Představujeme velkou sérii turnajů ve všech hrách od Riotu, kde rozdáme 100 tisíc korun!

11. 11. 2020 15:51
HyperX
Herní studio Riot Games má nejvíce kompetitivně zaměřených titulů a díky spolupráci se společností HyperX vám to nyní ukážeme v celé své krase!

Kdo alespoň tuší, co je to esport, tak o hře League of Legends prostě musel slyšet. Titul od společnosti Riot Games byl dlouhé roky jediný, což se ale vloni změnilo. Studio oslavilo své desetileté výročí a pro fanoušky her si připravilo spoustu velkých oznámení, mezi nimiž nechybělo představení hned několika různých titulů. Některé si již získávají oblibu a utvářejí komunitu, jiné světlo světa spatří v blízké době. Už v loni v létě vyšlo Teamfight Tactics a dostalo se také mezi tituly MČR 2019, kde se šampionem stal JJPasak. Karetní hra Legends of Runeterra se na domácí scéně příliš nechytila, naopak letošní FPS hit VALORANT má ambice ze všeho nejvyšší.

My jsme se za partnerské podpory HyperX rozhodli propojit všechny čtyři tituly a utvořit jednu velkou sérii pro všechny milovníky her od Riotu. Ambasadorem celé série se navíc stal reakční král a dnes již variety streamer Petr 'CzechCloud' Žalud. Celá série odstartuje kláním v League of Legends 16. listopadu a pokračovat budeme o následujících třech pondělcích. Každý večer nabídne jeden titul a 25 tisíc korun k tomu. Žádný složitý formát či kvalifikace – prostě se jen přihlásíte a budete mít jeden večer na to uspět! Registrovat se do všech turnajů můžete již nyní, tak si zapište do kalendářů termíny, ať na ně do té doby nezapomenete. 

Kompletní harmonogram HyperX turnajů:

Oficiálním produktem celé této turnajové série je herní klávesnice HyperX Alloy Origins s mechanickými spínači HyperX Red. Tato klávesnice je absolutní špičkou, více informací a možnost ji zakoupit naleznete zde.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8292

Doporučená videa: