Přijď si zahrát náš turnaj a buď součástí seriálu MČR!

12. 6. 2021 12:20
AORUS MČR Tour
i
AORUS MČR Tour
Zdroj: grafika PLAYzone
25 účastníků a z toho 23 poražených. Takový je výčet úvodní kvalifikace AORUS MČR Tour, ze které na další milník sezóny postoupily týmy Nedocenené Talenty a NecroRaisers. Pro všechny ostatní ale o tomto víkendu přijde další šance, tak dej dohromady čtyři parťáky a přijď se zapojit do nejvíce dostupného a prestižního seriálu v jednom.

AORUS MČR Tour bude za necelý měsíc hostit osm nejlepších týmů domácí scény, vedle nich se ale můžete představit i vy. Vodafone MČR v počítačových hrách je historicky dostupný naprosto každému, v čemž tkví jeho kouzlo. Stačí jen dát dohromady pětičlennou sestavu, zaregistrovat se do nejbližšího turnaje a zkusit štěstí. Formát je navíc nastaven tak, aby si každý zahrál více než jeden zápas, i kdyby vám to k postupu nevycházelo.

V první kvalifikaci se objevila celá řada organizací, ale také týmů bez nich. Být pod křídly známého pojmu na scéně není nutností, mnohdy naopak výhodou. Právě AORUS MČR Tour může být vaší vstupenkou do velkého světa esportu, pokud si věříte, že na to máte a dokážete zaujmout týmovými či individuálními dovednostmi. Každý turnaj začíná skupinovou fází, kde stačí zaznamenat vítěznou sérii, získáte tím dobré nasazení do play-off a poté vás od postupu bude dělit jen několik zápasů od toho, abyste mohli vyzvat špičky typu Entropiq Prague.

Další kvalifikační turnaj proběhne už tento víkend, tak si nic neplánuj ani nehledej výmluvy. Těšíme se na tebe!

Přehled všech součástí AORUS MČR Tour:
Sobota a neděle 5. a 6. června AORUS MČR Tour – 1. kvalifikace
Sobota a neděle 12. a 13. června AORUS MČR Tour – 2. kvalifikace
Sobota a neděle 19. a 20. června AORUS MČR Tour – 3. kvalifikace
Sobota a neděle 26. a 27. června AORUS MČR Tour – 4. kvalifikace
Pátek až neděle 2. až 4. července AORUS MČR Tour – Velké finále

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8534

Doporučená videa: