Patch 1.10 v noci přinesl do hry Act III s hromadou změn a novou mapou!

14. 10. 2020 08:00
Valorant Patch 1.10
S nejnovějším patchem 1.10 se do hry konečně dostane nový akt, který do hry protlačí spoustu hojně diskutovaných změn, jež se dotýkají převážně kompetitivních zápasů. Můžeme se však těšit i na novou ledovou mapu Icebox, kterou však na rankedech ještě nějakou dobu neuvidíme. Ke konci měsíce se k nám ve hře navíc přidá nejnovější agentka Skye!

Konečně je tady nový patch 1.10, který přináší dlouho očekávaný nový akt, který nám kromě nové mapy a agentky nabídne také hromadu nových změn, jež hru pravděpodobně ovlivní v opravdu velké míře. Zdali k lepšímu nebo horšímu, to je stále ještě ve hvězdách. Každopádně k dispozici bude nová ledová mapa Icebox, na kterou si v kompetitivních zápasech budeme muset ještě nějaké ty dva týdny počkat, na druhou stranu bychom se s ní ale měli setkat daleko častěji v nehodnocených hrách!

Co dalšího nás čeká v nejnovější aktualizaci? Dočkáme se již řečených rozsáhlých změn, které zásadně ovlivní požitek z her, hlavně tedy těch hodnocených – detailně si je můžete pročíst v našem článku. Ve zkratce se jedná o přísnější frontu zápasů, možnost volby preferovaného serveru a výrazné změny v climbování od Immortalu nahoru. Změnou si také projde herní mód Deathmatch, ve kterém se navyšuje počet hráčů z 10 na 14 a celkově se zdokonaluje kvalita celého módu.

Tradičně se setkáme s množstvím dalších změn, které se pozitivně odrazí na kvalitě našeho požitku ze hry a celého klienta. Můžeme se tak těšit na kvalitnější minimapu, nemine nás ani opravdová nadílka vylepšeních observer módu v turnajovém režimu a nevyhneme se ani spoustě dalších úprav, oprav, ale i bugfixů, které se tentokrát točí převážně kolem cvičné střelnice, jejichž celý seznam si můžete pečlivě pročíst zde

VALORANT Update

O autorovi:

Členem od: 3. 2. 2020
Celkový počet článků:
290

Doporučená videa: