Nejen Super Bowl je za námi, překvapivého vítěze má i Fortnite Streamer Bowl

4. 2. 2020 15:39
Twitch Rivals
Klání s názvem Twitch Rivals Streamer Bowl už je za námi. Nejlepší Fortnite hráči na světě předvedli společně s hvězdami National Football League, co umí, aby získali neuvěřitelných 500 tisíc dolarů, a to vše pro charitu, kterou si vítěz zvolil dle vlastního uvážení.

Jak jsme již informovali, týmy, které díky draftu vznikly, tvořila samá známá jména, včetně hvězd jako jsou Bugha & JuJu Smith-Schuster (Pittsburgh Steelers), UnknownxArmy & Avonte Maddox (Philadelphia Eagles), NICKMERCS & Mike Evans (Tampa Bay Buccaneers) a Reverse2K & Baker Mayfield (Cleveland Browns). 

Ačkoliv horkým favoritem na vítězství byl právě Bugha, výherce loňského světového poháru, spolu s Juju Smith-Schusterem, tak nejvyšší cenu nakonec ale získalo duo sestavené z profíka Codyho “Clix” Conroda a Tarika Cohena z Chicago Bears. Získanou částku se rozhodli věnovat na boj proti australským požárům.

Conrod a Cohen se k triumfu dopracovali po těsném boji mezi Clixem a Bughou, kde si první jmenovaný výhru zajistil killem v poslední vteřině, díky čemuž celkem nasbírali úctyhodných 69 bodů. Druhou příčku berou Turner “Tfue” Tenney a Kyler Murray, Tfue navíc díky svým schopnostem dosáhl i na ocenění nejužitečnějšího hráče. Za nimi se umístili Aydan a Kurt Benkert, čtvrtá pak skončila dvojka Bugha, JuJu Smith-Schuster.

V případě, že jste neměli šanci se na Fortnite Streamer Bowl vidět, se můžete podívat na nejlepší momenty z turnaje na oficiálních stránkách Twitch Rivals.

O autorovi:

Členem od: 16. 6. 2018
Celkový počet článků:
253