FakaHeda.eu 5v5 NightCup #119

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

FakaHeda.eu 5v5 NightCup #119

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
22/
16
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
7
Admini turnaje

Systém turnaje

Týmy budou systémem náhodně rozlosovány do Single Elimination pavouka a zahrají si vybrané mapy.

 • Zápasy ve skupinách mohou skončit remízou. V případě remízy se prodlužuje pouze v play-off.
 • Při systému Double Elimination v případě jedné prohry v turnaji ještě nekončíte, automaticky spadnete do Lower bracketu. Proto upozorňujeme hráče, aby pozorně sledovali samotný Rozpis Play-off, kde uvidíte kdy i s kým hrajete. Až případná druhá prohra v Lower Bracketu by znamenala váš konec v turnaji.

Registrace

Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své STEAM ID pro hru Counter Strike:Global Offensive

EasyAntiCheat

Jak zapnout Anticheat a další informace naleznete zde. Screenshoty ze zápasů jsou nahrávány na web eac.playzone.cz.

Stáhnout klient EasyAnticheat

Mapy

 • de_inferno_se
 • de_dust2_se
 • de_train_se
 • de_nuke_se
 • de_mirage_go
 • de_mill_ce
 • de_season
 • de_cache

Pokud vám mapy nepůjdou stáhnout ze serveru, tak si je můžete stáhnout v kolekci PLAYzone map.

Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "můj tým".

Doplňující pravidla

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Counter Strike: Global Offensive.

 • Cheating a veškeré protesty týkající se dema budeme řešit až po ukončení turnaje.
 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od odehrání turnaje, pokud nebude demo dodáno, hráč obdrží ban. O demo hráč musí zažádat skrze žádosti. Na žádosti o demo pomocí komentářů nebude brán zřetelPřesný návod jak žádat a uploadovat dema. Pokud už o demo nejde požádat, stačí kontaktovat admina pomocí soukromé zprávy a ten hráče upozorní, aby demo dodal.
 • Nenahrávání vyústí napoprvé v týdenní ban, napodruhé v měsíční a potřetí již budete zabanováni permanentně.
 • Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat tresty kapitánů.
 • Počet slotů v turnaji je pouze 16 a 32. V případě účasti 24 týmů a vyšší bude turnaj rozšířen na 32 slotů. Pokud bude účast nižší než 24 týmů, tak se počet slotů sníží na 16.
 • Zápas se musí odehrát na PLAYzone serveru, pouze tam Anticheat funguje! Porušení tohoto pravidla se bude trestat vyloučením týmů z turnaje. Pokud nebude server funkční nebo nastane jiný problém s Anticheatem, tak po domluvě s adminem se může zápas odehrát na jiném serveru, pod podmínkou, že všichni hráči povinně dodají demo a screenshoty ze zápasu.
 • Dema se samozřejmě musejí natáčet i když je Anticheat.

Servery

PLAYzone Vám samozřejmě poskytne herní servery, konkrétně jich je 16, heslo na servery je pzcsgo.

Na serverech je nainstalován Warmod. Díky warmodu je na serveru nastaven tzv. ready systém, což znamená, že až hráč bude připraven na zápas, napíše do chatu !ready a bude označen za připraveného. Pak stačí čekat pouze na všechny hráče, aby také dali !ready a zápas se automaticky odstartuje. Nejprve se pustí knife kolo o stranu, po skončení tohoto kola znovu hráči musí napsat !ready a zápas se spustí. Pokud si tým, který vyhrál nožíkové kolo vybere druhou stranu, tak stačí pouze přes chat napsat /rcon swap.

Kapitán z každého týmů dostane admin práva, které použije pouze v případě, že se zápas musí restartovat, pauznout, změnit mapu apod. (všechny admin příkazy nalezne na níže uvedeném odkazu).

Více informací naleznete zde.

Tresty a upozornění

 • Za nepotvrzení výsledku u zápasu obdrží kapitán týmu ban na 7 dní na veškéré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Pokud se tým nedostaví k turnaji, jeho kapitán dostane ban na 14 dní na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes soukromé zprávy na PLAYzone.cz.

UPLNE TAZKE NECHAT HRAT VSETKY TEAMY A NIEKTORYM NECHAT FREE WIN DO PICE SUPER BRAIN -500 TLAP TLAP :bow:
ludia chcu hrat a vy im date nahradnikov lebo uplne je samozrejme ze sa vsetci napoja lebo to tu vsetci fetuju a jebu vam z vysky na celu 1.6 ale pan admin vie c orobi dosrany za usami sa mi vidi :fuckoff:
CO JE TOTO PROSIM VAS ZAS SYSTEM ZE SA TO UZAVRE PRE 16 TEAMOV AKOZEEE ? Tu akoze sa aj pouziva hlava ci uz to mate uplne v pici playzone team ? Trosku sa prebudte z toho spanku a miesto pisania newsiek o nicom sa sustredte na normalnejsie adminovanie. TLACITE NAM TUTO SPOTENU HRU AKO SA LEN DA A NASERETE SI DO HUBY TYMTO NAJVIAC. Mam to v pici nejde mi o nic len o princip ,
tam není ani přidaný admin :D dneska to bude pecka :good: 22 týmů , tak automaticky by mělo být na 32 :D i když je v pravidlech min. 24 na 32 , ale každej normální admin 20 bo 21týmů + dává na 32
Nevím kdo to losnul, ale "Počet slotů v turnaji je pouze 16 a 32. V případě účasti 24 týmů a vyšší bude turnaj rozšířen na 32 slotů. Pokud bude účast nižší než 24 týmů, tak se počet slotů sníží na 16." snad mluví za vše.
já jenom chtěl , ať si zahrají všichni , nic víc :P ale vám to je jako adminům docela jedno , až na pár vyjímek ..
ono i když si chceš zahrát, tak tě zkontumují :D nejlepší je chytnout dementy :D sice si nezahrajem ale aspoň se pobavíme :)
nechápu jak někdo může kontumovat NC .. hold mít placku je asi silnej pocit... btw už chci i tu svou za tento cup :nunu: .. hehe, lol, omg :spam: