Chystá se nová MMO s motivy League of Legends

16. 10. 2019 11:58
MMO League of Legends
Jubilejní 10. narozeniny League of Legends s sebou přinesly řadu novinek a jednou z nich je i vyvíjená MMO hra s LOLkařskými motivy, která je prozatím nazývána Projektem F.

Pracovní název "Projekt F" nám mnoho nenapoví, ale jak samotní vývojáři slibují, chtějí se zavděčit každému typu hráče, a proto vyvíjejí další novou hru. „Vyrostl jsem na MMO a miluju jak tu hru můžete hrát v podstatě do nekonečna” zmiňuje ve videu jeden z vývojářů Riot Games. O možném vzniku MMO hry s motivy League of Legends se šuškalo už delší dobu a možnému vzniku nasvědčovaly i třeba komiksové spolupráce s Marvelem a celkově zvyšovaný důraz na příběhy jednotlivých postav.

V krátké ukázce jsme mohli zahlédnout Ezreala, Lux a Blitzcranka, kteří bojují na mostě výrazně odlišném oproti klasickému League of Legends prostředí. Rozsáhlejší detaily o připravované novince jsme se však nedozvěděli a budeme si tak ještě muset počkat. Datum vydání zatím nebyl ani přibližně stanoven, ale vzhledem k množství novinek z dílen Riot Games je možné, že by hra vyšla až třeba v roce 2021 nebo i později.

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1766

Doporučená videa: