Přejít k hlavnímu obsahu

Mezihernový turnaj 6/07 - nEph vítězí

11. 6. 2007 | 20:55
Jak jsem v minulé novince zmiňoval, včerejší Mezihernový turnaj vyhrál tým  nEophyte, který turnajem prošel bez větších problémů, tedy až na finále, kde narazil na skvěle hrající klan faberi Bellatores, který ve finálovém zápase vedl už 10:7, ovšem rozhodující bod se jim nepodařilo dát a nakonec prohráli v prodloužení poměrem 14:11. V boji o třetí místo vyšla vítězně Call of Duty 2 sekce multiklanu  UnitedSports, když porazila  Team Defiance 11:7.
Výchozí obrázek
Jak jsem v minulé novince zmiňoval, včerejší Mezihernový turnaj vyhrál tým cze nEophyte, který turnajem prošel bez větších problémů, tedy až na finále, kde narazil na skvěle hrající klan cze faberi Bellatores, který ve finálovém zápase vedl už 10:7, ovšem rozhodující bod se jim nepodařilo dát a nakonec prohráli v prodloužení poměrem 14:11. V boji o třetí místo vyšla vítězně Call of Duty 2 sekce multiklanu cze UnitedSports, když porazila cze Team Defiance 11:7.