Dostali jsme se do finále Křišťálové lupy, podpořte svým hlasem jediného zástupce českého esportu

17. 10. 2021 09:00
Křišťálová lupa
i
Křišťálová lupa
Zdroj: grafika PLAYzone
Známé pojmy ČSFD, ČT24, Bez frází, Bulánci, Mikýř nebo DVTV – a vedle nich náš web. O čem že to hovoříme? Samozřejmě, že o nominacích na Křišťálovou lupu, do jejíhož výběru jsme se po dlouhých letech opět dostali! Díky nominacím pro nás můžete hlasovat mezi zájmovými weby, kde loni triumfoval oblíbený INDIAN.

Už je to dlouhých deset let, co jsme naposledy usilovali o nominaci v prestižní anketě Křišťálová lupa. Od té doby se nejen český esport posunul neuvěřitelným způsobem a čím dál častěji se dostává do mainstreamu. Každodenní práce přináší své ovoce různými způsoby a nominace na Cenu českého internetu jménem Křišťálová lupa nás neuvěřitelně těší. Už jen to, že jsme se dostali do finálové desítky v kategorii zájmových webů, je velký úspěch nejen pro nás. Je to hlavně samo o sobě důkazem, že šířit povědomí a lásku k esportu má smysl.

Současně je tahle nominace velkým poděkováním vám všem. Ať už jste volnočasoví fanoušci esportu, nebo si na něj najdete čas denně v řádech hodin, poděkování patří každému jedinci. Pokud byste práci celého našeho online týmu a redakce chtěli podpořit ještě více, nyní je ta správná příležitost. Budeme nesmírně vděční za každý jeden hlas čtenáře, fanouška, hráče i hráčky – prostě vás, zástupců komunity. Protože bez vás by to nešlo! Když minule mohl vyhrát zástupce světa her, tak proč by to nemohl dokázat i někdo z progresivního esportového prostředí?

Hlasovat můžete na tomhle odkaze až do 1. listopadu, slavnostní vyhlášení se odehraje o tři týdny později.

Děkujeme!

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8830

Doporučená videa: