FLASHPOINT: SINNERS i leckr v kvalifikaci bohužel končí

15. 2. 2020 15:43
SINNERS Supreme Masters
Liga FLASHPOINT se nezadržitelně blíží, ještě před tím nás však čekají kvalifikace, které určí poslední dva účastníky ligy. A i když se žádný domácí celek do uzavřené kvalifikace nekvalifikoval, přeci jen jeden tým šanci dostal. Na poslední chvíli dostali pozvánku SINNERS.

Výsledkový servis českých zástupců:

 • Pátek 14. února (start v 18:00)
  1. kolo WB:  Česká republika SINNERS vs.  Srbsko Juggernauts – 2:1
  1. kolo WB:  Německo No Limit Gaming vs.  Polsko ex-Virtus.pro – 1:2
  2. kolo WB:  Česká republika SINNERS vs.  Rusko Team Spirit – 0:2
  1. kolo LB:  Německo No Limit Gaming vs.  Velká Británie Endpoint – 1:2
   
 • Sobota 15. února (start v 15:00)
  2. kolo LB:  Česká republika SINNERS vs.  Rumunsko Nexus Gaming – 0:2

O nové lize z koprodukce FACEIT a samotných herních organizací jsme psali již zde. Ve zkratce, v lize uvidíme 12 týmů, přičemž liga bude polouzavřená - týmy, které si koupí slot za 2 miliony dolarů mají své místo vždy jisté. Těch je však pouze deset, zbylé dva celky se do ligy dostanou skrze kvalifikace. A jedním z týmů, který má šanci kvalifikovat se, je i tým SINNERS.

Ani SINNERS, ani žádný jiný CZ/SK tým se z otevřené kvalifikace sice neprobojoval, avšak několik týmů, které původně obdržely pozvánku, ji odmítly a tak bylo potřeba najít náhradu. Mezi takové týmy patří například BIG a bohužel také Sprout s českou hvězdou oskarem.

To však české fanoušky mrzet nemusí, jelikož organizátoři jako náhradu vybrali také český celek SINNERS! A ani ti nejsou jediným českým želízkem v ohni, v uzavřené kvalifikaci se totiž představí i leckr se svým celkem No Limit Gaming. O postupu NLG si můžete více přečíst v naší novince.

Do samotné ligy však je ještě dlouhá cesta. V uzavřené evropské kvalifikaci se představí 32 týmů, které se v dvojitém pavouku pokusí dostat mezi dva nejlepší a postoupit na LAN kvalifikaci. Tam se proti nim představí dva nejlepší týmy ze severoamerické a dva nejlepší z jihoamerické kvalifikace, ke kterým se přidají ještě dva pozvané celky. A až nejlepší dvojice z této kvalifikace získá místo v lize FLASHPOINT. Celou kvalifikaci navíc okoření bohatý prize pool. Tým, který se kvalifikuje do samotné ligy, si přijde až na 23 750 dolarů pouze za výsledky v kvalifikaci.

Kvalifikace začíná již v pátek a SINNERS začnou svou cestu proti chorvatským Juggernauts, zatímco leckr a jeho NLG se v prvním kole utká s ex-Virtus.pro, v jejichž řadách střílí polské legendy Snax a byali. Kromě SINNERS nebo ex-VP patří k favoritům kvalifikace také týmy jako Spirit, AGO, GamersLegion, Illuminars či Movistar Riders.

O autorovi:

Členem od: 23. 9. 2012
Celkový počet článků:
680

nechapu jak tyhle děti ze Sinners za to může ještě někdo platit :-D .. gratuluju sponzorům :-D