Je to oficiální! Denyk se připojuje k Patrikovi v Excelu a v LEC konečně uvidíme českou botlinku

19. 5. 2021 09:40
Denyk se připojuje k Patrikovi v Excelu
i
Denyk se připojuje k Patrikovi v Excelu
Zdroj: Excel Esports
Po dlouhých spekulacích jsme se během včerejšího večera dočkali oficiálního potvrzení. Petr “Denyk” Haramach se připojuje k Patrikovi v Excelu a společně se pokusí dostat tým poprvé v jejich historii do play-off v LEC.

Excel Esports se rozhodli trochu udělat revoluci ve svém týmu. První změnou je výměna midlanerů. Nukeduck nahradí nováčka Czekolada a tou druhou, výrazně zajímavější změnou pro české fanoušky, je výměna supportů. Zkušeného Toreho nahradí Denyk, který si v Misfits po příchodu veterána Vandera mockrát nezahrál.

Po svém příchodu do LEC dokázal Denyk zaujmout velký počet lidí svým stylem hraní. Na nováčka působil velmi sebevědomě a odhodlaně. Bohužel Misfits dlouhodobě řešili problém se svými supporty, ať už se jednalo právě o Denyka, Dosse nebo H1IVU. V zimní pauze se ovšem rozhodli trochu investovat a přivedli do týmu veterána Vandera, který za sebou měl relativně úspěšný rok v Rogue. Bohužel ani toto jim nijak extra nepomohlo a nedokázali postoupit do play-off.

Od nové spolupráce Denyka s Patrikem si Excel slibují to, že by jim to mohlo pomoct dosáhnout jejich prvního play-off v historii LEC. Patrik dlouhodobě patří k těm lepším marksmanům v Evropě a tudíž bylo jen otázkou času, kdy konečně narazí na nějakého supporta, s kterým si bude dostatečně rozumět. Co myslíte vy? Bude tahle nová botlinka tak silná, jak bychom si přáli?

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
117

Doporučená videa: