DomenikTV: SpawN a walle

22. 7. 2012 19:40
Dnešní várka videí přináší dva švédské hráče - velmi známá, bohužel již vysloužilá jména Abdisamad 'SpawN' Mohamed a Dennis 'walle' Wallenberg.

Dnešní várka videí přináší dva švédské hráče - velmi známá, bohužel již vysloužilá jména Abdisamad 'SpawN' Mohamed a Dennis 'walle' Wallenberg.

Abdisamad 'SpawN' Mohamed je dnes legendou ve světě Counter-Strike 1.6. Proslavil se v roce 2005, když se připojil k legendární sestavě SK Gaming a vyhrál CPL Dallas, ze kterého také vzešlo movie SK Believe. Od té doby se držel převážně v SK Gaming a Ninjas in Pyjamas, jejichž sestavy se měnily prakticky každý rok, až přišel do týmu k RobbaNovi, allenovi a wallemu. Poté přešel do neaktivity a vrátil se až s týmem H2k-Gaming, který ale později pouze koučoval. Již několik let spolupracuje s BenQ a ZOWIE a vyvíjí hráčské pomůcky a monitory.

Jeho nejnovější movie můžete shlédnout zde:

Dennis 'walle' Wallenberg - jméno taktéž nemálo známé po celém světě. Jako hráč se proslavil už se svým bratrem, ale hlavní kredit dostal až v týmu Ninjas in Pyjamas, později v ne nepodobné sestavě SK Gaming se svým dlouholetým spoluhráčem Robertem 'RobbaN' Dahlströmem. Dokonce i s výše představeným hráčem Abdisamad 'SpawN' Mohamedem prošel několika sestavami, až na konci roku 2010 přestal tým SK Gaming počítat s jeho veleznámým AWP a vzal do sestavy své dlouholeté rivaly z fnatic - Patrika 'f0rest' Lindberga a Christophera 'GeT_RiGhT' Alesunda. Od té doby se drží na scéně spíše jako komentátor DreamHack turnajů.

Mohlo by vás zajímat:

O autorovi:

Členem od: 24. 7. 2008
Celkový počet článků:
770
presne tak stehniiisku walwho se me libilo spawnovo bylo jak nejaky posterus frager :D
walleh rozhodně lepší. Má to spád, rychlost, fragy taky dobré. Zpracování je lepší =)
za chvili wallemu zbude jen "This video has been taken down due to copyright infringement of eSuba"
#7 http://youtu.be/N9XLqsHaXA4 Ale v SK Gaming nahradil walleho dennis a později Delpan ne GeT_RiGhT s f0restem, nebo se pletu?
ha na ten frag proti eSubě si pamatuju :) jsem tam stál, povzbuzoval kluky, že to daj a nakonec to dopadlo úplně naopak :/ škoda
http://www.youtube.com/watch?v=sWkyQpr7Sqk walle <3 :bow: http://www.youtube.com/watch?v=bhgwxYtHUBw SpawN <3 :bow:
#10 Švédi původně zkusili Dennise 'walle' Wallenberga, čemuž ale zamezil manažer a majitel SK, Alexander 'TheSlasH' Müller. Ten totiž dal najevo, že "walle už svoji šanci dostal jednou". Místo něj si tak švédský tým našel Dennise 'dennis' Edmana. Ale v podstatě máme pravdu oba..
Jenže on už s nima nehrál... oni ho zkontaktovali, ale manažer to nakonec utnul, byla to jen verianta, ale nedošlo na ni :)
walleho video rozhodne lepsi :) nechapu ty jeho fastzoomy :good: :love:
Jako ta muzika v tom movie Spawn? To je chipmunks revival? Uplne to kazi dojem celeho movie... a nesezerte me je to jenom muj nazor