Predator Christmas Cup - 4. kvalifikační turnaj

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

Predator Christmas Cup - 4. kvalifikační turnaj

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
64/
64
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
7
Admini turnaje

Červená a černá není jen sudá a lichá. Jsou to také barvy značky Predator od Aceru. Když už se ta červená hodí také k času vánočním, rozhodli jsme se právě ve spolupráci s Acerem uspořádat Predator Christmas Cup. Hrát se bude o 12 000 Kč a věcné ceny predátoří značky!

Celá série se bude skládat ze čtyř kvalifikačních a jednoho finálového turnaje, kde se utká osmička nejlepších. Z každé kvalifikace vždy postoupí dva nejlepší týmy do velkého finále.

Sobota 26. listopadu 18:00Predator Christmas Cup - 1. kvalifikační turnaj
Středa 30. prosince 18:00Predator Christmas Cup - 2. kvalifikační turnaj
Sobota 3. prosince 18:00Predator Christmas Cup - 3. kvalifikační turnaj
Středa 7. prosince 18:00Predator Christmas Cup - 4. kvalifikační turnaj
Sobota 10. prosince 18:00Predator Christmas Cup - Finálový turnaj

Ceny v turnajové sérii:

 • 1. místo - 8 000 Kč
 • 2. místo - 4 000 Kč

Mimo finanční částky se bude hrát také o tři věcné ceny Acer Predator. Každý hráč se zapojí do slosování už samotnou registrací do turnaje, konkrétně jde o myš Acer Predator Gaming Mouse by SteelSeries. Čím víc kvalifikací odehrajete, tím větší šance máte! Druhou cenou je tablet Acer Predator 8 GT-810, jenž si odnese MVP velkého finále. Velký lákadlem pak je cena čísla tři, která bude stejně jako MVP vyhlášena při vysílání finálového turnaje na kanále Ivana "Dev1" Lazarova. Jde o herní monitor 27" Acer XB271HKbmiprz Predator, který si odnese jeden z diváků živě komentovaného finálového streamu!

Systém turnaje

Týmy budou systémem náhodně rozlosovány do Single Elimination pavouka a zahrají si systémem BO1 - Tým nalevo škrtá první, poté škrtá druhý tým a tak dál, dokud nezbyde jedna mapa, která se bude hrát.

Registrace

Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své STEAM ID pro hru Counter Strike:Global Offensive

Mapy

 • de_dust2
 • de_mirage
 • de_cache
 • de_cbble
 • de_overpass
 • de_train
 • de_nuke

Anticheat

V tomto turnaji je využíván EasyAntiCheat, který jsou všichni hráči POVINNI před zápasem zapnout.

Stáhnout klient EasyAnticheat

Podrobný návod, jak používat EAC můžete najít zde. Snímky obrazovky naleznete na eac.playzone.cz.

 • Zápas se musí odehrát na PLAYzone serveru, pouze tam Anticheat funguje! Porušení tohoto pravidla se bude trestat vyloučením týmů z turnaje. Pokud nebude server funkční nebo nastane jiný problém s Anticheatem, tak po domluvě s adminem se může zápas odehrát na jiném serveru, pod podmínkou, že všichni hráči povinně dodají demo a screenshoty ze zápasu.

Servery

PLAYzone má od společnosti Fakaheda.eu k dispozici celkem 32 herních serverů, heslo na servery je "pzwar". Server ovládáte pomocí pluginu, který je na serveru nahrán. Podrobnější informace a příkazy pro ovládání serveru naleznete zde.

Fakaheda.eu

Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "můj tým".

Doplňující pravidla

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Counter Strike: Global Offensive.

 • Cheating a veškeré protesty týkající se dema budeme řešit až po ukončení turnaje.
 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od odehrání turnaje, pokud nebude demo dodáno, hráč obdrží ban. O demo hráč musí zažádat skrze žádosti. Na žádosti o demo pomocí komentářů nebude brán zřetelPřesný návod jak žádat a uploadovat dema. Pokud už o demo nejde požádat, stačí kontaktovat admina pomocí soukromé zprávy a ten hráče upozorní, aby demo dodal.
 • Nenahrávání dema vyústí napoprvé v týdenní ban, napodruhé v měsíční, potřetí budete zabanováni na 1 rok a po načtvrté již budete zabanováni permanentně.
 • Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat tresty kapitánů. Pokud nebude výsledek potvrzen do 10 minut od odehrání zápasu, kapitán bude potrestán týdenním banem.
 • Po ukončení registrací je možno měnit soupisku týmu. 
 • Kapitání jsou povinni dělat screenshoty (status + první a druhá polovina) a po odehrání zápasu je musí vítězný tým nahrát k zápasu. Pokud budou nahrány jiné screenshoty, tak kapitán vítězného týmu obdrží ban na týden.
 • Automaticky je povolen jeden host, přičemž kapitán týmu je předem povinen k zápasu přiložit odkaz na PLAYzone účet daného hráče. Tento host nesmí mít na portálu PLAYzone žádný ban, jinak nebude host povolen. Tým tedy musí nastoupit se čtyřmi hráči registrovanými v turnaji + má možnost jednoho hosta.
 • Pokud se nenaplní alespoň 70% týmů v turnaji, tak se počty slotů mohou snížit (například pokud bude účast týmů 38 při 64 slotech, tak se počet slotů sníží na 32, naopak pokud bude již alespoň 45 týmů, tak zůstává 64 slotů). Upozorňujeme, že pavouky jsou dělané pouze pro 8, 16, 32, 64, 128, atd. týmů.
Tresty a upozornění

 • Za nepotvrzení výsledku do 10 minut u zápasu obdrží kapitán týmu ban na 7 dní na veškéré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Pokud se tým nedostaví na turnaj, jeho kapitán dostane ban na 7 dní na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Jakákoliv urážka, narážka či poškozování cizí osoby bude trestáno banem (záleží na adminovi, jak dlouhý trest udělí).

 • Zneužití rconu se bude trestat i půlročním banem (pokud hráč jinému týmu změní během zápasu mapu, restartuje server, apod.).

 • Za nenahrání screenshotů ze zápasu bude následovat trest po kapitána až ve výši 7 dní.

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes soukromé zprávy nebo přes steam.

Zkušenější team rád uvítám.. :spiteful: --> http://steamcommunity.com/profiles/76561198037892316?l=czech (rank LEM - SUPREME)
slaby si jak kus hovna, 7 fragov v druhom kole playzonu proti mixu a chceš isť na placku ? slabá kotva
Kdyby někdo hledal hosta tak zahraju :) Nejsem topka, ale něco trefím :D http://steamcommunity.com/profiles/76561198337012787/
Hladame 6 hrača na 4. kolo predator cupu, sme full ale 1 hrač ma zdravotne problemy a nie je si istý či bude schopný hrať...ideme tryhard na postup ! pište PM !
Slovenský bro. :D . Vím že jsem lepší jak jeho team. ale musel si neco dokazat a hrát na fragy aby tu pak psal sračky :D :box: Skoda ze bydlis na slovesnku
Zaujímavé ako chce každý streliť na placku pričom to povypadáva v prvých kolách. :good: Roxxor, nebuď smiešny. Na postup? Tryhard? Ha, ha, ha akurát tak druhé kolo a z neho sa žiaľ nepostupuje. :fuckoff: