RoG COOL liga - 1. kvalifikační turnaj

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

RoG COOL liga - 1. kvalifikační turnaj

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
137/
128
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
7
Admini turnaje
1. kvalifikační turnaj RoG COOL ligyPrima COOL v roce 2016 premiérově dostala na televizní obrazovky domácí progaming díky COOL Hearthstone lize. Druhá sezóna o více než 100 000 Kč přichází a tentokrát se dostane i na Counter-Strike: Global Offensive. Přijďte se porvat o tento monstrózní prizepool už tuto středu!

1. kvalifikační turnaj RoG COOL ligy

Prima COOL v roce 2016 premiérově dostala na televizní obrazovky domácí progaming díky COOL Hearthstone lize. Druhá sezóna o více než 100 000 Kč přichází a tentokrát se dostane i na Counter-Strike: Global Offensive. Přijďte se porvat o tento monstrózní prizepool už tuto středu!

Informace o herní lize

Unikátní herní liga, která poprvé v české historii použije herní Swiss systém, který je velice oblíbený v zahraničí. V první fázi se týmy musí probít skrz čtyři herní kvalifikace, načež finalisté postoupí do druhé fáze turnaje. Ten se bude hrát upraveným Swiss systémem. Tým, který vyhraje dva zápasy (BO3), postupuje do semifinále a tím i na LAN finále turnaje.

Veškeré herní informace o lize naleznete na tomto odkazu.

Ceny

Vítěz kvalifikace získá 1 500 Kč. Druhé místo získá balíček cen od našich partnerů.

Jak se registrovat do turnaje?

 • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.

 • Registrace se uzavírají v den konání turnaja o 17:55.

 • Svůj tým zaregistrujete kliknutím na "Přihlášení do turnaje" v pravé části turnaje.

 • Pro účast v turnaji musí mít všichni hráči v profilu správně vyplněné Game ID.

Systém turnaje

 • Turnaj se hraje systémem Single Elimination a best-of-one (BO1).

 • BO1 systém - Tým nalevo škrtá první, poté škrtá druhý tým a tak dál, dokud nezbude jedna mapa, která se bude hrát. Na výběr je ze 7 map (de_inferno, de_train, de_nuke, de_cbble, de_mirage, de_cache, de_overpass).

 • Prodloužení - MR3, startmoney $10,000.

Anticheat

EasyAntiCheat (EAC) je aktuálně mimo provoz, jelikož vývojáři provádějí úpravy na samotném softwaru. Proto NESPOUŠTĚJTE EAC před začátkem zápasu, jinak vám nepůjde spustit hra! Na server se nyní můžete připojit bez anticheatu. Více informací naleznete zde.

Servery

PLAYzone má od společnosti Fakaheda.eu k dispozici celkem 32 herních serverů, heslo na servery je "pzwar". Server ovládáte pomocí pluginu, který je na serveru nahrán. Podrobnější informace a příkazy pro ovládání serveru naleznete zde.


Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "Můj tým".

Doplňující pravidla

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Counter Strike: Global Offensive.

 • Cheating a veškeré protesty týkající se dema budeme řešit až po ukončení turnaje.

 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od odehrání turnaje, pokud nebude demo dodáno, hráč obdrží ban. O demo hráč musí zažádat skrze žádosti. Na žádosti o demo pomocí komentářů nebude brán zřetel. Přesný návod jak žádat a uploadovat dema. Pokud už o demo nejde požádat, stačí kontaktovat admina pomocí soukromé zprávy a ten hráče upozorní, aby demo dodal.

 • Nenahrávání dema vyústí napoprvé v ban na 14 dní, napodruhé v měsíční, potřetí budete zabanováni na 1 rok a po načtvrté již budete zabanováni permanentně.

 • Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat tresty kapitánů. Pokud nebude výsledek potvrzen do 10 minut od odehrání zápasu, kapitán bude potrestán banem na 10 dní.

 • Kapitání jsou povinni dělat screenshoty (status + první a druhá polovina) a po odehrání zápasu je musí vítězný tým nahrát k zápasu. Pokud budou nahrány jiné screenshoty, tak kapitán vítězného týmu obdrží ban na týden.

Tresty a upozornění

 • Za nepotvrzení výsledku do 10 minut u zápasu obdrží kapitán týmu ban na 10 dní na veškéré turnaje pořádané PLAYzone.cz.

 • Pokud se tým nedostaví na turnaj, jeho kapitán dostane ban na 7 dní na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Jakákoliv urážka, narážka či poškozování cizí osoby bude trestáno banem (záleží na adminovi, jak dlouhý trest udělí).

 • Zneužití rconu se bude trestat i půlročním banem (pokud hráč jinému týmu změní během zápasu mapu, restartuje server, apod.).

 • Za nenahrání screenshotů ze zápasu bude následovat trest po kapitána až ve výši 7 dní.

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes soukromé zprávy nebo Steam.

Hľadáme hráčov do teamu (Team DeathAdder) 15+ 1,5 hodín LE+ píšte sem http://steamcommunity.com/profiles/76561198246721396
http://steamcommunity.com/id/pallco/ :music: main: 2200 h smurf 200 h GE , ESEA : A+
4 příspěvků
18. 02. 2017 - 21:26 #706469
Ahoj! -GE, 4K h, navstevam ruzne lanky a hraju hodne online turnaju. -Hledam na tymu pro hrani ruzne turnaje a cupy(+LAN). -Mam 17 let a jsem ukrajinec, bydlim v cesku jen pul roku, proto moja cestina neni dokonala, ale uplne vsechno rozumim a ve hre problem ne bude :wink: http://steamcommunity.com/id/toqwf/
Nějaký zajímavý tým ? 21y, 1600 na mainu a 700 smurf.. http://steamcommunity.com/profiles/76561198012887707/
Kdyby se náhodou našla nějaká LEPŠÍ sestava tak bych klidně zkusil, jestli jste k ničemu tak nic.
Můžu odehrát/hostnout, stačí napsat -> http://steamcommunity.com/id/zJev