LEC: Patrik se svou Kalistou zničil Misfits! MAD Lions klopýtli

1. 8. 2020 23:00
MAD Lions LEC
Zbývá již jenom pět utkání do konce základní části a tým Misfits Gaming se nachází těsně mimo play-off příčky. Sestavě jde v důležitý týden na pomoc český support Denyk, který ze hry vypadl před začátkem letního splitu.

2. hrací den: Dnes došlo ke vzájemnému duelu Patrika a Denyka, kdy se z vítězství poradoval první jmenovaný. Český střelec výkonem za Kalistu (8/0/2) jednoznačně dotáhl svůj tým k cennému vítězství, díky čemuž se EXCEL drží po boku Fnatic na děleném 5. místě. MAD Lions se naopak nedokázali osamostatnit na první příčce, jelikož jakmile Rogue prohráli s SK Gaming, MAD Lions neočekávaně podlehli Vitality. Šanci na play-off cítí před posledním kolem stále i Neon se Schalke 04. Ve výhře nad Origen dohrál slovenský marksman za Sennu se skóre 0/0/14. Utkání týdne jasně ovládli reprezentanté G2 Esports, kteří dokázali dominovat proti Fnatic. Rekkles a spol. sice dlouho vzdorovali, ale v čase 34:37 nakonec kapitulovali. Hráčem zápasu se stal Caps, jenž za LeBlanc dohrál s bilancí 8/2/6.

1. hrací den: Z hlediska CZSK zástupců šlo o velmi slušný den. Ve vzájemném souboji střelců Neona a Patrika zvítězil slovenský zástupce, který za Sennu (7/0/3) pomohl Schalke ke třetí výhře v řadě. Návrat do ligy zažil Denyk, který sice z hlediska skóre nepodal velkolepý výkon, ale v late game předvedli Misfits daleko lepší hru a připsali si cenné vítězství nad SK Gaming. MAD Lions zase zvládli udolat Origen, a to s netradiční botlane ve složení Lux + Sona. Samozřejmě nechyběla ani další originální oslava!

Ještě před pár dny jsme se, stejně jako mnozí jiní podivovali nad tím, proč se Denyk stále nevrátil do základní sestavy týmu Misfits. Rozhodnutí zřejmě uspíšila i bídná forma z posledních týdnů, jelikož Misfits prohráli ve čtyřech utkáních za sebou. Český support byl právem chválen za svůj shotcalling, pohyb po mapě a synergii s junglerem Razorkem. V předposledním hracím týdnu ho čekají utkání proti SK Gaming a krajanovi Patrikovi v týmu EXCEL. V sedmém hracím týdnu budou MAD Lions hájit první příčku a těšit se též můžeme na odvěký souboj G2 proti Fnatic.

 


LEC 2020 Summer

# Tým Skóre
1 MAD Lionslogo std.png⁠MAD Lions 11 - 4
2 Rogue (European Team)logo std.png⁠Rogue 11 - 4
3 SK Gaminglogo std.pngSK Gaming 8 - 7
4 G2 Esportslogo std.pngG2 Esports 8 - 7
5 ⁠⁠Fnaticlogo std.pngFnatic 7 - 8
6 ⁠⁠Excel Esportslogo std.pngExcel Esports 7 - 8
7 ⁠⁠Origenlogo std.pngOrigen 6 - 9
8 Misfits Gaminglogo std.png⁠Misfits 6 - 9
9 Team Vitalitylogo std.png⁠⁠Team Vitality 6 - 9
10 FC Schalke 04 Esportslogo std.png⁠FC Schalke 04 5 - 10

7. hrací týden
Pátek 31. července
S04⁠FC Schalke 04 Esportslogo std.png 1:0 Excel Esportslogo std.png⁠XL
MSF⁠Misfits Gaminglogo std.png 1:0 SK Gaminglogo std.png⁠SK
MAD⁠MAD Lionslogo std.png 1:0 Origenlogo std.png⁠OG
VIT⁠Team Vitalitylogo std.png 0:1 G2 Esportslogo std.pngG2
FNC⁠Fnaticlogo std.png 0:1 Rogue (European Team)logo std.pngRGE
Sobota 1. srpna
OG⁠Origenlogo std.png 0:1 FC Schalke 04 Esportslogo std.png⁠S04
MSF⁠Misfits Gaminglogo std.png 0:1 Excel Esportslogo std.png⁠XL
RGE⁠Rogue (European Team)logo std.png 0:1 SK Gaminglogo std.png⁠SK
VIT⁠Team Vitalitylogo std.png 1:0 MAD Lionslogo std.png⁠MAD
G2⁠G2 Esportslogo std.png 1:0 Fnaticlogo std.png⁠FNC

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1651