Nova Esports se stávají prvními mistry světa v Brawl Stars

19. 11. 2019 19:23
Nova esports
První mistrovství světa v Brawl Stars zná své vítěze i poražené. Titul si odnáší trojice Britů hrající pod týmem Nova Esports.

I když je Brawl Stars relativně novou hrou, hráčskou komunitu má již stabilní a velkou a to i v esportu. Ani ne rok po globálním oficiálním vydání má tak tato mobilní hra z dílny Supercellu za sebou první mistrovství světa. To se odehrálo minulý víkend v Pusanu v Jižní Koreji a ve hře byl vedle možnosti stát se prvním mistrem světa také krásný prize pool v hodnotě 250 000 dolarů. O titul bojovalo rovných osm trojic a bitva to byla nádherná, což dokazuje i to, že třeba druhé semifinále sledovalo v jednu chvíli sledovalo bezmála 100 000 diváků.

  SSG 1                  
        3Bears 2            
  3Bears 3                  
              Animal Chanpuru 0      
  PSG Esports 1                  
        Animal Chanpuru 3            
  Animal Chanpuru 3                  
                    Nova Esports  
  SSG Brazil 2                  
        Tribe Gaming 1            
  Tribe Gaming 3                  
              Nova Esports 3      
  Nova Esports 3                  
        Nova Esports 3            
  Dr. Hk 0                  

Zlato si nakonec odnesl domů celek Nova Esports, složený z tří britských hráčů s nicky Tom, Spen Cerulean Při své cestě nejprve porazil 3:0 Dr. HK, následně ztratil svoji jedinou hru proti Tribe Gaming a ve finále zase bez ztráty hry zhatil vidiny na titul týmu Animal Chanpuru. A i když je pro letošek na Brawl Stars WC dobojováno, Supercell neváhá a ihned představil své plány pro další sezónu. Těšit se můžeme na celoroční šampionát, kterého se budou moci zúčastnit všichni hráči starší 16 let skrze měsíční otevřené online kvalifikace.

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1685