RoG COOL liga - 2. kvalifikační turnaj

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

RoG COOL liga - 2. kvalifikační turnaj

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
93/
128
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
7
Admini turnaje

Finální pořadí

2. kvalifikační turnaj RoG COOL ligyPrima COOL v roce 2016 premiérově dostala na televizní obrazovky domácí progaming díky COOL Hearthstone lize. Druhá sezóna o více než 100 000 Kč přichází a tentokrát se dostane i na Counter-Strike: Global Offensive. Přijďte se porvat o tento monstrózní prizepool už tuto středu!

2. kvalifikační turnaj RoG COOL ligy

Prima COOL v roce 2016 premiérově dostala na televizní obrazovky domácí progaming díky COOL Hearthstone lize. Druhá sezóna o více než 100 000 Kč přichází a tentokrát se dostane i na Counter-Strike: Global Offensive. Přijďte se porvat o tento monstrózní prizepool už tuto středu!

Informace o herní lize

Poučeni z problémů a s feedbackem od kapitánů a komunity se vrací jedna z nejprestižnějších českých a slovenských soutěží. Další sezóna ROG COOL Ligy navazuje tam, kde v dubnu skončila jarní edice. Tato letně-podzimní varianta přinese kromě unikátního Swiss formátu i finále na velkém festivalu YouFest 30. září v Průmyslovém paláci v Praze.

Veškeré herní informace o soutěži naleznete na tomto odkazu. Partnery ROG COOL Ligy jsou společnosti ASUS Republic of Gamers, KFC, AXE a PvPro.com.

Ceny

Vítěz kvalifikace získá 5 000 Kč. Druhé místo získá balíček cen od našich partnerů. Tým s jistým postupem z jiné kvalifikace nesmí hrát další turnaje, jinak mu hrozí odebrání odměn!

Jak se registrovat do turnaje?

 • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.

 • Registrace se uzavírají v den konání turnaje o 17:55.

 • Svůj tým zaregistrujete kliknutím na "Přihlášení do turnaje" v pravé části turnaje.

 • Pro účast v turnaji musí mít všichni hráči v profilu správně vyplněné Game ID.
 • Do turnaje nesmí nastoupit žádný hráč z týmů, které již do ligy postoupily.

Systém turnaje

 • Turnaj se hraje systémem Single Elimination a best-of-one (BO1). Finále o 5 000 Kč se hraje best-of-three (BO3).

 • BO1 systém - Tým nalevo škrtá první, poté škrtá druhý tým a tak dál, dokud nezbude jedna mapa, která se bude hrát. Na výběr je ze 7 map (de_inferno, de_train, de_nuke, de_cbble, de_mirage, de_cache, de_overpass).

 • BO3 systém - Tým nalevo škrtá první, napravo jako druhý. Následně tým vlevo zvolí první mapu, tým vpravo druhou mapu. Tým nalevo znovu škrtne jednu, tým napravo druhou. Zbývající sedmá mapa se hraje v případě nutnosti jako rozhodující třetí.

 • Prodloužení - MR3, startmoney $10,000.

 • Kvalifikace se dělí na dva dny. V pondělí se odehraje hlavní část pavouka, kde je povoleno streamovat, v úterý vyvrcholí streamovaná TOP8 o postup, kde je hráčský stream zakázán! Za nedodržení tohoto pravidla bude tým z kvalifikace vyloučen.

Anticheat

EasyAntiCheat (EAC) je aktuálně mimo provoz, jelikož vývojáři provádějí úpravy na samotném softwaru. Proto NESPOUŠTĚJTE EAC před začátkem zápasu, jinak vám nepůjde spustit hra! Na server se nyní můžete připojit bez anticheatu. Více informací naleznete zde.

Servery

PLAYzone má od společnosti Fakaheda.eu k dispozici celkem 32 herních serverů, heslo na servery je "pzwar". Server ovládáte pomocí pluginu, který je na serveru nahrán. Podrobnější informace a příkazy pro ovládání serveru naleznete zde.


Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "Můj tým".

Doplňující pravidla

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Counter Strike: Global Offensive.

 • Cheating a veškeré protesty týkající se dema budeme řešit až po ukončení turnaje.

 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od odehrání turnaje, pokud nebude demo dodáno, hráč obdrží ban. O demo hráč musí zažádat skrze žádosti. Na žádosti o demo pomocí komentářů nebude brán zřetel. Přesný návod jak žádat a uploadovat dema. Pokud už o demo nejde požádat, stačí kontaktovat admina pomocí soukromé zprávy a ten hráče upozorní, aby demo dodal.

 • Nenahrávání dema vyústí napoprvé v ban na 14 dní, napodruhé v měsíční, potřetí budete zabanováni na 1 rok a po načtvrté již budete zabanováni permanentně.

 • Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat tresty kapitánů. Pokud nebude výsledek potvrzen do 10 minut od odehrání zápasu, kapitán bude potrestán banem na 10 dní.

 • Kapitání jsou povinni dělat screenshoty (status + první a druhá polovina) a po odehrání zápasu je musí vítězný tým nahrát k zápasu. Pokud budou nahrány jiné screenshoty, tak kapitán vítězného týmu obdrží ban na týden.

Tresty a upozornění

 • Za nepotvrzení výsledku do 10 minut u zápasu obdrží kapitán týmu ban na 10 dní na veškéré turnaje pořádané PLAYzone.cz.

 • Pokud se tým nedostaví na turnaj, jeho kapitán dostane ban na 7 dní na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Jakákoliv urážka, narážka či poškozování cizí osoby bude trestáno banem (záleží na adminovi, jak dlouhý trest udělí).

 • Zneužití rconu se bude trestat i půlročním banem (pokud hráč jinému týmu změní během zápasu mapu, restartuje server, apod.).

 • Za nenahrání screenshotů ze zápasu bude následovat trest po kapitána až ve výši 7 dní.

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes soukromé zprávy nebo Steam.

Hostnem :) 4k hodin+ :D New acc: http://steamcommunity.com/id/FORNEX/ starý účet kde je ukradnuta GAME ID : http://steamcommunity.com/id/ZowieIsBEST píšte na nový účet :huh: ! :offtopic: momentálne na tom účte hráva MM kamarát... na starom
Hostnu do teamu, na GO 2k hodin (na 1.6 3k), kdyztak PM na Steam : http://steamcommunity.com/id/bkx17/
Zahraju :love: http://steamcommunity.com/id/Ollax/ 2k hodin, mm netrahardim, spis esea, ci faceit
Hostnu :-) Jsem stará škola 1.5 (klan Rreg#) :-), ale zkušenosti mam ze CS:S a teď i CS:GO. http://steamcommunity.com/profiles/76561198176149051/ za své silné stránky považuji pistol roundy a awp. Hraji často control na midu. :rtfm: :rtfm:
Hostnu do teamu, na GO 2k hodin (na 1.6 3k), kdyztak PM na Steam : http://steamcommunity.com/id/bkx17/
Hostnu, zkušený hráč, zkušenosti z dobrých týmů, ESEA: A, Faceit: 9, 4k+ hodin, rank : GE, http://steamcommunity.com/id/smileyofficial (s lepšíma) :box: :guns:
Zahrajem, Já - MM Sup, Esea C, cca 1,8k hodin (Playzone Gandyx) Friend- MM LEM, Esea C (Playzone Gillions) Add me: http://steamcommunity.com/id/gandyx5/