Pardub o PLAYzone Challenge: Akci jsem si užil

5. 7. 2019 20:45
První ročník PLAYzone Challenge je již bezmála dva týdny minulostí. Jak hodnotí největší BYOC LAN párty na domácí scéně vítěz Hearthstone turnaje Pardub?

Ahoj, Pardube, od PZ Challenge uplynul už více jak týden, jak ji celkově hodnotíš? 

Nazdárek. Tak jak jinak hodnotit akci, kterou vyhraju a cestou ještě smotám tři eSubáky než pozitivně.

Máš v plánu dorazit na další ročník?

Pouze pokud mi to náš manager a táta v jedné osobě pan Panda proplatí. 

A je něco, co bys do příště změnil?

I když akce byla pohodová a opravdu kvalitně zorganizována, pár malých smítek na podlaze by se našlo. Třeba když si jdete zameditovat před zápasem ven,  ale zpátky vás už nepustí, protože máte vodu v lahvi, kterou jste si ale zakoupili na baru. Nebo bych třeba při vstupu všem, bez výjimek, aplikoval deodorant. 

Pardub

Nyní už ale k tvému výkonu. Z premiérového ročníku největší LAN párty na domácí scéně sis odnesl zlato. Věřil sis na něj před začátkem PZCH?

Tak vzal jsem to nejhorší, co mohl současný HS nabídnout abych dokázal, že konkurence mi nesahá ani po Lucentbarka, takže vyhlídky byly jasné – vyhrát a ukázat dominanci.

Mimo jedinečného poháru jsi vyhrál také pěkné prize money. Co máš s nimi v plánu?

Peníze padnou u www.ucamrse.cz a pohár už bohužel nemám. Byl mi odebrán naším manažerem. 

A opomenout nejdou ani MČR body. Tobě patřilo první místo v kvalifikaci na Mistrovství i před PLAYzone Challenge, tvůj náskok je tedy opravdu solidní. Máš vůbec v plánu nějaké další body sbírat?

Jak říká moje babička. Když vidíš na zemi korunu, musíš ji vždycky sebrat. Tak proč neposbírat pár bodíků zdarma na free turnajích. 

A co v zahraničí? Jaké máš v plány mimo naší CZ/SK scénu?

Chtěl bych na dovolenou do Chorvatska, ale to mi výhry z HS neumožní. Zkusím se kvalifikovat do Rumunska a budu si představovat, jakým zámožným pánem se stávám. 

Díky za rozhovor, máš nějaký vzkaz na závěr?

IG to je rodina, Power kápo je, škoda, že už za IG dávno nehraje. 

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1644