FaZe zbrojí i nadále, nyní představují hvězdného kouče

18. 2. 2020 13:17
FaZe Didz
FaZe v loňském roce vyhráli dva ze tří splitů PUBG Europe League, šampiony si stali na prestižním mezinárodním klání GLL Grand Slam a na světovém šampionátu získali stříbro. Ani to však týmu s těmi největšími ambicemi nestačilo k tomu, aby neměli důvod změnit sestavu. Po jednom hráči tak nyní přichází i nový trenér.

Veleúspěšná sezóna by měla následovat novou ještě úspěšnější. Nejspíš takhle nějak to vidí ve FaZe, a právě proto se uchýlili ke změnám. S týmem se již před měsícem rozloučila dlouholetá stálice, Anssi 'mxey' Pekkonen by měl nyní posílit Team Liquid, se kterým již nějakou chvíli hraje. Novou akvizicí se stal Gustav 'GustavQQ' Blønd, který do té doby hájil barvy TSM a nyní už měsíc brázdí turnaje s FaZe.

Gustav však není jediným hráčem, jenž do slavné organizace míří z TSM, kteří prošli kompletní obměnou. O křeslo analytika ve FaZe přišel někdejší prvotřídní hráč Mathias Winther 'Larsen' Larsen, jehož jako trenér vyměňuje Dylan 'Didz' Didiano. Ten spolu s Gustavem přestupuje právě z TSM, kromě toho má za sebou působení v Shoot To Kill, později Lazarus, a platí o minimálně jednoho z nejlepších koučů na scéně.

Sestava FaZe pro rok 2020 vypadá takto:

 Švédsko David 'Fuzzface' Tillberg Persson
 Rusko Ivan 'ubah' Kapustin
 Norsko Ludvik 'Aitzy' Jahnsen
 Dánsko Gustav 'GustavQQ' Blønd

 Kanada Dylan 'Didz' Didiano – trenér

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7395