HAL3000 MČR Tour: Trojici SINNERS, eSuba, Entropiq v play-off doplní Sampi.Tipsport!

14. 3. 2021 00:00
HAL3000 MČR Tour
i
HAL3000 MČR Tour
Zdroj: grafika PLAYzone
Vítězové rozřazovacích zápasů HAL3000 MČR Tour vstoupili do Mistrovské části ještě v pátek večer. Ve hře je přímý postup na Vodafone MČR 2021 a my už známe týmy, které se v sobotu utkají o postup. Na streamu se můžete těšit na čtyři ze šesti zápasů, ani jeden z bojů o místenku v play-off vám tak neuteče s živým komentářem.

Aktuální update: Je rozhodnuto! Sobotní nabitý den uzavřel zajímavý souboj mezi ENTERPRISE a Sampi.Tipsport, ze kterého vzešel poslední účastník zítřejšího play-off! Sampi.Tipsport se na Infernu za CT stranu dostali do vedení 4:3, to ale bylo vše, na co se zmohli. ENTERPRISE skvěle obsazovali planty, nutili své protihráče savovat své zbraně a první půlku vyhráli 11:4. V té druhé ve svém skvělém tažení pokračovali a pohodově vyhráli 16:5.

Pak přišel Nuke. Hráči v červenobílém zase lépe začali, tentokráte to ale parta okolo skvěle hrajícího Richarda "queztone" Strnátka dokázala otočit a za teroristy si vzala výborných 8 bodů. Ve druhé půlce se hra přelévala ze strany na stranu, lépe z ní ale vyšli právě Sampi.Tipsport, kteří těsně zvítězili 16:14 a poslali zápas na Dust II.

Tam se stalo něco nečekaného! ENTERPRISE si opět vzali vedení, ale ne tak ledajaké. Hráči okolo Erika "The eLiVe" Sitha totiž vedli už 7:0, stejně však zápas nedotáhli do vítězného konce! Sampi.Tipsport rozjeli famózní comeback, svým sokům povolili už jen tři kola a jako poslední si pro sebe zajistili vstupenku na nedělní finálový program

EDC
i
EDC
Zdroj: grafika PLAYzone

Finále HAL3000 MČR Tour započalo v pátečním podvečeru, kdy se 8 pozvaných a 8 kvalifikovaných celků střetlo v rozřazovacích zápasech, které určily jejich osud po zbytek turnaje. Některé duely byly vyrovnanější, jiné jasnější, nikdo z favoritů ale nakonec nezaváhal. Z řad favoritů nejlépe do GSL skupinové fáze vstoupili SINNERS, kteří nedovolili Dark Tigers více než devět bodů v součtu. Nejvíce hřešil oskar, jenž se s pátkem rozloučil se skórem 34:7 (hráčské statistiky ze všech zápasů najdete v Zápasovníku). Podobnou dominanci dokázala předvést eSuba a ve streamovaném zápase i Entropiq, kteří Sampi.Tipsport přehráli individuálně i týmově. Posledním pátečním zápasem byl jediný vyrovnanější souboj, ve kterém ENTERPRISE také na dvou mapách porazili ECLOT.

V sobotu jsme brzy ráno viděli zajímavý duel SINNERS vs. eSuba. Na první mapě Train modrá krev držela s hříšníky krok, v závěru však velký tlak neustála a podlehla. Vertigo už pak pro svěřence Tomáše "benq1" Masaryka nebylo vůbec vydařené a po prohře 16:3 se dostali do zápasu s Dark Tigers, což pro ně byla poslední šance na postup. Uchopili ji ale s vervou, dokázali i přes menší problémy najít slabiny tygrů a nakonec zvítězili 2:1. Další zápas na streamu byl mezi Entropiq a ENTERPRISE. Hráči okolo skvěle hrajícího leckra si pro sebe bez problémů vzali Nuke a už to vypadalo, že i soupeřovo Inferno půjde lehce v jejich prospěch. Hráči v červenobílém ale zaveleli k comebacku, bohužel pro ně ale nakonec padli 16:14.

ENTERPRISE měli poslední šanci postoupit do play-off v zápase se Sampi.Tipsport. I když dokázali zvítězit na Infernu a ve zbylých mapách si vypracovat dobrý náskok, nakonec stejně prohráli a jejich sny se rozplynuly. V play-off tedy uvidíme celky SINNERS, Entropiq, eSuba a Sampi.Tipsport!

Mistrovská část HAL3000 MČR Tour – skupina A
  Česká republika SINNERS 2            
  16:3, 16:6     Česká republika SINNERS 2      
  Slovensko Dark Tigers 0            
        16:10, 16:3     Česká republika SINNERS  
  Slovensko eSuba 2            
  16:8, 16:1     Slovensko eSuba 0      
  Česká republika DEFEATERS 0            
                 
        Slovensko eSuba 2      
  Slovensko Dark Tigers 2   12:16, 16:13, 16:4     Slovensko eSuba  
  16:9, 16:14     Slovensko Dark Tigers 1      
  Česká republika DEFEATERS 0            
Mistrovská část HAL3000 MČR Tour – skupina B
  Česká republika ECLOT 0            
  13:16, 9:16     Česká republika ENTERPRISE 0      
  Česká republika ENTERPRISE 2            
        9:16, 14:16     Česká republika Entropiq  
  Česká republika Entropiq 2            
  16:5, 16:8     Česká republika Entropiq 2      
  Česká republika Sampi.Tipsport 0            
                 
        Česká republika ENTERPRISE 1      
  Česká republika ECLOT 0   16:5, 13:16, 10:16     Česká republika Sampi.Tipsport  
  13:16, 16:19     Česká republika Sampi.Tipsport 2      
  Česká republika Sampi.Tipsport 2            

O autorovi:

Členem od: 26. 4. 2020
Celkový počet článků:
150

Doporučená videa:

Zamknete GOTV, protože chcete čísla na stream pro partnery atd. to +- chápu.

To, že jste nestreamovali Sinners, kteří by zajistili ta čísla.... dejme tomu, že jste chtěli ukázat někoho jinýho a ne pořád jen Sinners.

Ale to, že dáte Sinners vs eSuba od 10.00, kteří by vám zajistili giga čísla, tak to nechápu.

Jaká byla šance, že se střetnou? 90%? 95%?

Honím čísla... vím, že budou s největší pravděpodobností hrát spolu, tak přemýšlím nad schedulem.

Škoda. :)