Přejít k hlavnímu obsahu

Bratrstvo kočičí pracky infiltrovalo řady Rychlých šípů? Pardub míří do Inaequalis!

19. 10. 2021 | 16:36 Hearthstone Přestup
Hearthstone sekci Dynamo Eclot opouští jedno z nejzvučnějších jmen na domácí scéně. Své působiště po bezmála třech letech spolupráce mění Pardub. Oblékat nově bude, vzhledem ke své pověsti celkem překvapivě, dres Sazka.Inaequalis.
Pardub jako vítěz PLAYzone Challenge
Pardub jako vítěz PLAYzone Challenge
Zdroj: PLAYzone / MČR

Jakub "Pardub" Pardubský má na kontě spoustu velkých úspěchů, a to nejen na domácí scéně. Trofej si odnesl z prvního (a doposud také jediného) ročníku PLAYzone Challenge a nejpovedenější mezinárodní tažení zase zaznamenal na DreamHacku v nedalekém Lipsku, kde rovněž zvítězil. Přímo tato svá dvě pravděpodobně největší vítězství si Pardub připsal v roce 2019, kdy opustil Inside Games a přešel pod křídla Eclot Gaming. S tímto týmem byl až dodnes neodlučitelně spjatý, pod aktuálním názvem Dynamo Eclot toho ale tolik nezažil a řady organizace po necelých třech letech celkem nečekaně opouští.

Ještě překvapivější pak je destinace, kam přestupuje. Hrát nově bude pod záštitou Sazka.Inaequalis. Tento tým se sice na Hearthstone scéně řadí k nejaktivnějším celkům, ještě více než o organizaci se však jedná zájmový spolek, známý v celém domácím esportu především svou propagací fair play a slušného chování. Jak dobře do jejich řad zapadne nekorunovaný král kontroverze, je tedy otázkou. Bude se snad za chvíli opět stěhovat?

Křišťálová lupa
Křišťálová lupa
Zdroj: grafika PLAYzone

Více nejistá než budoucnost Parduba je ale nepochybně ta jeho dosavadního celku. Na HS scéně se toho letos tolik nedělo a o hráčích nebylo tolik možností slyšet, maximálně ve světě, jako se dařilo třeba Matyáši "Matty" Kalužnému. Návrat na MČR by ale týmy mohl opět přilákat do akce, v Dynamo Eclot však po dnešku zůstává jen trojice hráčů. Přijde do týmu nová krev, nebo se DNE vydají opačnou cestou a definitivně skončí jedna éra?

Premiéru pod novou střechou si Pardub zažije o tomto víkendu, kdy se odehraje Masters Tour Stormwind. Inae tam budou mít hned dvojnásobné zastoupení, o úspěch bude bojovat také Michal "RastaFish" Rybák (více zde).

Sestava Sazka.Inaequalis nyní vypadá takto:

 Slovensko Dominik "majsssster" Furka
 Česká republika Michal "RastaFish" Rybák
 Česká republika Dominik "Eichii" Eichenberger
 Česká republika Vladimír "Borecz" Bošek
 Česká republika Jakub "Pardub" Pardubský

Dynamo Eclot nyní reprezentují tito borci:

{#Česká Republika} Matyáš "Matty" Kalužný
{#Česká Republika} Jan "BlizzconJan" Smutný
{#Česká Republika} Milan "m1lan" Šnajdr

Pardub přichází do Inae
Pardub přichází do Inae
Zdroj: Inaequalis
miluju videohry a hlavně ligu legend