RoG COOL liga - 2. kvalifikační turnaj

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

RoG COOL liga - 2. kvalifikační turnaj

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
137/
128
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
7
Admini turnaje

Finální pořadí

2. kvalifikační turnaj RoG COOL ligyPrima COOL v roce 2016 premiérově dostala na televizní obrazovky domácí progaming díky COOL Hearthstone lize. Druhá sezóna o více než 100 000 Kč přichází a tentokrát se dostane i na Counter-Strike: Global Offensive. Přijďte se porvat o tento monstrózní prizepool už tuto středu!

2. kvalifikační turnaj RoG COOL ligy

Prima COOL v roce 2016 premiérově dostala na televizní obrazovky domácí progaming díky COOL Hearthstone lize. Druhá sezóna o více než 100 000 Kč přichází a tentokrát se dostane i na Counter-Strike: Global Offensive. Přijďte se porvat o tento monstrózní prizepool už tuto středu!

Informace o herní lize

Unikátní herní liga, která poprvé v české historii použije herní Swiss systém, který je velice oblíbený v zahraničí. V první fázi se týmy musí probít skrz čtyři herní kvalifikace, načež finalisté postoupí do druhé fáze turnaje. Ten se bude hrát upraveným Swiss systémem. Tým, který vyhraje dva zápasy (BO3), postupuje do semifinále a tím i na LAN finále turnaje.

Veškeré herní informace o lize naleznete na tomto odkazu.

Ceny

Vítěz kvalifikace získá 1 500 Kč. Druhé místo získá balíček cen od našich partnerů.

Jak se registrovat do turnaje?

 • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.

 • Registrace začínají posledním hracím dnem předchozí kvalifikace a uzavírají se v den konání turnaja o 17:55.

 • Svůj tým zaregistrujete kliknutím na "Přihlášení do turnaje" v pravé části turnaje.

 • Pro účast v turnaji musí mít všichni hráči v profilu správně vyplněné Game ID.

 • Do turnaje nesmí nastoupit žádný hráč z týmů, které již do ligy postoupily.

Systém turnaje

 • Turnaj se hraje systémem Single Elimination a best-of-one (BO1).

 • BO1 systém - Tým nalevo škrtá první, poté škrtá druhý tým a tak dál, dokud nezbude jedna mapa, která se bude hrát. Na výběr je ze 7 map (de_inferno, de_train, de_nuke, de_cbble, de_mirage, de_cache, de_overpass).

 • Prodloužení - MR3, startmoney $10,000.

Anticheat

V tomto turnaji je využíván EasyAntiCheat, který jsou všichni hráči POVINNI před zápasem zapnout.

Stáhnout klient EasyAnticheat

Podrobný návod, jak používat EAC můžete najít zde. Snímky obrazovky naleznete na eac.playzone.cz.

 • Zápas se musí odehrát na PLAYzone serveru, pouze tam Anticheat funguje! Porušení tohoto pravidla se bude trestat vyloučením týmů z turnaje. Pokud nebude server funkční nebo nastane jiný problém s Anticheatem, tak po domluvě s adminem se může zápas odehrát na jiném serveru, pod podmínkou, že všichni hráči povinně dodají demo a screenshoty ze zápasu.

 

Servery

PLAYzone má od společnosti Fakaheda.eu k dispozici celkem 32 herních serverů, heslo na servery je "pzwar". Server ovládáte pomocí pluginu, který je na serveru nahrán. Podrobnější informace a příkazy pro ovládání serveru naleznete zde.


Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "Můj tým".

Doplňující pravidla

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Counter Strike: Global Offensive.

 • Cheating a veškeré protesty týkající se dema budeme řešit až po ukončení turnaje.

 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od odehrání turnaje, pokud nebude demo dodáno, hráč obdrží ban. O demo hráč musí zažádat skrze žádosti. Na žádosti o demo pomocí komentářů nebude brán zřetel. Přesný návod jak žádat a uploadovat dema. Pokud už o demo nejde požádat, stačí kontaktovat admina pomocí soukromé zprávy a ten hráče upozorní, aby demo dodal.

 • Nenahrávání dema vyústí napoprvé v ban na 14 dní, napodruhé v měsíční, potřetí budete zabanováni na 1 rok a po načtvrté již budete zabanováni permanentně.

 • Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat tresty kapitánů. Pokud nebude výsledek potvrzen do 10 minut od odehrání zápasu, kapitán bude potrestán banem na 10 dní.

 • Kapitání jsou povinni dělat screenshoty (status + první a druhá polovina) a po odehrání zápasu je musí vítězný tým nahrát k zápasu. Pokud budou nahrány jiné screenshoty, tak kapitán vítězného týmu obdrží ban na týden.

Tresty a upozornění

 • Za nepotvrzení výsledku do 10 minut u zápasu obdrží kapitán týmu ban na 10 dní na veškéré turnaje pořádané PLAYzone.cz.

 • Pokud se tým nedostaví na turnaj, jeho kapitán dostane ban na 7 dní na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Jakákoliv urážka, narážka či poškozování cizí osoby bude trestáno banem (záleží na adminovi, jak dlouhý trest udělí).

 • Zneužití rconu se bude trestat i půlročním banem (pokud hráč jinému týmu změní během zápasu mapu, restartuje server, apod.).

 • Za nenahrání screenshotů ze zápasu bude následovat trest po kapitána až ve výši 7 dní.

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes soukromé zprávy nebo Steam.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198048344200 SMFC, ranky aspoň LE+, 1500 hodin se smurfem, všechny mapy krom train, add pro domluvu :lol:
www.steamcommunity.com/id/steekcs ... Dám s někým lepším, aspon 2000 hodin, GE a nejaka ta znalost ty hry... Já - GE,Faceit level 8, kdyžtak add na steamu
keď tak zahrám nightcup placky od 23.09.2012 http://www.playzone.cz/uzivatel/devilx http://steamcommunity.com/id/devilkox9
Komu cyhbi last a che se dostat na rog. add me http://steamcommunity.com/id/twitchhax/ #nokappa :music:
někdo normální kdo by s námi odehrál 3 nebo 4 kvalifikaci ? supreme+ add- http://steamcommunity.com/id/milan1322/
Zahraju only tryhard ,supreme + cca 4000hodin na csgo mám 3ti account. Hraju dobře AWP + leeder(taktiky) http://steamcommunity.com/id/vlejkoo
http://steamcommunity.com/id/ydhyfdhfd/ Napíš prosím :) sme full team :-) :beer:
http://steamcommunity.com/id/LvCo/ Pokud hledáme kvalitního riflera(openfrager až po lurkera) dejte vědět, rád předvedu co ve mně je. RANK:GE VĚK:17 :spam: :spam: :spam: