Přejít k hlavnímu obsahu

Team Finest vs Sprout | ESEA Premier S39 Europe

Mapy

Statistiky

Team Finest - logo Team Finest K-D +/- K/D K/r D/r
Bělorusko - vlajka Igor lollipop21k Solodkov 72-55 +17 1,30 0,88 0,67
Izrael - vlajka Guy anarkez Trachtman 53-56 -3 0,94 0,65 0,69
Švédsko - vlajka Rasmus kreaz Johansson 53-62 -9 0,85 0,65 0,76
Bulharsko - vlajka Martin mar Kuyumdjiev 42-60 -18 0,70 0,51 0,74
Estonsko - vlajka Kristjan shokz Jakobson 38-56 -18 0,67 0,46 0,69
Sprout - logo Sprout K-D +/- K/D K/r D/r
Německo - vlajka Josef faveN Baumann 63-52 +11 1,21 0,77 0,64
Německo - vlajka Fritz slaxz- Dietrich 64-55 +9 1,16 0,79 0,67
Německo - vlajka Timo Spiidi Richter 53-46 +7 1,15 0,65 0,56
Polsko - vlajka Kamil KEi Pietkun 59-54 +5 1,09 0,72 0,66
Dánsko - vlajka Rasmus raalz Steensborg 50-52 -2 0,96 0,61 0,64
Team Finest - logo Team Finest K-D +/- K/D K/r D/r
Bělorusko - vlajka Igor lollipop21k Solodkov 29-21 +8 1,38 0,96 0,70
Švédsko - vlajka Rasmus kreaz Johansson 23-22 +1 1,04 0,76 0,73
Estonsko - vlajka Kristjan shokz Jakobson 19-19 0 1,00 0,63 0,63
Izrael - vlajka Guy anarkez Trachtman 18-18 0 1,00 0,60 0,60
Bulharsko - vlajka Martin mar Kuyumdjiev 13-20 -7 0,65 0,43 0,66
Sprout - logo Sprout K-D +/- K/D K/r D/r
Německo - vlajka Josef faveN Baumann 22-19 +3 1,15 0,73 0,63
Německo - vlajka Fritz slaxz- Dietrich 22-21 +1 1,04 0,73 0,70
Polsko - vlajka Kamil KEi Pietkun 20-21 -1 0,95 0,66 0,70
Německo - vlajka Timo Spiidi Richter 17-19 -2 0,89 0,56 0,63
Dánsko - vlajka Rasmus raalz Steensborg 19-22 -3 0,86 0,63 0,73
Team Finest - logo Team Finest K-D +/- K/D K/r D/r
Bělorusko - vlajka Igor lollipop21k Solodkov 29-17 +12 1,70 1,03 0,60
Izrael - vlajka Guy anarkez Trachtman 26-20 +6 1,30 0,92 0,71
Švédsko - vlajka Rasmus kreaz Johansson 18-19 -1 0,94 0,64 0,67
Bulharsko - vlajka Martin mar Kuyumdjiev 16-23 -7 0,69 0,57 0,82
Estonsko - vlajka Kristjan shokz Jakobson 9-19 -10 0,47 0,32 0,67
Sprout - logo Sprout K-D +/- K/D K/r D/r
Německo - vlajka Josef faveN Baumann 26-19 +7 1,36 0,92 0,67
Polsko - vlajka Kamil KEi Pietkun 23-22 +1 1,04 0,82 0,78
Německo - vlajka Timo Spiidi Richter 16-17 -1 0,94 0,57 0,60
Německo - vlajka Fritz slaxz- Dietrich 18-20 -2 0,90 0,64 0,71
Dánsko - vlajka Rasmus raalz Steensborg 15-21 -6 0,71 0,53 0,75
Team Finest - logo Team Finest K-D +/- K/D K/r D/r
Bělorusko - vlajka Igor lollipop21k Solodkov 14-17 -3 0,82 0,60 0,73
Bulharsko - vlajka Martin mar Kuyumdjiev 13-17 -4 0,76 0,56 0,73
Estonsko - vlajka Kristjan shokz Jakobson 10-18 -8 0,55 0,43 0,78
Švédsko - vlajka Rasmus kreaz Johansson 12-21 -9 0,57 0,52 0,91
Izrael - vlajka Guy anarkez Trachtman 9-18 -9 0,50 0,39 0,78
Sprout - logo Sprout K-D +/- K/D K/r D/r
Německo - vlajka Fritz slaxz- Dietrich 24-14 +10 1,71 1,04 0,60
Německo - vlajka Timo Spiidi Richter 20-10 +10 2,00 0,86 0,43
Dánsko - vlajka Rasmus raalz Steensborg 16-9 +7 1,77 0,69 0,39
Polsko - vlajka Kamil KEi Pietkun 16-11 +5 1,45 0,69 0,47
Německo - vlajka Josef faveN Baumann 15-14 +1 1,07 0,65 0,60

Vzájemné zápasy

0 Výhry 0 Remízy 0 Výhry