Přejít k hlavnímu obsahu

Naděje umírá poslední. I druhý slávista zůstává ve hře o postup na finále sezóny

11. 2. 2026 | 14:00 EA Sports FC 26 MČR
Kvalifikace na FC 26 Online II powered by Hyundai míří do svého závěru. V úterý měli všichni třetí šanci a ve čtvrtek je na programu ta úplně poslední v letošní sezóně. Přijď si taky zahrát!
Jakub „CptKubajz“ Pudil
Jakub „CptKubajz“ Pudil
Zdroj: Slavia Esport

Naše turnaje jsou pro všechny, každopádně v úterní kvalifikaci nechyběli mezi desítkami účastníků i ti hráči, jenž stále usilují o posun mezi nejlepší osmičku a postupový slot na velké finále mistrovské sezóny. Jedním z nich je i slávista Jakub „CptKubajz“ Pudil, který semifinálovou výhrou nad Tomášem „tomasn“ Nejedlým navázal na týmového kolegu. Stejně jako Vojtěch „Kucka“ Kučera živí teoretickou naději na účast v Praze.

Chuť si po nezdaru z minulého týdne spravil i Zbyněk „Zbynda_5“ Plas, jenž tentokrát v semifinálové bitvě nezaváhal. Porazit dokázal Ptacyka, který v průběhu pavouka zastavil cestu Janu „skrolda“ Suchému. Ten by spolu s Matějem „Matejs“ Dunkou měl podle tabulky patřit mezi největší jména ve čtvrteční kvalifikaci. Pokud se do ní dvojnásobný mistr ČR Matejs tedy vůbec přihlásí. Místo každopádně držíme i pro tebe!

Harmonogram FC 26 Online II powered by Hyundai
DatumTurnaj
Úterý 3. února1. otevřená kvalifikace
Čtvrtek 5. února2. otevřená kvalifikace
Úterý 10. února3. otevřená kvalifikace
Čtvrtek 12. února4. otevřená kvalifikace
17. až 19. únoraLigová fáze
Neděle 22. únoraPlay-off

Odměny na této zastávce:

  • 1. místo 10 000 Kč, 100 MČR bodů
  • 2. místo: 5 000 Kč, 90 MČR bodů
  • 3. – 4. místo: 2 500 Kč, 80 MČR bodů
  • 5. – 8. místo: 70 MČR bodů
  • 9. – 11. místo: 40 MČR bodů
  • 12. – 14. místo: 30 MČR bodů
  • 15. – 16. místo: 20 MČR bodů
MČR FC 26 powered by Hyundai
MČR FC 26 powered by Hyundai
Foto: PLAYzone
Tvoří a pisálkuje na pískovišti jménem PLAYzone.cz už od roku 2011. Zkoušel i jiné pozice, redaktořina a komentování je ale cesta. Přes 10000 článků a bleskovek hovoří za vše. Rád si hraje se slovy, stvořil třeba Zápasovník. Je fanouškem také klasického sportu, ze všeho nejvíc ale miluje jídlo.