Comgad Liga III zrušena, další nebude

24. 5. 2012 20:06
Vzhledem k malé aktivitě už tak na malé účasti byla jediná tuzemská 1vs1 liga zrušena. K ukončení projektu podal souhlas jak manažer PLAYzone, Michal "H1tachi" Nagy, tak i hlavní administrátor Warcraft 3, Tomáš "e1f" Pietrik. Oldschoolová hra WarCraft 3: The Frozen Throne nemá momentálně žádné turnaje na PLAYzone (zřejmě mít ani nebude) a poprvé po 10 letech je bez jakékoli podpory v českém i slovenském progamingu.

Vzhledem k malé aktivitě už tak na malé účasti byla jediná tuzemská 1vs1 liga zrušena. K ukončení projektu podal souhlas jak manažer PLAYzone, Michal "H1tachi" Nagy, tak i hlavní administrátor Warcraft 3, Tomáš "e1f" Pietrik. Oldschoolová hra WarCraft 3: The Frozen Throne nemá momentálně žádné turnaje na PLAYzone (zřejmě mít ani nebude) a poprvé po 10 letech je bez jakékoli podpory v českém i slovenském progamingu. Za stylové zakončení warcraftové scény můžeme považovat MČR 2012, které proběhlo letos v dubnu. Po téhle události veškerá aktivita WC3 hráčů přestala existovat. 

"Když už to vypadalo, že díky dotacím z PLAYzone bude Warcraft 3 nadále mezi námi, účast a aktivita hráčů na Comgad III Lize jen potvrdili to, co se po MČR 2012 dalo předpokládat. Nevím zda je to ostuda, každopádně za pokus, dát další příležitost hráčům zahrát si, se nestydím. Jsem rád, že se mi dařilo držet Warcraft 3 scénu jakž takž živou i po vydání Starcraft 2 a jelikož už nemám pořádně co nebo spíš pro koho adminovat, znamená to i škrt mé pozice zde na PLAYzone. Končím a w3cz bude sloužit jako památka (PS: Díky za skvěle promrhané léta :)." - rozloučil se Tomáš "e1f" Pietrik.

 

Mohlo by vás zajímat:

O autorovi:

Členem od: 1. 11. 2009
Celkový počet článků:
139
Ach jaj, to je na houby ... :/ Ale i tak díky E1fe za všechno co jsi pro Warcraft 3 udělal :good:
Ty jo, nemyslel jsem, že mě to bude takhle mrzet, je to škoda. I když asi se není čemu divit, taky jsem na Warec neměl poslední dobou čas, už jsou trochu jiné starosti, než 3-4 roky zpátky, když jsem s Warcraftem začínal. Tak tedy sbohem, bylo to fajn. :)
gj elfe, málo takovejch lidí, bez tebe by to umřelo daleko dříve, minimálně by nebylo to MČR 2012 :)
V mém případě hraje velkou roli blížící se léto a jiné aktivity a zájmy. Když je venku tak hezky, nemám chuť hrát na počítači warcraft, ani cokoliv jiného. Podle mě už w3 na tuzemské scéně momentálně skončil a vrátí se nejdříve možná zase až na podzim, kdy budou lidi trávit víc času doma. :_)
Kdybz někdo hodně moc litoval tak jsem rozjel nový portál kde se budou konat W3 Turnaje :-). http://w3-cup.webnode.cz/