PUBG Charity Cup #2

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupiny

PUBG Charity Cup #2

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
22/
17
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
5
Admini turnaje

Samiak vám ve spolupráci s PLAYzone přináší PUBG Charity Cup! 

Systém turnaje

V pondělí i úterý proběhnou dvě kvalifikace - v každé zabojuje 16 týmů o postup do finále. 8 nejlepších týmů z každé kvalifikace postoupí do středečního finále. 
Týmy, které do finále nepostoupí, odehrají ve středu od 18:00 32v32 showmatch se speciálním nastavením - SR only, melee only, full bomby. Po odehrání showmatche se uskuteční finálový turnaj, jehož vítěz bude moc určit, na kterou charitu se pošlou peníze vybrané během trvání PUBG Charity Cupu. 

Harmonogram PUBG Charity Cupu

Pondělí 23. března 19:00 PUBG Charity Cup - 1. kvalifikace
Úterý 24. března 19:00 PUBG Charity Cup - 2. kvalifikace
Středa 25. března 18:00 PUBG Charity Cup - finále

Harmonogram kvalifikace

1. skupina A od 19:00 – Miramar, Miramar, Sanhok, Erangel, Erangel

Pro účast v turnaji je potřeba kromě registrace také potvrdit svou účast v turnaji na stránce turnaje v ovládacím panelu kliknutím na POTVRDIT REGISTRACI a to v den konání turnaje od 08:00 do 18:30.

Bodování, tabulka a pravidla turnaje

Za každý kill obdrží hráč a jeho tým 1 bod. Umístění je hodnoceno dle tabulky níže. Všechny killy a umístění zaznamenává admin tým v CGS, odkaz ZDE. V případě bodové shody se rozhoduje dle těchto faktorů v tomto pořadí: body za killy ze všech her, nejlepší zápas dle celkového počtu bodů, nejlepší zápas podle bodů za killy, počet bodů za killy v posledním zápase, počet bodů za umístění v posledním zápase. 

#1: 10b #5: 3b #9: 0b #13: 0b
#2: 6b #6: 2b #10: 0b #14: 0b
#3: 5b #7: 1b #11: 0b #15: 0b
#4: 4b #8: 1b #12: 0b #16: 0b

V kvalifikacích se hraje 2x Miramar, 1x Sanhok a 2x Erangel. Kompletní nastavení her naleznete ZDE. Zástupce každého týmu je povinný být přítomen na oficiálním Discord serveru, v případě jakýchkoliv potíží (restart hry apod.) se veškeré informace budou udělovat pouze tady! 

Jak hrát tento turnaj

Registrace

  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné vaše Game ID, tzn. vaše přezdívka ve hře.
  • Game ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
  • Následně v Ovládacím panelu turnaje kliknete na [ZAREGISTROVAT TÝM], kde vyberete typ týmu a následně vyplníte jméno vašeho týmu a PLAYzone přezdívky vašich spoluhráčů. POZOR: pro účast v turnaji je třeba, aby svou účast potvrdili všichni členové týmu a to kliknutím na potvrzovací odkaz v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Příprava na turnaj

  • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji ovládacím panelu turnaje. Potvrzení účasti je možné 19.3. od 08:00 do 18:30.
  • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) klikněte na tlačítko "POTVRDIT REGISTRACI". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.

Nalezení soupeře

  • Klikněte v pravém sloupci na "Skupiny", v něm najděte název svého týmu a příslušnou skupinu. Startovací čas vaší skupiny naleznete v harmonogramu výše. Hesla pro hry naleznete v Moje zprávy zde na PLAYzone.