4
/
4
Admini turnaje

Je to tak, po roce se opět plní sny domácí komunity v podobě dalšího ročníku COOL týmové ligy! Urve titul někdo z domácích stálic, nově vzniklý supermix nebo překvapí někdo z méně známých jmen? Sleduj největší tuzemskou týmovou ligu každou sobotu!

Průběh turnaje:

Všechny zápasy budou hrané ve skupině každý s každým, HGG systémem. Každý tým si připraví balíčky pro všech deset class, a následně v pořadí ban, ban, pick, pick, ban, ban, pick, pick, ban, pick vybírají (resp. banují svému soupeři) classy, které v zápase použijí. Pořadí banu není důležité, pořadí picku určuje, kolikátý v pořadí bude daný hráč tento deck hrát. Přesné pořadí v jakém výběr provádět najdete v pravidlech v hlavičce turnaje. Výsledkem této fáze je pořadí pěti decků, které bude tým v zápase používat. Tým, který jako první zvítězí se třemi hrdiny vyhrává daný zápas.

Po skončení základní části čtyři týmy postupí do Single Elimination playoff, kde se utkají o výhru v tomto ligovém ročníku.

Stream vybraných zápasů doprovodí komentářem Tonda "Pandapple" Malina a Michal "RybkaPipka" Rybák.

Pravidla turnaje:

• Hráči nesmí odejít během zápasu z challenge.
  • Při remíze v zápasu následuje rematch se stejným Deckem i Hrdinou.
  • Pokud se jeden z hráčů během hry odpojí, má 2 minuty na připojení zpět do hry, pokud tak neučiní nebo to nestihne, prohrává daný zápas.
  • Vítězný tým má povinnost při zadání výsledku nahrát screenshot s oznámením výhry z tří zápasů (pouze u nestreamovaných zápasů).
  • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na Battle netu (nebo IRC), napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
  • Hráči jsou povinni být k dispozici do 00:00, poté je možné zbývající zápasy odložit, ale pouze po domluvě s adminem. Pokud hráč odejde před 00:00 a nebude nijak kontaktovat hráče či admina, může dostat diskvalifikaci z turnaje.
  • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci hráče z turnaje.
  • V případě, že se hráč účastní i jiného turnaje a potřebuje během turnaje na PLAYzone použít jiný účet, musí o tom spravit adminy i soupeře.

Komunikace s adminem

• Pokud tým potřebuje komunikovat s adminy, musí tak učinit přes Discord channel nebo oficiální protest. Právo komunikovat s adminy má, kromě výjimečných situací, jen kapitán týmu. Hráči mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).