Přejít k hlavnímu obsahu

VIDEO: První předělávky CS:GO map do Source

14. 12. 2011 | 21:30 Counter-Strike 2
Před pár týdny sice začala closed beta, nyní však, kdo nemá k betě přístup, si může vyzkoušet, jak budou klasické mapy v CS:GO. Včetně všemožných drobností se o zpracování prozatím pouze obou verzí dustu postaral Dán Kosire.*Jelikož se mi verze d2 velice zalíbila, rozhodl jsem se pro vás nahrát rozšířenější procházku po mapě, kde jsem i s komentem prošel všechny změny oproti klasické Source verzi. Za velice tichý hlas se omlouvám, nějak mi stagnuje mikrofon při nahrávání.
Výchozí obrázek

Před pár týdny sice začala closed beta, nyní však, kdo nemá k betě přístup, si může vyzkoušet, jak budou klasické mapy v CS:GO. Včetně všemožných drobností se o zpracování prozatím pouze obou verzí dustu postaral Dán Kosire.

*Jelikož se mi verze d2 velice zalíbila, rozhodl jsem se pro vás nahrát rozšířenější procházku po mapě, kde jsem i s komentem prošel všechny změny oproti klasické Source verzi. Za velice tichý hlas se omlouvám, nějak mi stagnuje mikrofon při nahrávání.

Obě videa jsou nahrány adminem evropské ligy UNGL DazzyJ, který neoplývá nejlepší mašinou, tudíž se dají omluvit nízké detaily.

Mapy ke stažení - de_dust2 a de_dust.

Zdroj: kosire.dk
Tvoří a pisálkuje na pískovišti jménem PLAYzone.cz už od roku 2011. Zkoušel i jiné pozice, redaktořina a komentování je ale cesta. Přes 10000 článků a bleskovek hovoří za vše. Rád si hraje se slovy, stvořil třeba Zápasovník. Je fanouškem také klasického sportu, ze všeho nejvíc ale miluje jídlo.