Pro Series 2014 - Kvalifikační turnaj #6

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

Pro Series 2014 - Kvalifikační turnaj #6

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
20/
16
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
10
Admini turnaje
K zápasu musí vždy nastoupit minimálně 80 % (4/5) hráčů registrovaných na daném MČR slotu. Povinnost kontroly dodržování tohoto pravidla leží na kapitánech obou týmů.

K zápasu musí vždy nastoupit minimálně 80 % (4/5) hráčů registrovaných na daném MČR slotu. Povinnost kontroly dodržování tohoto pravidla leží na kapitánech obou týmů. Porušení tohoto pravidla se trestá vyloučením. Tým musí být registrovaný pod stejným názvem, pod jakým vystupuje v MČR Klasifikaci.

Pro Series - Kvalifikační turnaj

Pro Series 2014

Systém kvalifikace

Systém je jednoduchý - kvalifikační turnaj je určený vždy pro 32 týmů, které se přihlasí s kompletně vyplněným slotem v MČR Klasifikaci. Tým, který tento kvalifikační turnaj vyhraje, postoupí do Pro Series ligy.

Turnaj se hraje systémem Single Elimination a Best of one (BO1).

 • BO1 Systém

Tým nalevo škrtá první, poté škrtá druhý tým a tak dál, dokud nezbyde jedna mapa, která se bude hrát. Na výběr je ze 7 map (de_dust2, de_nuke, de_inferno, de_train, de_mirage, de_cache, de_season).

 • Prodloužení

V základních skupinách je možná remíza (15-15). V případě play-off se prodlužuje (mr3, startmoney 10.000$).

Mapy

 • de_inferno
 • de_dust2
 • de_train
 • de_nuke
 • de_mirage
 • de_season
 • de_cache

Pokud vám mapy nepůjdou stáhnout ze serveru, tak si je můžete stáhnout zde.

Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "můj tým".

Soupisky

Týmy smí odehrát zápasy pouze s hráči uvedenými v soupisce u turnaje a zároveň na slotu týmu v MČR Klasifikaci. K dispozici má tým tolik přestupů, kolik jim možňuje systém Mistrovství České republiky. Je povinností všech kapitánů, aby před startem zápasů zkontrolovali soupisku svého týmu a soupeře, zda-li vše souhlasí. Je možné povolit jednoho hosta (4 + 1), ovšem pouze po konzultaci s adminem.

Doplňující pravidla

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Counter Strike: Global Offensive.

 • Cheating a veškeré protesty týkající se dema budeme řešit až po ukončení turnaje.
 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od odehrání turnaje, pokud nebude demo dodáno, hráč obdrží ban. O demo hráč musí zažádat skrze žádosti. Na žádosti o demo pomocí komentářů nebude brán zřetelPřesný návod jak žádat a uploadovat dema. Pokud už o demo nejde požádat, stačí kontaktovat admina pomocí soukromé zprávy a ten hráče upozorní, aby demo dodal.
 • Nenahrávání dema vyústí napoprvé v týdenní ban, napodruhé v měsíční, potřetí budete zabanováni na 1 rok a po načtvrté již budete zabanováni permanentně.
 • Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat tresty kapitánů. Pokud nebude výsledek potvrzen do 10 minut od odehrání zápasu, kapitán bude potrestán týdenním banem.

 • Kapitáni jsou povinni dělat screenshoty (status + první a druhá polovina) a po odehrání zápasu je nahrát k zápasu. Pokud budou nahrány jiné obrázky, tak kapitáni obou týmů obdrží ban na týden.

 • K zápasu musí nastoupit 5 hráčů registrovaných v daném týmu v turnaji. Pokud k zápasu nastoupí jeden host, tak zápas může být zkontumován (jako důkaz musí být dodán status serveru - do konzole "status"). Tým však může zápas začít v počtu 4 hráčů a pátý hráč se může napojit během zápasu.

 • Hráč, který se již kvalifikoval do Pro Series, nemůže nastoupit za jiný tým v kvalifikačním turnaji.
 • Tým, který nebudeme mít vyplněný MČR ID, bude z turnaje vyloučen.
 • Do turnaje smí zasáhnout pouze jeden zahraniční hráč. Porušení totoho pravidla se bude trestat vyloučením z turnaje.

Servery

PLAYzone Vám samozřejmě poskytne herní servery, konkrétně jich je 16, heslo na servery je "pzcsgo".

Kapitán z každého týmů dostane před každým turnajem rcon heslo, kterým bude ovládat celý server. Do rconu se přihlásíte přes konzoli pomocí příkazu rcon_password "xxx". Zbytek rcon příkazů naleznete v níže uvedeném odkazu. Zneužití rconu se bude trestat!

Více informací naleznete jak ovládat server naleznete zde.

Tresty a upozornění

 • Za nepotvrzení výsledku do 10 minut u zápasu obdrží kapitán týmu ban na 7 dní na veškéré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Pokud se tým nedostaví na turnaj, jeho kapitán dostane ban na 7 dní na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Jakákoliv urážka, narážka či poškozování cizí osoby bude trestáno banem (záleží na adminovi, jak dlouhý trest udělí).

 • Zneužití rconu se bude trestat i půlročním banem (pokud hráč jinému týmu změní během zápasu mapu, restartuje server, apod.).

 • Za nenahrání screenshotů ze zápasu bude následovat trest po kapitána až ve výši 7 dní.

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes mIRC kanál.

Nový mIRC kanál, na který bude při jakémkoliv problému v turnaji moci napsat adminovi. Tato cesta je určitě jednodušší než psaní přes soukromé zprávy. Kanál najdete pod #pz.csgo. Napojíte se na něj kliknutím sem (toto je nejlehčí varianta, na kanál se připojíte přes webový prohlížeč) nebo ho zadáte do svého klienta mIRC. Kliknutím na odkaz vyplníte pouze svůj nick a poté se napojíte. Admina poznáte podle toho, že před nickem má "@" a kontaktujete ho kliknutím pravým tlačítkem myši na jeho nick a vyberete "query", tím mu budete moci napsat zprávu.

mIRC

PŘIPOJIT NA #pz.csgo

hostnu PM nebo steam http://steamcommunity.com/profiles/76561197997367245 dále hledám tým i na stálo více zde http://www.playzone.cz/forum/hledam-tym/hledam-offline-tym-5v5
jentak mimochodem odkdy se uzavira pocet slotu ve kvalifikacnim turnaji ? :D jak muzete nekomu odebrat sanci se kvalifikovat ? to ze bude zbytek tymu cekat na to jedno kolo navic snad musi ocekavat kdyz je to kvalifikace a mela by byt otevrena a ne slotove limitovana na turnaj :P mi je to jedno ze , jen nechapu xDDD