Jarla nadále potvrzuje špičkovou formu a je v Grandmasters na skvělém třetím místě

24. 8. 2020 13:56
Rdu
Minulý týden jsme vás informovali o povedeném vstupu elitního českého hráče do ligy Hearthstone Grandmasters. Její druhá letošní sezóna opět nabízí možnost postupu na světové finále a Jarla, stejně jako minule, opět válí!

První turnaj ve formátu Conquest vynesl Jarlovi postup do semifinále, kde bohužel nestačil na suverénního xBlyzese. Sociálními sítěmi už se tak začal šířit vtip o tom, že Grandmasters je soutěž 15 hráčů, kteří pouze čekají na to, kdy je suverénní Francouz vyřadí. Sám Jarla totiž dostal jedny z největších nakládaček, které pamatuje.

Druhý týden přinesl formát LHS, ve kterém Jarla postoupil do skupinové fáze s odřenýma ušima, když ze sedmi zápasů ve swissu vyhrál pouze čtyři. Králem této části se stal Viper, jenž se s Jarlou utkal na úvod skupiny A a po jednoznačné 3:0 od Rogue jej poslal do spodního pavouka. Tam se po svých dalších zápasech utkaly o poslední postupový slot a Viperova Rogue opět ničila. Na šestý pokus však Jarla našel recept a sérii vyhrál.

HS GM

Český hráč se tedy jako jeden z tří hráčů dostal podruhé v řadě mezi TOP 4 v daném turnaji. Soupeřem se tentokrát stal Bunnyhoppor, ale ten Jarlovi naložil podobně, jako před týdnem xBlyzes. 3:0 dostala do finále německého hráče, zatímco z druhé strany pavouka postoupil Rdu. Ten dokázal xBlyzesovi oplatit porážku z finále prvního týdne a svou jízdu poté dokonal v souboji o prvenství, kde Bunnyhoppora udolal 3:1.

Rdu poté sám na Twitteru uvedl, že Last Hero Standing je jeho oblíbený formát a k posunu do čela mu pomohly také mirrory Priestů, které vyhrál všechny. Pokud jich bylo opravdu deset, tak jde o neuvěřitelný počin! Co se týče Jarly, tak ten se v celkové tabulce Grandmasters drží na třetím místě a Division A mu již nemůže utéct.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7903