Přejít k hlavnímu obsahu

Hlavní herní snack mistrů? Na Pringles se stály fronty

Brněnské MČR je každoročně jednou z největších tuzemských esportových akcí. Jedním z hrdých partnerů této populární akce je Pringles, které mělo stánek stejně oblíbený, jako týmy účastnící se soutěže. Nabízeno ale bylo mnohem víc než jen pohoštění.
Fronta na Pringles
Fronta na Pringles
Zdroj: PLAYzone

Není tajemstvím, že Pringles patří mezi nejznámější a nejoblíbenější snacky na trhu. Obzvláště populární je pak u hráčů, protože na rozdíl od ostatních pochutin si s nimi nezamastí svou soupravu. Navíc si mezi hromadou příchutí zvolí i náročnější osoby. Salt & Vinegar, Spring Onion nebo raději klasiku? Možností je spousta. 

Není tedy divu, že o ně byl na MČR opět zájem, stejně jako rok minulý a předminulý.

Letošní stánek ale nebyl jen o snacku. Kromě ochutnávek byl obohacen malováním, dárkovými předměty, hosteskami, legendárním Stiga hokejem či stolním fotbálkem. Zábavu zde zkrátka našel každý.

Zájem o Pringles byl opravdu velký. Bylo je možné koupit také v našem PLAYbaru, čehož využilo tolik lidí, že se naše zásobily nečekaně vyprázdnily! Chuti zkrátka neporučíš.

Stolní fotbálek u stánku Pringles
Stolní fotbálek u stánku Pringles
Zdroj: PLAYzone
Štítky: Pringles, MČR
Student a vášnivý hráč, který sleduje esport spousty let. Na Playzone se věnuji především Valorantu a League of Legends, ale nejsou mi cizí ani další tituly.