Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 eSuba 15 5 / 0 / 0 80 : 18
#6 Illusion Wolf 12 4 / 1 / 0 67 : 46
#3 Buchticky a klobasky 9 3 / 2 / 0 61 : 62
#5 Svedkovia Liehovovi 6 2 / 3 / 0 63 : 57
#4 ehn 1 0 / 4 / 1 44 : 79
#2 FRAGSTARS team 1 0 / 4 / 1 26 : 79
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 eEriness E-BLUE 15 5 / 0 / 0 65 : 10
#1 Gunrunners.AOC 12 4 / 1 / 0 55 : 38
#3 Ruhes.eu 9 3 / 2 / 0 45 : 40
#2 troublemakers 6 2 / 3 / 0 28 : 52
#5 Wormz 3 1 / 4 / 0 16 : 64
#6 eXfury.FPS 0 0 / 5 / 0 0 : 5
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Alza.eXtatus 13 4 / 0 / 1 79 : 24
#5 Iron Branch 13 4 / 0 / 1 79 : 40
#4 NineLives 9 3 / 2 / 0 61 : 41
#2 vodky5 6 2 / 3 / 0 42 : 57
#6 SMK TEAM 3 1 / 4 / 0 42 : 64
#3 TEAM Penta Dym 0 0 / 5 / 0 3 : 80
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#6 Inside Games MSI 12 4 / 0 / 0 49 : 20
#2 Ragged.sk 12 4 / 1 / 0 56 : 38
#1 RHINOS 9 3 / 2 / 0 48 : 46
#5 DEFEATERS 6 2 / 3 / 0 38 : 52
#3 BEATERS 6 2 / 3 / 0 19 : 48
#4 Red Datura 0 0 / 5 / 0 0 : 5
Skupina E
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Team Universe 15 5 / 0 / 0 80 : 26
#6 Fraternitas 12 4 / 1 / 0 68 : 39
#3 Team ICE Dragons 9 3 / 2 / 0 62 : 50
#4 enics. 6 2 / 3 / 0 50 : 63
#1 mixando 3 1 / 4 / 0 46 : 69
#5 Do Zad Gaming 0 0 / 5 / 0 21 : 80
Skupina F
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Garmez.ECLOT 13 4 / 0 / 1 79 : 35
#1 OVERWALK 13 4 / 0 / 1 79 : 37
#5 GGEZ 7 2 / 2 / 1 63 : 67
#2 Zero Damage 4 1 / 3 / 1 53 : 69
#3 Ta soo 3 0 / 2 / 3 49 : 77
#6 JamesonPower 1 0 / 4 / 1 41 : 79
Skupina G
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Dark Tigers 13 4 / 0 / 1 79 : 25
#1 Majestic Lions 13 4 / 0 / 1 79 : 42
#3 iNsight 9 3 / 2 / 0 67 : 46
#6 ROG.female 6 2 / 3 / 0 43 : 62
#5 Bratislavske Cavale 3 1 / 4 / 0 44 : 69
#2 Power-Rangers 0 0 / 5 / 0 12 : 80
Skupina H
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 THC TANK 12 4 / 1 / 0 78 : 41
#5 Team Global esports 12 4 / 1 / 0 69 : 43
#6 Invactus 12 4 / 1 / 0 72 : 51
#3 EXORS Gaming 4 1 / 3 / 1 59 : 71
#4 Proteox 3 1 / 4 / 0 38 : 77
#2 Second2none 1 0 / 4 / 1 46 : 79
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
22.04. 2017 10:00
FRAGSTARS team FRAGSTARS team
[4:16]
Svedkovia Liehovovi Svedkovia Liehovovi
22.04. 2017 10:00
Buchticky a klobasky Buchticky a klobasky
[16:14]
ehn ehn
22.04. 2017 10:00
eSuba eSuba
[16:3]
Illusion Wolf Illusion Wolf
Kolo 2
22.04. 2017 11:00
eSuba eSuba
[16:1]
FRAGSTARS team FRAGSTARS team
22.04. 2017 11:00
Svedkovia Liehovovi Svedkovia Liehovovi
[14:16]
Buchticky a klobasky Buchticky a klobasky
22.04. 2017 11:00
Illusion Wolf Illusion Wolf
[16:8]
ehn ehn
Kolo 3
22.04. 2017 12:00
Buchticky a klobasky Buchticky a klobasky
[2:16]
eSuba eSuba
22.04. 2017 12:00
ehn ehn
[5:16]
Svedkovia Liehovovi Svedkovia Liehovovi
22.04. 2017 12:00
FRAGSTARS team FRAGSTARS team
[4:16]
Illusion Wolf Illusion Wolf
Kolo 4
22.04. 2017 13:00
eSuba eSuba
[16:2]
ehn ehn
22.04. 2017 13:00
FRAGSTARS team FRAGSTARS team
[2:16]
Buchticky a klobasky Buchticky a klobasky
22.04. 2017 13:00
Illusion Wolf Illusion Wolf
[16:7]
Svedkovia Liehovovi Svedkovia Liehovovi
Kolo 5
22.04. 2017 14:00
Svedkovia Liehovovi Svedkovia Liehovovi
[10:16]
eSuba eSuba
22.04. 2017 14:00
ehn ehn
[15:15]
FRAGSTARS team FRAGSTARS team
22.04. 2017 14:00
Buchticky a klobasky Buchticky a klobasky
[11:16]
Illusion Wolf Illusion Wolf
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
22.04. 2017 10:00
troublemakers troublemakers
[16:4]
Wormz Wormz
22.04. 2017 10:00
Ruhes.eu Ruhes.eu
[3:16]
eEriness E-BLUE eEriness E-BLUE
22.04. 2017 10:00
Gunrunners.AOC Gunrunners.AOC
[1:0]
eXfury.FPS eXfury.FPS
Kolo 2
22.04. 2017 11:00
Gunrunners.AOC Gunrunners.AOC
[16:6]
troublemakers troublemakers
22.04. 2017 11:00
Wormz Wormz
[3:16]
Ruhes.eu Ruhes.eu
22.04. 2017 11:00
eXfury.FPS eXfury.FPS
[0:1]
eEriness E-BLUE eEriness E-BLUE
Kolo 3
22.04. 2017 12:00
Ruhes.eu Ruhes.eu
[9:16]
Gunrunners.AOC Gunrunners.AOC
22.04. 2017 12:00
eEriness E-BLUE eEriness E-BLUE
[16:1]
Wormz Wormz
22.04. 2017 12:00
troublemakers troublemakers
[1:0]
eXfury.FPS eXfury.FPS
Kolo 4
22.04. 2017 13:00
Gunrunners.AOC Gunrunners.AOC
[6:16]
eEriness E-BLUE eEriness E-BLUE
22.04. 2017 13:00
troublemakers troublemakers
[5:16]
Ruhes.eu Ruhes.eu
22.04. 2017 13:00
eXfury.FPS eXfury.FPS
[0:1]
Wormz Wormz
Kolo 5
22.04. 2017 14:00
Wormz Wormz
[7:16]
Gunrunners.AOC Gunrunners.AOC
22.04. 2017 14:00
eEriness E-BLUE eEriness E-BLUE
[16:0]
troublemakers troublemakers
22.04. 2017 14:00
Ruhes.eu Ruhes.eu
[1:0]
eXfury.FPS eXfury.FPS
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
22.04. 2017 10:00
vodky5 vodky5
[5:16]
Iron Branch Iron Branch
22.04. 2017 10:00
TEAM Penta Dym TEAM Penta Dym
[1:16]
NineLives NineLives
22.04. 2017 10:00
Alza.eXtatus Alza.eXtatus
[16:4]
SMK TEAM SMK TEAM
Kolo 2
22.04. 2017 11:00
Alza.eXtatus Alza.eXtatus
[16:1]
vodky5 vodky5
22.04. 2017 11:00
Iron Branch Iron Branch
[16:0]
TEAM Penta Dym TEAM Penta Dym
22.04. 2017 11:00
SMK TEAM SMK TEAM
[4:16]
NineLives NineLives
Kolo 3
22.04. 2017 12:00
TEAM Penta Dym TEAM Penta Dym
[1:16]
Alza.eXtatus Alza.eXtatus
22.04. 2017 12:00
NineLives NineLives
[10:16]
Iron Branch Iron Branch
22.04. 2017 12:00
vodky5 vodky5
[16:8]
SMK TEAM SMK TEAM
Kolo 4
22.04. 2017 13:00
Alza.eXtatus Alza.eXtatus
[16:3]
NineLives NineLives
22.04. 2017 13:00
vodky5 vodky5
[16:1]
TEAM Penta Dym TEAM Penta Dym
22.04. 2017 13:00
SMK TEAM SMK TEAM
[10:16]
Iron Branch Iron Branch
Kolo 5
22.04. 2017 14:00
Iron Branch Iron Branch
[15:15]
Alza.eXtatus Alza.eXtatus
22.04. 2017 14:00
NineLives NineLives
[16:4]
vodky5 vodky5
22.04. 2017 14:00
TEAM Penta Dym TEAM Penta Dym
[0:16]
SMK TEAM SMK TEAM
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
22.04. 2017 10:00
Ragged.sk Ragged.sk
[16:2]
DEFEATERS DEFEATERS
22.04. 2017 10:00
BEATERS BEATERS
[1:0]
Red Datura Red Datura
22.04. 2017 10:00
RHINOS RHINOS
[4:16]
Inside Games MSI Inside Games MSI
Kolo 2
22.04. 2017 11:00
RHINOS RHINOS
[11:16]
Ragged.sk Ragged.sk
22.04. 2017 11:00
DEFEATERS DEFEATERS
[16:4]
BEATERS BEATERS
22.04. 2017 11:00
Inside Games MSI Inside Games MSI
[1:0]
Red Datura Red Datura
Kolo 3
22.04. 2017 12:00
BEATERS BEATERS
[4:16]
RHINOS RHINOS
22.04. 2017 12:00
Red Datura Red Datura
[0:1]
DEFEATERS DEFEATERS
22.04. 2017 12:00
Ragged.sk Ragged.sk
[7:16]
Inside Games MSI Inside Games MSI
Kolo 4
22.04. 2017 13:00
RHINOS RHINOS
[1:0]
Red Datura Red Datura
22.04. 2017 13:00
Ragged.sk Ragged.sk
[16:9]
BEATERS BEATERS
22.04. 2017 13:00
Inside Games MSI Inside Games MSI
[16:9]
DEFEATERS DEFEATERS
Kolo 5
22.04. 2017 14:00
DEFEATERS DEFEATERS
[10:16]
RHINOS RHINOS
22.04. 2017 14:00
Red Datura Red Datura
[0:1]
Ragged.sk Ragged.sk
22.04. 2017 14:00
BEATERS BEATERS
[1:0]
Freewin Inside Games MSI
Zápasy - Skupina E
Kolo 1
22.04. 2017 10:00
Team Universe Team Universe
[16:4]
Do Zad Gaming Do Zad Gaming
22.04. 2017 10:00
Team ICE Dragons Team ICE Dragons
[16:6]
enics. enics.
22.04. 2017 10:00
mixando mixando
[8:16]
Fraternitas Fraternitas
Kolo 2
22.04. 2017 11:00
mixando mixando
[7:16]
Team Universe Team Universe
22.04. 2017 11:00
Do Zad Gaming Do Zad Gaming
[6:16]
Team ICE Dragons Team ICE Dragons
22.04. 2017 11:00
Fraternitas Fraternitas
[16:5]
enics. enics.
Kolo 3
22.04. 2017 12:00
Team ICE Dragons Team ICE Dragons
[16:6]
mixando mixando
22.04. 2017 12:00
enics. enics.
[16:6]
Do Zad Gaming Do Zad Gaming
22.04. 2017 12:00
Team Universe Team Universe
[16:4]
Fraternitas Fraternitas
Kolo 4
22.04. 2017 13:00
mixando mixando
[9:16]
enics. enics.
22.04. 2017 13:00
Team Universe Team Universe
[16:4]
Team ICE Dragons Team ICE Dragons
22.04. 2017 13:00
Fraternitas Fraternitas
[16:0]
Do Zad Gaming Do Zad Gaming
Kolo 5
22.04. 2017 14:00
Do Zad Gaming Do Zad Gaming
[5:16]
mixando mixando
22.04. 2017 14:00
enics. enics.
[7:16]
Team Universe Team Universe
22.04. 2017 14:00
Team ICE Dragons Team ICE Dragons
[10:16]
Fraternitas Fraternitas
Zápasy - Skupina F
Kolo 1
22.04. 2017 10:00
Zero Damage Zero Damage
[10:16]
GGEZ GGEZ
22.04. 2017 10:00
Ta soo Ta soo
[3:16]
Garmez.ECLOT Garmez.ECLOT
22.04. 2017 10:00
OVERWALK OVERWALK
[16:2]
JamesonPower JamesonPower
Kolo 2
22.04. 2017 11:00
OVERWALK OVERWALK
[16:5]
Zero Damage Zero Damage
22.04. 2017 11:00
GGEZ GGEZ
[15:15]
Ta soo Ta soo
22.04. 2017 11:00
JamesonPower JamesonPower
[8:16]
Garmez.ECLOT Garmez.ECLOT
Kolo 3
22.04. 2017 12:00
Ta soo Ta soo
[1:16]
OVERWALK OVERWALK
22.04. 2017 12:00
Garmez.ECLOT Garmez.ECLOT
[16:2]
GGEZ GGEZ
22.04. 2017 12:00
Zero Damage Zero Damage
[16:6]
JamesonPower JamesonPower
Kolo 4
22.04. 2017 13:00
OVERWALK OVERWALK
[15:15]
Garmez.ECLOT Garmez.ECLOT
22.04. 2017 13:00
Zero Damage Zero Damage
[15:15]
Ta soo Ta soo
22.04. 2017 13:00
JamesonPower JamesonPower
[10:16]
GGEZ GGEZ
Kolo 5
22.04. 2017 14:00
GGEZ GGEZ
[14:16]
OVERWALK OVERWALK
22.04. 2017 14:00
Garmez.ECLOT Garmez.ECLOT
[16:7]
Zero Damage Zero Damage
22.04. 2017 14:00
Ta soo Ta soo
[15:15]
JamesonPower JamesonPower
Zápasy - Skupina G
Kolo 1
22.04. 2017 10:00
Power-Rangers Power-Rangers
[5:16]
Bratislavske Cavale Bratislavske Cavale
22.04. 2017 10:00
iNsight iNsight
[5:16]
Dark Tigers Dark Tigers
22.04. 2017 10:00
Majestic Lions Majestic Lions
[16:6]
ROG.female ROG.female
Kolo 2
22.04. 2017 11:00
Majestic Lions Majestic Lions
[16:1]
Power-Rangers Power-Rangers
22.04. 2017 11:00
Bratislavske Cavale Bratislavske Cavale
[8:16]
iNsight iNsight
22.04. 2017 11:00
ROG.female ROG.female
[0:16]
Dark Tigers Dark Tigers
Kolo 3
22.04. 2017 12:00
iNsight iNsight
[14:16]
Majestic Lions Majestic Lions
22.04. 2017 12:00
Dark Tigers Dark Tigers
[16:3]
Bratislavske Cavale Bratislavske Cavale
22.04. 2017 12:00
Power-Rangers Power-Rangers
[3:16]
ROG.female ROG.female
Kolo 4
22.04. 2017 13:00
Majestic Lions Majestic Lions
[15:15]
Dark Tigers Dark Tigers
22.04. 2017 13:00
Power-Rangers Power-Rangers
[1:16]
iNsight iNsight
22.04. 2017 13:00
ROG.female ROG.female
[16:11]
Bratislavske Cavale Bratislavske Cavale
Kolo 5
22.04. 2017 14:00
Bratislavske Cavale Bratislavske Cavale
[6:16]
Majestic Lions Majestic Lions
22.04. 2017 14:00
Dark Tigers Dark Tigers
[16:2]
Power-Rangers Power-Rangers
22.04. 2017 14:00
iNsight iNsight
[16:5]
ROG.female ROG.female
Zápasy - Skupina H
Kolo 1
22.04. 2017 10:00
Second2none Second2none
[5:16]
Team Global esports Team Global esports
22.04. 2017 10:00
EXORS Gaming EXORS Gaming
[16:8]
Proteox Proteox
22.04. 2017 10:00
THC TANK THC TANK
[14:16]
Invactus Invactus
Kolo 2
22.04. 2017 11:00
THC TANK THC TANK
[16:8]
Second2none Second2none
22.04. 2017 11:00
Team Global esports Team Global esports
[16:7]
EXORS Gaming EXORS Gaming
22.04. 2017 11:00
Invactus Invactus
[16:7]
Proteox Proteox
Kolo 3
22.04. 2017 12:00
EXORS Gaming EXORS Gaming
[12:16]
THC TANK THC TANK
22.04. 2017 12:00
Proteox Proteox
[7:16]
Team Global esports Team Global esports
22.04. 2017 12:00
Second2none Second2none
[5:16]
Invactus Invactus
Kolo 4
22.04. 2017 13:00
THC TANK THC TANK
[16:0]
Proteox Proteox
22.04. 2017 13:00
Second2none Second2none
[15:15]
EXORS Gaming EXORS Gaming
22.04. 2017 13:00
Invactus Invactus
[8:16]
Team Global esports Team Global esports
Kolo 5
22.04. 2017 14:00
Team Global esports Team Global esports
[5:16]
THC TANK THC TANK
22.04. 2017 14:00
Proteox Proteox
[16:13]
Second2none Second2none
22.04. 2017 14:00
EXORS Gaming EXORS Gaming
[9:16]
Invactus Invactus