný být přítomen na oficiálním Discord serveru, v případě jakýchkoliv potíží (restart hry apod.) se veškeré informace budou udělovat pouze tady!
 

Jak hrát tento turnaj

Registrace

  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné vaše Game ID, tzn. vaše přezdívka ve hře.
  • Game ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
  • Následně v Ovládacím panelu turnaje kliknete na [ZAREGISTROVAT TÝM], kde vyberete typ týmu a následně vyplníte jméno vašeho týmu a PLAYzone přezdívky vašich spoluhráčů. POZOR: pro účast v turnaji je třeba, aby svou účast potvrdili všichni členové týmu a to kliknutím na potvrzovací odkaz v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Příprava na turnaj

  • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji ovládacím panelu turnaje. Potvrzení účasti je možné 15.3. od 08:00 do 18:45.
  • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) klikněte na tlačítko "POTVRDIT REGISTRACI". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.

Nalezení soupeře

  • Klikněte v pravém sloupci na "Skupiny", v něm najděte název svého týmu a příslušnou skupinu. Startovací čas vaší skupiny naleznete v harmonogramu výše. Hesla pro hry naleznete v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Kamo, povedz mi, ako mozes vytvorit only crosbow a po polke pochiniek som nenasiel ani jednu ? ani len po.... naboje... tak vysvetli mi, ako si na takyto loot prisiel, lebo som ani ked budem riesit pomocou derivacie mojho IQ tak taky loot nedam, a este k tomu na Erangeli. Lebo keby som nasiel aspon jediny kusu, tak si mozem skusit zahrat aj ked ma to takto nebavi ale skusim ...  takto som bez sance utekal jak blb