Další zkušební patch pro Legends of Runeterra začíná

14. 11. 2019 20:28
Legends of Runeterra
Další možnost vyzkoušet si před vydáním bety karetní hru Legends of Runeterra je zde! Druhý preview patch potrvá až do 19. listopadu a užít si ho můžete i vy. Co pro to musíte udělat?

Když bylo oznámeno, že světlo světa spatří karetní hra vycházející z lore League of Legends, bez odezvy to rozhodně nezůstalo. Legends of Runeterra, hra, která byla spolu s pár dalšími představena v rámci desátých narozenin League of Legends, vyvolala opravdový rozruch ještě předtím, než si ji hráči vůbec mohli vyzkoušet, což na poli karetních PC her, kde již několik let vlastně bez jakékoliv relevantní konkurence naprosto dominuje Hearthstone, zase není tak moc překvapivé, zvlášť když je daná gamesa spojená s LoLkem.

Legends of Runeterra

Pár dní po oznámení vyšel první preview patch a reakce byly prakticky bez výjimky silně pozitivní (jak zkušební období hodnotil třeba domácí HS hráč a streamer PoweR, se můžete podívat v našem rozhovorou zde) – proto všechny určitě potěší zpráva, že ode dneška do 19. listopadu bude probíhat preview patch číslo 2. Ten se zaměří na tzv. Expeditions mód, což je vlastně taková LoR varianta na draft mód. V Expeditions se snažíte v jedné sérii porazit tolik soupeřů, kolik můžete, s neustále se vyvíjejícím balíčkem.

Do hry navíc přibylo dalších 40 karet, mezi nimiž lze nalézt třeba i Lux, jednoho z nejpopulárnějších championů celého světa League of Legends. Jestli si chcete hru také vyzkoušet, ještě předtím než na začátku roku 2020 odstartuje otevřená beta (oficiální vydání je naplánováno na pozdější část toho samého roku), možnost tu je. Zaregistrovat se do preview patche můžete přímo na oficiálních stránkách a doufat, že budete mít štěstí. Dropnout přístupový klíč do hry lze také na různých streamech, třeba i u CzechClouda.

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1685