Komodský drak se stává novým trvalým PogChampem. Co říkáte na tuto volbu?

16. 2. 2021 15:22
KomodoHype
Začátkem roku se s Twitchem rozloučil jeden z nejoblíbenějších emotů vůbec. PogChamp vznikl z obličeje Gooteckse, který se v lednu nevhodně vyjádřil k útoku na americký Kapitol a Twitch se s existencí jeho ikonického emotu nemazal.

Když se řekne Twitch, každému se vybaví ty nejpoužívanější emoty, které formují kulturu kolem nejoblíbenější streamerské platformy. Čas od času se ale sám Twitch některé z oblíbených grafických projevů určité emoce rozhodne smazat kvůli různým názorům člověka, který je s emotikonem úzce spjat. Přesně tohle se teď stalo s Ryanem 'Gootecks' Gutierrezem, místo jehož obličeje se Twitch rozhodl dávat každý den jiný PogChamp, aby ukázal rozmanitost komunity. Samotné rozhodnutí špatné nebylo, i tohle se však v některých dnech setkalo s kontroverzí. Jak celou situaci s měnícím se PogChampem vnímaly domácí osobnosti, se můžete dozvědět zde.

V pátek se ale tohle změnilo, komunita Twitche si skrze hlasování zvolila nový trvalý PogChamp. Nejde však o žádnou emotivní tvář streamera, nýbrž hlavu zvířete. Konkrétně jde o varana komodského. Pokud vám tento ješter vůbec nic neříká, tak vám přiblížíme, že dosud jste jej na Twitchi mohli znát jako emotikon KomodoHype.

Tento emote vznikl z fotografie, která byla pořízena už v roce 2008. Velký ještěr, jinak známý jako komodský drak, začal objevovat svět Twitche přesně o deset let později. Ořezaný a upravený výraz začal existovat jako KomodoHype, ale až do letošního ledna si nějak velkou popularitu nevybudoval. Jakmile však PogChamp z Twitche zmizel, komunita i streameři, jako například xQc, začali vyhledávat alternativy, mezi nimiž výraz varana komodského exceloval. Po 35 dnech a 35 různých PogChampech bylo na čase vybrat nový trvalý emote a KomodoHype díky své popularitě patřil mezi žhavé favority. Jeho pozice se na The PogChampeningu potvrdila a mezi více než třiceti variantami komodský drak 12. února triumfoval a my si budeme muset definitivně zvykat.

Jak se vám líbí KomodoHype jako nový PogChamp?

Choices

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8299

Doporučená videa: