RoG COOL liga - 3. kvalifikační turnaj

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

RoG COOL liga - 3. kvalifikační turnaj

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
123/
128
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
7
Admini turnaje
3. kvalifikační turnaj RoG COOL ligyPrima COOL v roce 2016 premiérově dostala na televizní obrazovky domácí progaming díky COOL Hearthstone lize. Druhá sezóna o více než 100 000 Kč přichází a tentokrát se dostane i na Counter-Strike: Global Offensive. Přijďte se porvat o tento monstrózní prizepool už tuto středu!

3. kvalifikační turnaj RoG COOL ligy

Prima COOL v roce 2016 premiérově dostala na televizní obrazovky domácí progaming díky COOL Hearthstone lize. Druhá sezóna o více než 100 000 Kč přichází a tentokrát se dostane i na Counter-Strike: Global Offensive. Přijďte se porvat o tento monstrózní prizepool už tuto středu!

Informace o herní lize

Unikátní herní liga, která poprvé v české historii použije herní Swiss systém, který je velice oblíbený v zahraničí. V první fázi se týmy musí probít skrz čtyři herní kvalifikace, načež finalisté postoupí do druhé fáze turnaje. Ten se bude hrát upraveným Swiss systémem. Tým, který vyhraje dva zápasy (BO3), postupuje do semifinále a tím i na LAN finále turnaje.

Veškeré herní informace o lize naleznete na tomto odkazu.

Ceny

Vítěz kvalifikace získá 1 500 Kč. Druhé místo získá balíček cen od našich partnerů.

Jak se registrovat do turnaje?

 • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.

 • Registrace začínají posledním hracím dnem předchozí kvalifikace a uzavírají se v den konání turnaja o 17:55.

 • Svůj tým zaregistrujete kliknutím na "Přihlášení do turnaje" v pravé části turnaje.

 • Pro účast v turnaji musí mít všichni hráči v profilu správně vyplněné Game ID.

Systém turnaje

 • Turnaj se hraje systémem Single Elimination a best-of-one (BO1).

 • BO1 systém - Tým nalevo škrtá první, poté škrtá druhý tým a tak dál, dokud nezbude jedna mapa, která se bude hrát. Na výběr je ze 7 map (de_inferno, de_train, de_nuke, de_cbble, de_mirage, de_cache, de_overpass).

 • Prodloužení - MR3, startmoney $10,000.

Anticheat

V tomto turnaji je využíván EasyAntiCheat, který jsou všichni hráči POVINNI před zápasem zapnout.

Stáhnout klient EasyAnticheat

Podrobný návod, jak používat EAC můžete najít zde. Snímky obrazovky naleznete na eac.playzone.cz.

 • Zápas se musí odehrát na PLAYzone serveru, pouze tam Anticheat funguje! Porušení tohoto pravidla se bude trestat vyloučením týmů z turnaje. Pokud nebude server funkční nebo nastane jiný problém s Anticheatem, tak po domluvě s adminem se může zápas odehrát na jiném serveru, pod podmínkou, že všichni hráči povinně dodají demo a screenshoty ze zápasu.

Servery

PLAYzone má od společnosti Fakaheda.eu k dispozici celkem 64 herních serverů, heslo na servery je "pzwar". Server ovládáte pomocí pluginu, který je na serveru nahrán. Podrobnější informace a příkazy pro ovládání serveru naleznete zde.


Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "Můj tým".

Doplňující pravidla

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Counter Strike: Global Offensive.

 • Cheating a veškeré protesty týkající se dema budeme řešit až po ukončení turnaje.

 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od odehrání turnaje, pokud nebude demo dodáno, hráč obdrží ban. O demo hráč musí zažádat skrze žádosti. Na žádosti o demo pomocí komentářů nebude brán zřetel. Přesný návod jak žádat a uploadovat dema. Pokud už o demo nejde požádat, stačí kontaktovat admina pomocí soukromé zprávy a ten hráče upozorní, aby demo dodal.

 • Nenahrávání dema vyústí napoprvé v ban na 14 dní, napodruhé v měsíční, potřetí budete zabanováni na 1 rok a po načtvrté již budete zabanováni permanentně.

 • Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat tresty kapitánů. Pokud nebude výsledek potvrzen do 10 minut od odehrání zápasu, kapitán bude potrestán banem na 10 dní.

 • Kapitání jsou povinni dělat screenshoty (status + první a druhá polovina) a po odehrání zápasu je musí vítězný tým nahrát k zápasu. Pokud budou nahrány jiné screenshoty, tak kapitán vítězného týmu obdrží ban na týden.
 • Do turnaje NESMÍ zasáhnout žádný hráč z již kvalifikovaných týmů. Porušení tohoto pravidla se bude trestat vyloučením týmu z kvalifikace.

Tresty a upozornění

 • Za nepotvrzení výsledku do 10 minut u zápasu obdrží kapitán týmu ban na 10 dní na veškéré turnaje pořádané PLAYzone.cz.

 • Pokud se tým nedostaví na turnaj, jeho kapitán dostane ban na 7 dní na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Jakákoliv urážka, narážka či poškozování cizí osoby bude trestáno banem (záleží na adminovi, jak dlouhý trest udělí).

 • Zneužití rconu se bude trestat i půlročním banem (pokud hráč jinému týmu změní během zápasu mapu, restartuje server, apod.).

 • Za nenahrání screenshotů ze zápasu bude následovat trest po kapitána až ve výši 7 dní.

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes soukromé zprávy nebo Steam.

Chcel by som sa spytat chcem sa zucastnit ale turnaj sa hraje o 6:00 alebo o 00:00 alebo ako to trz je :) ďakujem za odpoved :D
Registrování teamů je od 01.03.2017 00:00-06.03.2017 17:55... Turnaj se začne hrát 06.03.2017 18:00.
Hledám tým který to chce někam dotáhnout Lem+ nejlépe Suprime+ a chybí jím last hraji awp ale nedělá mi problém si vzít jinou funkci. Můj rank je Suprime a na smurfu MGE. KDyby jste někdo měl zájem dejte mi vedět - http://steamcommunity.com/id/magocz/ více info na steamu.
Hľadám kvalitných hráčov do týmu EweniX :) Ale iba hráči ktorý to chcu začať brať seriózne :) !! Rank = LEM+ Hodin = 1500+ Základne znalosti map = smoky, flashe, boosty, pozičky Čas na trénovanie a hranie. Možeš ma kontaktovať tu : https://steamcommunity.com/id/samsterko/ Web stránka: https://ewenix.ashsid.sk :love:
Zahral by som. sme zatial dvaja takže hladame dalšich hračov kto chce nech si ma prida na steame a napiše mi http://steamcommunity.com/profiles/76561198153658924/
Hledáte lasta? Tak si mě přidejte a dám s vámi: http://steamcommunity.com/id/magocz/ Podmínky:Lem+,3000 hours+,15+
Hľadám seriózny tím, viem smoke, mám brain, trochu viem aj aim, môj tím je teraz zastavený trochu tak rád sa pridám k niekomu kto sa rozhoduje o vyhodení člena alebo ma miesto :) pm me alebo steam http://steamcommunity.com/id/custonecek/ Mám 20 rokov a hrám to seriózne rank supreme/ge pod tieto ranky ma ani nepozývajte.. dik
Hľadám tím na zajtra, mam 3K hodín, supreme/GE ale mm veľmi nehrám. Vek 16. :guns: môj steam - http://steamcommunity.com/id/lukynzWTC
Hledáme poslední dva LEM+ musíte být a 2k+ hours, jestli splnujete podminky tak si mne pridejte http://steamcommunity.com/id/OFFICIALROCKMain/