Přejít k hlavnímu obsahu

World of Tanks

tba

World of Tanks

World of Tanks je týmová masivně multiplayerová online akční hra věnovaná obrněné bojové technice. Pusťte se do epických tankových bitev Druhé světové války spolu s hráči z celého světa! Vaše   možná výzbroj zahrnuje více než 160 obrněných vozidel z USA, Německa, Francie a Sovětského Svazu, detailně zpracovaných podle historických předloh.

Bohatý systém autentických vylepšení a vývoje Vám umožní postupně získat a ovládat kterékoli z vozidel a zbraní ve hře. Ať už chcete nepřítele předehnat a obelstít pomocí obratných lehkých tanků, prorazit nepřátelské linie se středními tanky, zcela zdecimovat cíl pomocí těžkých tanků nebo ostřelovat z dálky pomocí dalekonosných houfnic, každý typ jednotky má své výhody a stává se mnohem efektivnějším pod vedením zkušeného velitele.

Být jen dobrým Velitelem Vám k vítězství stačit nebude! Ve World of Tanks záleží na týmové spolupráci. Vítězství je třeba dosáhnout spojením Vašich sil a sil ostatních členů týmu, kdy každý musí sehrát svou roli na bojišti. Postupujte dle vlastní taktiky při budování své sbírky pancéřových vozidel a předveďte nadřazenost Vašeho tanku!

 

Nejdokonalejší zpracování války tanků

Noví hráči se během minuty dostanou do rychlé, napínavé a adrenalinové bitvy plné důležitých rozhodnutí. Po vstupu na bojiště musíte být odvážní,  rozhodní a přízpůsobiví, abyste v pekelném víru oceli  a explozí uspěli. 

Ponořte se do intenzivního boje tank proti tanku a užijte si nový, revoluční herní styl kombinující osvědčené principy z několika herních žánrů. Doposud nevídané spojení herních vlastností, vrcholná grafika a ohromující efekty zajišťují     realistický a adrenalinový zážitek.

Simulátor. Realistické modely a propracované vlastnosti mnoha různých typů vozidel a tanků Vás přenesou do role Velitele uprostřed brutálního útoku ocelových monster.

RPG. Váš obrněný stroj není jen plechovka na pásech - je to živoucí a vyvíjející se mechanismus, se kterým musíte umět zacházet. Skrze výzkum dostupných vylepšení a úprav je nutné maximalizovat jeho výkon na bojišti.

Akce. Zůčastněte se společného vyhledávání  a zneškodnění nepřátelských sil. Ale nezalekněte se ani vyrovnaného duelu, kde Vaše rychlost a reakce jsou stejně důležité jako v jiné střílečce.

Strategie. Mezi přeživšími tankisty platí jen jedno pravidlo - spolupracujte s týmem! Rozdělte si role, postupujte podle plánu a poražte své nepřátele na počest svého týmu!

 

Velký výběr tanků

Obrovský výběr tanků, které máte k dispozici zahrnuje více než 220 vozidel z Německa, Francie,  Sovětského svazu,USA, Číny a Británie z třicátých  až padesátých let minulého století - zlatá éra tanků!

Nyní máte mimořádnou příležitost řídit jakéhokoli obrněnce z tohoto období. Hra obsahuje mnoho legendárních tanků z Druhé světové války, jako jsou  T-34, Tiger nebo Pershing. Jsou zde také experimentální modely a prototypy, které se na bojištích vůbec neocitly.

 

Epická tanková střetnutí

Brutální bitvy až 30 bojových vozidel se odehrávají  na rozlehlých a detailně zpracovaných bojištích -  všechny druhy terénů, od rozlehlých polí, hornatých  oblastí, lesů, pouští až po městskou zástavbu nebo průmyslové oblasti. Rozmanité prostředí a terén poskytují nekonečné množství taktických možností,  od agresivních rychlých úderů, po obkličovací  manévry a diverzní útoky.

 

 

 

Propracovaná týmová souhra

Chcete s přáteli dobýt svět? Můžete toho  dosáhnout jako tým ve válce tanků! Nespočetná území a mapy se mohou stát svědky vašeho  vítězství.  Rozumné rozdělení a zodpovědné splnění úkolů v rámci vašeho týmu Vám  poskytne potřebnou výhodu nad hůře organizovanými jednotkami nepřítele.

 

 

 

 

Odkazy:

oficiální stránka http://worldoftanks.eu/

pro stažení hry http://worldoftanks.eu/cs/content/docs/update/