Misaks poráží Parduba a vyhrává první offline turnaj sezóny

19. 7. 2021 10:59
TopGaming Masters
i
TopGaming Masters
Zdroj: screen ze streamu
V pražském Reload Esports Baru se po opravdu dlouhé době odehrál první domácí Hearsthstone turnaj v offline prostředí. Osmá sezóna TopGaming Masters je v plném proudu, ale právě tyto živé turnaje jsou vždycky její nejdůležitější součástí.

Do pražské herny dorazilo celkem 27 hráčů, kteří se o postup do play-off utkali v pětikolovém swissu. Nikomu se překvapivě nepodařilo projít s čistým štítem, takže dále postoupili hráči se skóre 4-1 a ti nejlepší se třemi výhrami. Číslem jedna byl reprezentant Entropiqu En1gma, kromě něj v boji o vítězství nechyběla další známá jména, jako jsou BlizzconJan, Pardub nebo Krajda. Ve hře bylo 5 000 Kč za 1. místo a cenné body do žebříčku.

Vyřazovací část započala streamovaným duelem En1gma vs. Krajda. Zástupce eSuby se dostal do vedení 2:1, ale úřadující mistr České republiky dokázal sérii otočit a proklestit si cestu do semifinále. Tam bohužel nestačil na Misakse, stream s komentářem Findana a Kanyho se však zaměřil na druhý duel. V něm se parádně vedlo Pardubovi, který bez ztráty kytičky porazil Hekiho. Ten nakonec podlehl i En1gmovi a končí tedy bez medaile.

Boj o první LAN titul po opravdu dlouhé době tedy znamenal souboj hráčů týmů Rentgen Gaming a Dynamo Eclot. Oba hráči loni na MČR vypadli hned mezi prvními, takže hlad po úspěchu měli určitě velký. Do rychlého vedení 2:0 se dokázal dostat Misaks, Pardub však skóre zkorigoval. Misakův Hunter byl ale nad síly soupeřova Mage, a o vítězi bylo rozhodnuto. Pro Michala 'Misaks' Syrovátka jde možná o největší vítězství jeho kariéry.

TopGaming Masters S08 LAN #1
  Česká republika En1gma 3                  
        Česká republika En1gma 2            
  Česká republika Krajda 2                  
              Česká republika Misaks 3      
  Česká republika Misaks 3                  
        Česká republika Misaks 3            
  Česká republika Jinaciidudlik 1                  
                    Česká republika Misaks  
  Česká republika BlizzconJan 0                  
        Česká republika Heki 0            
  Česká republika Heki 3                  
              Česká republika Pardub 1      
  Česká republika Pardub 3                  
        Česká republika Pardub 3            
  Česká republika Vlčák 0                  

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8613

Doporučená videa: