1
/
1
Admini turnaje

Léto oficiálně začalo ale na PLAYzone začíná podzim. Opravdu je to tak, podzimní sezona začíná a přináší hráčům poslední šanc zabojovat o postup na Samsung MČR mobile 2019. Tak neváhej a přihlaš se ještě dnes!

Letošní sezona přináší mnoho změn ale to hlavní, čtvrteční turnaje, zůstává beze změny. Hráči se nově budou utkávat ve formátu Last Hero Standing, budou sbírat body po celý rok a zabojují v pozměněném systému Sklizní. Kdokoli se nejlépe vypořádá s touto náloží novinek může pomýšlet na titul šampiona MČR pro rok 2019.

Informace o turnaji

• Turnajová série PLAYzone MČR NightCupů se skladá ze tří jednodenních čtvrtečních turnajů pro 128 hráčů, kde se hraje o body do MČR klasifikace.

• Tyto turnaje následně vyvrcholí finálovým turnajem, kde se utká 8 nejlepších hráčů dle nasbíraných MČR bodů z celé jedné série (daného měsíce).

• Ve finále turnajové série se nejlepší hráči utkají o možnost zisku bonusových MČR bodů a také finanční částky od partnera soutěže.

• V případě bodové shody rozhoduje nejlepší umístění v jednom z turnajů. V případě kompletní shody rozhoduje dřívější nejlepší umístění v sérii. (Příklad: 8. a 9. hráč mají stejně bodů, 8. vyhrál první turnaj, 9. vyhrál druhý turnaj, postupuje 8. hráč)
  • Do turnaje je nasazeno osm nejlepších hráčů podle MČR klasifikace

Rozdělení MČR bodů:

• 1. místo: 100 bodů
  • 2. místo: 60 bodů
  • 3. místo: 45 bodů (v případě neodehrání zápasu o 3. místo získává 40 bodů)
  • 4. místo: 35 bodů (v případě neodehrání zápasu o 3. místo získává 40 bodů)

Formát turnaje:

Hráči jsou náhodně rozlosováni do Single Elimination pavouka a posléze soutěží ve formátu Standard Last Hero Standing BO5 s banem. Pro provedení picků a banů využijte webu třetí strany. Pro zobrazení videa vysvětlujícího systém Last Hero Standing BO5 můžete kliknout zde.

mčr mobile

Pravidla turnaje:

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Hearthstone: Heroes of Warcraft.

• Hráči nesmí odejít během zápasu z challenge.
  • Při remíze v zápasu následuje rematch se stejným Deckem i Hrdinou.
  • Pokud se jeden z hráčů během hry odpojí, má 1 minutu na připojení zpět do hry, pokud tak neučiní nebo to nestihne, prohrává daný zápas.
  • Vítěz duelu má povinnost při zadání výsledku nahrát screenshot s oznámením výhry z tří zápasů.
  • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na Battle netu (nebo IRC), napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
  • Hráči jsou povinni být k dispozici do 00:00, poté je možné zbývající zápasy odložit, ale pouze po domluvě s adminem. Pokud hráč odejde před 00:00 a nebude nijak kontaktovat hráče či admina, může dostat diskvalifikaci z turnaje.
  • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci hráče z turnaje.
  • V případě, že se hráč účastní i jiného turnaje a potřebuje během turnaje na PLAYzone použít jiný účet, musí o tom spravit adminy i soupeře.

Komunikace s adminem

• Pokud hráč potřebuje komunikovat s adminy, musí tak učinit přes IRC channel nebo oficiální protest. Hráči mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).
  •

Jak hrát turnaj na PLAYzone:

• Registrace
    • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (herní účet) ve tvaru Nick#číslo (např. Capsior#2486). Oba údaje najdete po přihlášení na Battle Net.
    • Game ID zadáte na PZ webu ve svém profilu.
  • Příprava na turnaj
    • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji (pokud není uvedeno jinak).
    • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) najděte odkaz "Můj účet". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.
  • Nalezení soupeře
    • 1. možnost - V položce "Můj účet" máte rozpis svých plánovaných zápasů.
    • 2. možnost - Klikněte v pravém sloupci na "Rozpis play-off", v něm najděte svůj nick a nick svého soupeře.
    • Seznamu hráčů (v pravém sloupci) najdete GAME ID svého soupeře.
    • Vysvětlivky
      • TBA - váš soupeře bude teprve určen
      • freewin - nemáte soupeře, automaticky postupujete do dalšího kola
    • V detailu vašeho zápasu vidíte Game ID vašeho soupeře. Pomocí něho si přidejte soupeře do přátel na Battle netu a pošlete mu výzvu ke hře.
  • Zadávání výsledků
    • Vítězové - Po kliknutí na váš zápas (přes "Můj účet", nebo přes výpis zápasů v play-off) klikněte na Zadat výsledek. V následném kroku přiložíte soubor (screenshot s vaší výhrou) a zadáte výsledek (3-0, 3-1, 3-2).
    • Poražení - Po kliknutí na váš zápas klikněte na "Potvrdit výsledek" (je potřeba, aby vítěz nejprve výsledek zadal). V následujícím kroku výsledek potvrdíte.