eSuba představuje svou Teamfight Tactics sekci o třech hráčích. Kdo bude koho na MČR reprezentovat?

5. 11. 2019 19:35
Teamfight Tactics eSuba
Teamfight Tactics a auto-battle hry obecně jsou jedním z fenoménů letošního roku. Když tak eSuba dala letos šanci například Apex Legends, dalo se očekávat, že po čase zkusí vkročit i do této řeky. To se nakonec děje pouze několik dní před MČR, kde budou modrou krev reprezentovat tři hráči. Kdo jaké barvy bude hájit celkově?

Vrchol letošní sezóny je za dveřmi a eSuba neodolala mít své zástupce i v dalším z nových titulů. V tuto chvíli tak bude chybět pouze v Rainbow Six Siege turnaji, jinak má své hráče naprosto všude. Novým přírůstkem do eSubácké rodiny se stává Teamfight Tactics tým, který se skládá ze tří hráčů, převážně velezkušených.

Na TFT zpravidla přecházeli hráči z jiných her a přesně to je i případ těchto stratégů. Jiří 'GarO' Turyna několik let působil na Hearthstone scéně a zahrál si i na MČR. Podobně to má Miloslav 'Thrae' Poslední, který nejvíce holdoval League of Legends a do české reprezentace se dostal v Heroes of the Storm. Třetím členem týmu, který je na scéně dosud nejméně známý, je Jan 'plotak' Plot. Všichni tři nebudou v Brně o víkendu chybět.

To bychom měli novou sestavu eSuby, ale co ostatní hráči? Kromě tohoto tria se v domácích organizacích ujali další čtyři hráči, reprezentovat tým tak bude takřka polovina účastníků. Unny oblékne dres eEriness, JJPasak zamířil do NecroRaisers, D0L1K se představí v barvách 21Phoenix a BloodyDevils si zvolili MrRedika.

Skupina A Skupina B
Quecrad BDS.MrRedik
ESB.GarO 21Phx.D0L1K
Raidy MicroCzech
eE.Unny NR.JJPasak
ESB.Thrae ESB.plotak
acnev CryptoO71
MARIO R0bK0k
tlt for tat ZhuMumie

Harmonogram turnaje:

  • Skupina A: sobota 10:00 až 14:00
  • Skupina B: sobota 14:30 až 18:30
  • Finále: neděle 10:00 až 14:00

Rozdělení prize poolu:

  • 1. místo: 14 000 Kč
  • 2. místo: 8 000 Kč
  • 3. místo: 5 000 Kč
  • 4. místo: 3 000 Kč

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7582