LETNÍ FORTUNA COOL CS:GO liga - 1. kvalifikační turnaj

coolligabanner

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

LETNÍ FORTUNA COOL CS:GO liga - 1. kvalifikační turnaj

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
38/
64
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
7
Admini turnaje

Finální pořadí

Po druhé v tomto roce se hráči Counter-Strike: Global Offensive dočkají již tradiční FORTUNA COOL CS:GO ligy, kterou vám přinášíme ve spolupráci se společnostmi Prima COOL, FORTUNA, Komerční banka a KFC. Registrujte se do první kvalifikace, která proběhne již v úterý 2.7. od 18:00 a zabojujte o krásných 120 000 Kč! 

Informace o herní lize

Celá FORTUNA COOL CS:GO liga se skládá ze 3 částí:

 • Kvalifikační část - 3 otevřené kvalifikace přičemž z každé postoupí nejlepší 2 týmy do hlavní části ligy.
 • Hlavní část - round robin (každý s každým) fáze pro nejlepších 6 týmů z otevřených kvalifikací, kteří se zároveň utkají s celky Brute.GG a ROG.eXtatus, jenž dostávají do této části pozvání. Po odehrání této části postoupí 4 nejlepší týmy do finální části
 • Finální část - LAN finále, kde se 4 nejlepší týmy utkají o titul výherce letní FORTUNA COOL CS:GO ligy 2019 a krásný prize pool v hodnotě 105 000 Kč.

Harmonogram FORTUNA COOL ligy

Úterý 2. července 18:00 LETNÍ FORTUNA COOL CS:GO liga - 1. kvalifikační turnaj
Čtvrtek 11. července 18:00 LETNÍ FORTUNA COOL CS:GO liga - 2. kvalifikační turnaj
Čtvrtek 18. července 18:00 LETNÍ FORTUNA COOL CS:GO liga - 3. kvalifikační turnaj

Systém turnaje

 • Turnaj se hraje až do semifinále systémem BO1 SE bracket - každý tým hraje do té doby než prohraje, poté vypadává a turnaj pro něj končí. Semifinále a finále je streamované a hraje se ve středu 3. července od 18:00 a to systémem BO3 SE. Každý zápas je streamovaný a zápasy se hrají postupně.
 • Prodloužení - MR3 (3 kola za každou stranu, první tým se 4 vyhranými koly vyhrává), startmoney $10,000

Komunikace s adminem

Nově probíhá veškerá komunikace s adminem na Discord serveru, na který se připojíte tímto odkazem: https://discord.gg/arkxHN3

Díky Discordu bude nyní veškerá komunikace přehlednější a rychlejší pro všechny.

Výhra v turnaji

1. místo - 5 000 Kč a postup do hlavní části FORTUNA COOL CS:GO ligy

2. místo - postup do hlavní části FORTUNA COOL CS:GO ligy

Ceny pro týmy na LAN finále:

1. místo - 50 000 Kč + 1000 MČR bodů
2. místo - 35 000 Kč + 600 MČR bodů
3/4. místo - 10 000 Kč + 360 MČR bodů

Týmy, které skončily v hlavní části turnaje na 5-8. místě získávají 180 MČR bodů.

Jak hrát turnaj

Registrace

 • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu playzone.cz.
 • V turnaji je vyžadováno vyplněné vaše Game ID, tzn. vaše STEAM ID pro hru Counter Strike:Global Offensive. Game ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
 • Game ID se dá zjistit například na stránce steamid.io, kde stačí zkopírovat odkaz na váš profil a už vám vyjede vaše steamID, to poté celé zkopírujte. steamID by mělo vypadat nějak takto: STEAM_0:0:58442115
 • Následně v Ovládacím panelu turnaje kliknete na [ZAREGISTROVAT TÝM], kde vyberete typ týmu, vyplníte jméno vašeho týmu a PLAYzone přezdívky vašich spoluhráčů.
  POZOR: pro účast v turnaji je třeba, aby svou účast potvrdili všichni členové týmu a to kliknutím na potvrzovací odkaz ve zprávě, kterou najdou na stránce Moje zprávy zde na PLAYzone.

Nalezení soupeře

 • V ovládacím panelu turnaje napravo klikněte na "VŠECHNY ZÁPASY" a otevřete si svůj zápas v aktuálním kole, kde naleznete IP serveru. Stačí na ní kliknout a povolit otevření CS:GO, případně můžete použít příkaz connect v konzoli.

Nastavení serveru pro hru

 1. Výběr herní mapy - začněte napsáním příkazu .veto do chatu, následně vyberte kategorii map (v tomto případě classic) a střídavě banujte mapy, dokud nezbude jedna. Pokud nezabanujete mapu do 45 sekund, zabanuje se náhodná mapa. Po skončení hlasování se mapa sama změní. Server zvolí pořadí týmů pro škrtání a kapitána náhodně.
 2. Příprava na turnaj - každý hráč musí potvrdit, že je připravený napsáním příkazu .rdy nebo .ready do chatu. Následně je možné spustit zápas.
 3. Spuštění zápasu - do chatu napište příkaz .start a následně vyberte o jaký typ hry se jedná, v tomto případě se jedná o 5v5 classic.
 4. Knife kolo - první kolo je knife. Výherce knife kola si může vybrat, zdali chce změnit strany a nebo zůstat. Pokud chce zůstat, použije v chatu příkaz .stay a pokud změnit tak .switch nebo .swap. Následně začíná samotná hra.

Zadání výsledků

 • Pro zadání výsledků si otevřete "VŠECHNY ZÁPASY", najděte si svůj zápas, otevřete ho a v pravém panelu klikněte na [NASTAVIT SKÓRE]. Je také třeba přiložit screenshoty se statusem z konzole a s výsledkovou tabulkou po skončení zápasu. Následně vám musí výsledek potvrdit soupeř.

Servery

PLAYzone má od společnosti Fakaheda.eu k dispozici celkem 64 herních serverů, heslo na servery je "pzwar". Server ovládáte pomocí pluginu, který je na serveru nahrán. Podrobnější informace jak nastavit server pro hru naleznete výše v sekci "Nastavení serveru pro hru" a kompletní příkazy ZDE.

Fakaheda.eu

Mapy

 • de_mirage
 • de_inferno
 • de_cbble
 • de_overpass
 • de_train
 • de_nuke
 • de_dust2
 • de_vertigo

Coaching

Servery se v tomto ohledu ovládají stejně, jako většina ostatních serverů.

 • Coach se musí přidat do týmu, za který chce coachovat a poté napsat do chatu .coach ct/t, podle strany, za kterou coachuje
 • Pokud je na serveru autokick stačí, aby nějaký hráč na serveru napsal do chatu .autokick a ten se tedy vypne.

Doplňující pravidla

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Counter Strike: Global Offensive.

 • Cheating a veškeré protesty týkající se dema budeme řešit až po ukončení turnaje.
 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od odehrání turnaje, pokud nebude demo dodáno, hráč obdrží ban. O demo hráč musí zažádat skrze žádosti. Na žádosti o demo pomocí komentářů nebude brán zřetel. Pokud už o demo nejde požádat, stačí kontaktovat admina pomocí soukromé zprávy a ten hráče upozorní, aby demo dodal.
 • Nenahrávání dema vyústí napoprvé v ban na 14 dní, napodruhé v měsíční, potřetí budete zabanováni na 1 rok a po načtvrté již budete zabanováni permanentně.
 • Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat tresty kapitánů. Pokud nebude výsledek potvrzen do 10 minut od odehrání zápasu, kapitán může být potrestán banem na 10 dní.
 • Po ukončení registrací je možno měnit soupisku týmu. 
 • Kapitáni jsou povinni dělat screenshoty (status + první a druhá polovina) a po odehrání zápasu je musí vítězný tým nahrát k zápasu. Pokud budou nahrány jiné screenshoty, tak kapitán vítězného týmu může obdržet ban na týden.
 • Automaticky je povolen jeden host, přičemž kapitán týmu je předem povinen k zápasu přiložit odkaz na PLAYzone účet daného hráče. Tento host nesmí mít na portálu PLAYzone žádný ban, jinak nebude host povolen. Tým tedy musí nastoupit se čtyřmi hráči registrovanými v turnaji + má možnost jednoho hosta.

Tresty a upozornění

 • Za nepotvrzení výsledku do 10 minut u zápasu může kapitán týmu obdržet ban na 10 dní na veškeré turnaje pořádané na webu PLAYzone.cz
 • Pokud se tým nedostaví na turnaj, jeho kapitán může dostat ban na 7 dní na veškeré turnaje pořádané na webu PLAYzone.cz
 • Jakákoliv urážka, narážka či poškozování cizí osoby bude trestáno banem (záleží na adminovi, jak dlouhý trest udělí).
 • Zneužití rconu se bude trestat i půlročním banem (pokud hráč jinému týmu změní během zápasu mapu, restartuje server, apod.).
 • Za nenahrání screenshotů ze zápasu může následovat trest po kapitána až ve výši 7 dní.

The gaming page are here on the page which you like the most for getting more things on the page. Different topresume.com reviews points for gaming are also here on the page to bring your interest in the game it depends on you how can you play.

We are tied directly into the sate’s renewal database which allows us to process your request almost instantly. Meticore Review on FitnessBond

I want you to thank for your time of this wonderful read!!! I definately enjoy every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff of your blog a must read blog! Resurge Review on FitnessBond

I'm glad I found this web site, I couldn't find any knowledge on this matter prior to.Also operate a site and if you are ever interested in doing some visitor writing for me if possible feel free to let me know, i'm always looking for people to check out my website. Sqribble Review

This post is good enough to make somebody understand this amazing thing, and I'm sure everyone will appreciate this interesting thing. <a href="https://www.bloggercage.com/speechelo-review">Speechelo Review</a>