AOC MČR Squad Series #15

aocpubg

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupiny

AOC MČR Squad Series #15

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
49/
48
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
5
Admini turnaje

I v červenci pokračujeme v krasojízdě s PUBG turnaji v rámci MČR kvalifikace, tentokrát s partnerem AOC! Přijď si zahrát s kamarády první kvalifikaci už ve čtvrtek 26. července od 19:00 a porovnej své síly s dalšími týmy na česko-slovenské scéně.

Červencová AOC MČR série se skládá ze 3 kvalifikací a 1 finále. V každé kvalifikaci se utká na 4 mapách celkem 64 týmů rozdělených do 4 skupin o zisk co nejvíce bodů do celkové tabulky. Následně z celkové tabulky postoupí 16 nejlepších týmů do finále.

Celá červencová AOC série je zařazena do MČR kvalifikace a týmy tak kromě šance vyhrát ceny budou získávat body do celoroční kvalifikace a to jak ve všech 3 otevřených kvalifikacích, tak i ve finálovém turnaji.

Harmonogram červencových AOC Squad Series

Čtvrtek 27. června 19:00 AOC MČR Squad Series #13
Čtvrtek 4. července 19:00 AOC MČR Squad Series #14
Čtvrtek 11. července 19:00 AOC MČR Squad Series #15
Čtvrtek 18. července 19:00 AOC MČR Squad Series - červencové finále

Harmonogram kvalifikace

1. skupina A od 19:00 – Erangel, Erangel, Miramar, Miramar
2. skupina B od 19:00 – Erangel, Erangel, Miramar, Miramar
3. skupina C od 19:00 – Erangel, Erangel, Miramar, Miramar
4. skupina D od 19:00 – Erangel, Erangel, Miramar, Miramar

Pro účast v turnaji je potřeba kromě registrace také potvrdit svou účast v turnaji na stránce turnaje v ovládacím panelu kliknutím na POTVRDIT REGISTRACI a to v den konání turnaje od 12:00 do 18:30.

Bodování, tabulka a pravidla turnaje

Za každý kill obdrží hráč a jeho tým 1 bod. Umístění je hodnoceno dle tabulky níže. Všechny killy a umístění zaznamenává admin tým v Google Sheetu, odkaz ZDE. V případě bodové shody se rozhoduje dle těchto faktorů v tomto pořadí: body za killy ze všech her, nejlepší zápas dle celkového počtu bodů, nejlepší zápas podle bodů za killy, počet bodů za killy v posledním zápase, počet bodů za umístění v posledním zápase. 

#1: 10b #5: 3b #9: 0b #13: 0b
#2: 6b #6: 2b #10: 0b #14: 0b
#3: 5b #7: 1b #11: 0b #15: 0b
#4: 4b #8: 1b #12: 0b #16: 0b

V kvalifikacích se hraje 2x mapa Erangel a 2x Miramar. Kompletní nastavení her naleznete ZDE. Turnaj se řídí Obecnými PUBG pravidly. Zástupce každého týmu je povinný být přítomen na oficiálním Discord serveru, v případě jakýchkoliv potíží (restart hry apod.) se veškeré informace budou udělovat pouze tady! 

Celkovou tabulku červencové AOC MČR série nalezneš na tomto odkazu.
Celkovou MČR tabulku nalezneš na tomto odkazu.

Výhry ve finálovém turnaji

1. místo - 4 000 Kč
2. místo - 2 000 Kč

Jak hrát tento turnaj

Registrace

  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné vaše Game ID, tzn. vaše přezdívka ve hře.
  • Game ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
  • Následně v Ovládacím panelu turnaje kliknete na [ZAREGISTROVAT TÝM], kde vyberete typ týmu a následně vyplníte jméno vašeho týmu a PLAYzone přezdívky vašich spoluhráčů. POZOR: pro účast v turnaji je třeba, aby svou účast potvrdili všichni členové týmu a to kliknutím na potvrzovací odkaz v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Příprava na turnaj

  • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji ovládacím panelu turnaje. Potvrzení účasti je možné v den turnaje od 12:00 do 18:30.
  • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) klikněte na tlačítko "POTVRDIT REGISTRACI". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.

Nalezení soupeře

  • Klikněte v pravém sloupci na "Skupiny", v něm najděte název svého týmu a příslušnou skupinu. Startovací čas vaší skupiny naleznete v harmonogramu výše. Hesla pro hry naleznete v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Nemáte nikoho, s kým by jste si mohli společně zahrát náš turnaj a nebo si jen chcete přečíst novinky ze světa PUBG? Toto a mnohem více naleznete na komunitní facebookové stránce Playerunknown's Battlegrounds CZ/SK

kdyby nekomu chybel teammate rad se přídám mam na pubg 600 hodin, je mi 17 let na fpp hrach mam přes 5k hodin

Akože ten váš systém úplne na hovno. Vôbec to nikto nekontroloval. Hráči sa pripájali ako chceli. Prvé dva zápasy nehrali a na ďalšie sa pripojili. Strašne dačo. Veľké mínus u mňa. Strašný chaos.