HAL3000 5v5 NightCup #592

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

HAL3000 5v5 NightCup #592

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
28/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
7
Admini turnaje
Systém turnajeTýmy budou systémem náhodně rozlosovány do Single Elimination pavouka a zahrají si vybrané mapy.

HAL3000 5v5 NightCup

Systém turnaje

Týmy budou systémem náhodně rozlosovány do Single Elimination pavouka a zahrají si vybrané mapy.

 • Zápasy ve skupinách mohou skončit remízou. V případě remízy se prodlužuje pouze v play-off.
 • Při systému Double Elimination v případě jedné prohry v turnaji ještě nekončíte, automaticky spadnete do Lower bracketu. Proto upozorňujeme hráče, aby pozorně sledovali samotný Rozpis Play-off, kde uvidíte kdy i s kým hrajete. Až případná druhá prohra v Lower Bracketu by znamenala váš konec v turnaji.

Registrace

Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své STEAM ID pro hru Counter Strike:Global Offensive

Mapy

 • de_inferno
 • de_dust2
 • de_mirage
 • de_cache
 • de_cbble
 • de_overpass
 • de_train

Servery

PLAYzone Vám samozřejmě poskytne herní servery, konkrétně jich je 16, heslo na servery je "pzcsgo".

Kapitán z každého týmů dostane před každým turnajem rcon heslo, kterým bude ovládat celý server. Do rconu se přihlásíte přes konzoli pomocí příkazu rcon_password "xxx". Zbytek rcon příkazů naleznete v níže uvedeném odkazu. Zneužití rconu se bude trestat!

Více informací naleznete jak ovládat server naleznete zde.

Fakaheda.eu

Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "můj tým".

Doplňující pravidla

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Counter Strike: Global Offensive.

 • Cheating a veškeré protesty týkající se dema budeme řešit až po ukončení turnaje.
 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od odehrání turnaje, pokud nebude demo dodáno, hráč obdrží ban. O demo hráč musí zažádat skrze žádosti. Na žádosti o demo pomocí komentářů nebude brán zřetelPřesný návod jak žádat a uploadovat dema. Pokud už o demo nejde požádat, stačí kontaktovat admina pomocí soukromé zprávy a ten hráče upozorní, aby demo dodal.
 • Nenahrávání dema vyústí napoprvé v týdenní ban, napodruhé v měsíční, potřetí budete zabanováni na 1 rok a po načtvrté již budete zabanováni permanentně.
 • Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat tresty kapitánů. Pokud nebude výsledek potvrzen do 10 minut od odehrání zápasu, kapitán bude potrestán týdenním banem.
 • Po ukončení registrací je možno měnit soupisku týmu. 
 • Kapitání jsou povinni dělat screenshoty (status + první a druhá polovina) a po odehrání zápasu je musí vítězný tým nahrát k zápasu. Pokud budou nahrány jiné screenshoty, tak kapitán vítězného týmu obdrží ban na týden.
 • Automaticky je povolen jeden host, přičemž kapitán týmu je povinen k zápasu přiložit odkaz na PLAYzone účet daného hráče. Tento host nesmí mít na portálu PLAYzone žádný ban, jinak nebude host povolen. Tým tedy musí nastoupit se čtyřmi hráči registrovanými v turnaji + má možnost jednoho hosta.

Tresty a upozornění

 • Za nepotvrzení výsledku do 10 minut u zápasu obdrží kapitán týmu ban na 7 dní na veškéré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Pokud se tým nedostaví na turnaj, jeho kapitán dostane ban na 7 dní na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Jakákoliv urážka, narážka či poškozování cizí osoby bude trestáno banem (záleží na adminovi, jak dlouhý trest udělí).

 • Zneužití rconu se bude trestat i půlročním banem (pokud hráč jinému týmu změní během zápasu mapu, restartuje server, apod.).

 • Za nenahrání screenshotů ze zápasu bude následovat trest po kapitána až ve výši 7 dní.

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes soukromé zprávy nebo přessteam.

jestli někdo hleda 5tého tak si mě přidejte steam na mém profilu rank: global elite 19 let :wink:
Dobrý den/večer kdo hledá hráče do týmu tak si mě přidej rád si zahraji Je mi 21 let Můj rank: Master guardian 1 Je to faceit screen jak sem měl win a pár loss: http://ctrlv.cz/zb4A Faceit profil: https://www.faceit.com/players/ProKrtekCZ tak kdo má zájem tak si mě přidej na můj steam rád si zahraji: http://steamcommunity.com/id/ProKrtekCZ
zahrám s lepšími :) môj rank (LEM-SUPREME) steamcommunity.com/id/theclankk add a dohodneme sa:)
Střelim :guns: rank SUPREME-GE Věk 20 let http://steamcommunity.com/profiles/76561198166138322/
prosimmm chci zahrat :] muj steam -" Drug Beast * #GTX 650 TI "- zkopirujte do vyhledavace ve steamu rank MGE hraju jako sherif rikaji to lidi no :] nahranych hodin 1000 celkem v cetne smurfu
dam :guns: PM alebo steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198014133007/ Rank : LEM
Jestli někdo hledá 5 hráče tak si mě přidejte http://steamcommunity.com/id/7537537537954231647/ rank LE-LEM věk:15 let
Ahoj, hledám team na úronvi. Team by měl mít ranky Le(Eagle)+, věk aspon 16-17+, ts3 s dobrým mikrofonem a to nejdůležitější je velká aktivita. Po teamu dále vyžaduji turnaje na playzone a hraní Faceitu a Competive. Neco o mě: - Můj rank je právě ted Le/ Eagle (jinak hrávám lobby se supreme/Ge) - Je mi 25let - Hraju převážně AWP - Mám faceit účet - Mám playzone účet - Mám Ts3 s kvalitním mikrofonem - Moje aktivita je i 12 hodin denně Pro více informací nebo posílaní nabídek do teamu zde: - http://steamcommunity.com/id/zajba/ (Main) - http://steamcommunity.com/id/zajba13/ (Smurf) Předem děkuji za nabídky. S pozdravem Sonic.
Ahoj, rád by som si našiel team na mm/faceit/pz turnaje a podobne. Mám 23 rokov, aktivita každý deň po 17 hodine. - steam http://steamcommunity.com/id/borissomar rank:GE - smurf http://steamcommunity.com/profiles/76561198063381873 rank:SM Na faceite mám prémium a som v diamond lige, nehrávam to, solo to nemá zmysel. (padlo mi tam elo, skúšal som hrávať s hráčmi, ktorí ma mali vziať do teamu :)) Hrávam prevažne defenzívny štýl hrania z dôvodu bývalého slabého nb. Momentálne mám nový pc a snažím sa dávať open fragy. Prevažne awp mid, long, banán, short :) Viem, čo si môžem dovoliť a na ostatných pozíciach sa pracuje :). Keď tak add.